Dit jaar zorg ik samen met Jules voor de eendjes van K1c.
Samen met hen ga ik er een leuk, gezellig en vooral leerrijk jaar van maken!
KIEKEBOE ! kijk je mee in ons klasje ?
Ontdek snel al onze avonturen ! Hoi allemaal ! Ik ben Jules, de klaspop uit K1c. De eendjes van Juf Julie zijn mijn beste vriendjes. Samen met hen zal ik dit schooljaar heel wat beleven , onderzoeken en ontdekken. Zijn jullie benieuwd naar al onze verhalen en avonturen? Kijk dan snel mee op onze blog. Veel plezier !
15-02-2019
Thema 'Handen' week 1a
Onze handjes, we gebruiken ze elke dag om heel veel mee te doen! Deze week stonden onze handen centraal in ons thema. Onze handen kregen zo ook eens de kans om allemaal nieuwe dingen te doen.
Zo zorgde de juf voor kneedballonnen. In de ballonnen zit er plasticine waarmee onze vriendjes konden kneden en verschillende vormen mee konden maken.
Er waren elke dag ook verschillende fijn-motorische spelletjes op de tafels. Hiermee leren onze vriendjes hun vingers beter kennen en oefenen ze de kracht in hun kleine vingers. En hier zijn ze echt al super goed in!
In de experimenteertafel kunnen we dit thema allemaal kleine en verschillende 'prulletjes' vinden. Daarnaast zijn er ook potjes en flesjes. Onze kapoenen gingen met schepjes verschillende schepjes, pincetten,... aan de slag om deze kleine spulletjes in de potjes of flesjes te krijgen.
Onze vrienden konden ook voelen aan de verschillende materialen.