Maandag ochtend zitten we met z'n allen in de vertelhoek en merken we plots dat Jules zich niet al te lekker voelt. De juf neemt zijn koorts en we leggen hem in bed. Jules is ziek en heeft 39° koorts. Arme stakker. Gelukkig zijn er voldoende dokters in onze klas om Jules te helpen. De hele dag zorgen we voor hem en tegen de avond gaat het al wat beter. Tot morgen Jules en goed rusten! Dinsdag ochtend merken we dat Jules vol met rode spikkels staat : de waterpokken!! Ai, te hopen dat wij het ook niet krijgen hé. Weer staat een heel team dokters klaar om Jules te verzorgen: koorts meten, rode stippen verzorgen, middeltje tegen de jeuk, ... We maken allemaal een stethoscoop, dokterstas en verpleegstersmuts ; Op woensdag en donderdag gaat het al wat beter met hem en spelen we memory, lotto en bouwen we een ziekenhuis en op vrijdag krijgt hij lekkere citoenthee om hem er weer helemaal bovenop te helpen en ... dit is nog gelukt ook. Jules moet wel dit weekend op school blijven zodat hij vanaf maandag weer met ons kan spelen. Bedankt dokters !! zonder jullie hulpt was hij zeker en vast nog steeds ziek.
Eerst en vooral wil ik iedereen het beste toewensen voor 2009! We zijn dit jaar gestart met het thema: het nachtlampje van Jules. In de klas stond een groot nachthuis met lichtgevende figuren, zaklampen, boekjes, poppenbedjes, ... Na dez week hoeven we zeker niet meer bang te zijn voor "de donker".hier enkele sfeerbeelden en natuurlijk ook ... de eerste sneeuw!(sorry, van onze klas geef foto in de sneeuw)
Op 5 december bracht de Sint en zijn Pieten ons een bezoekje met wat lekker en leuke geschenken . Iedereen is zoet geweest en niemand is mee in de zak !! Ook juf Natasja niet, juf Marika niet, juf Gerda niet, juf Elke niet, juf Liliane niet, juf Vanessa niet en Jules...ook niet!
Nu vrijdag 12 december 2008 houden we onze bekende kerstmarkt. Hier komt heel wat werk bij kijken en wij (de kleuters) helpen hier graag aan mee. Al deze spullen kunnen jullie die dag kopen aan zeer kerstvriendelijke prijzen. Snuif hier al even de sfeer wat op!
Eindelijk nog eens de tijd gevonden om de blog aan te vullen en dit doen we met ..een feestje. Op 29 november waren Alice en Clara jarig. Zij hadden lekkere cake, chocolademelk en een zakje lekkers mee voor iedereen. BEDANKT!! We hebben allemaal een mooie tekening gemaakt en veel gezongen. De jongens deden ook een poging om de dames te versieren! Veel kijkplezier.
Beste allemaal. NIET VERGETEN: volgende week (maandag 10 tot en met vrijdag 14 november) zijn er maar 2 dagen school nl. donderdag en vrijdag. Maandag 10, dinsdag 11 en woensdag 12 november is er GEEN school!!! Die donderdag en vrijdag gaan we werken rond GROOTOUDERS. Wie wil mag zijn kleuter een foto meegeven van de grootouders en eventueel de naam erop zodat de kindjes aan elkaar kunnen vertellen wie hun oma/opa is. Voor iedereen een fijn weekend en tot donderdag (voor enkele onder jullie tot morgen!) Groetjes en nog een fijne avond
Beste allemaal, Voor de vakantie hielden we een leuk kabouterfeest De juf had pannenkoeken mee en dat was natuurlijk smullen!!! Ook kan je enkele kleuters in aktie zien binnen dit thema en natuurlijk was er ook met juf Wendy het leuke kabouterspel van Rune(bedankt hiervoor) Hier enkele leuke kiekjes.
Beste oma Nini, Langs deze weg wil ik je nogmaals heel erg bedankten voor al die mooie spullen die je voor mij gemaakt hebt. Een mooi groen broekpak, een paarse muts met sjaal en wanten en een sjaal met mijn naam erop. (Deze spullen heeft de oma van Lea (en Eline) voor mij op maat gemaakt tijdens de herfstvakantie.) En daar bovenop kreeg ik nog een nieuwe pyama, nieuwe sokken, een Bumbaknuffel en een leuke koffer om alles netjes in op te bergen. Nu zal ik deze komende winters zeker geen kou meer hebben hoor (met al die liefde die erin gestopt zit).
Oma Nini een hele dikke dikke BEDANKT en 10000000... kussen Jules en de juffen
http://picasaweb.google.be/leerlinggroep6/DierenInDeKlas# Beste ouders, als je op deze link klikt kom je op de site van meester Bart en daar klik je nog eens op diavoorstelling. Dan krijg je de foto's te zien van de dierendag.
Beste allemaal, Wat hebben we we deze weken weer doorstaan. Jules heeft de herst in geuren en kleuren laten beleven aan ons allemaal. Eerst kwamen een heleboel huisdieren op bezoek (poesjes, honden, vissen, hamster, konijn) Dat was een heel avontuur zeg. (foto's volgen) We zijn met de bus naar het bos geweest, het was daar een reuze gezellig feest ... mooie paddenstoelen : groot, klein, dik, dun, met of zonder stippen,... mooie blaadjes aan de bomen en op de grond, de geur van het bos opsnuiven, kampen gevonden, denappels geraapt,... teveel om op te noemen maar het was zeer leuk en dit moeten we nog meer doen zo'n gezonde uitstap!! Kabouters hebben we niet gevonden maar Jules heeft er ons al heel veel van laten genieten in de klas met leuke verhalen, toffe activiteiten, muziek,... geniet maar mee: