Voor bijkomende informatie,vragen of opmerkingen kan u bij de directrice terecht: Mevr.Katty Vanhoecke Geraardsbergenstraat 221 (Germinal) 9600 Ronse 055/21 49 56 of ks.ronse@g-o.be
De klasgenootjes konden genieten van lekkere cakejes die Schaima's mama had gemaakt.Hierbij kregen ze ook nog een verfrissend drankje.Dank u wel,het was heerlijk!
We speelden ook leuke spelletjes rond het thema fruit.Om de week af te sluiten, hebben we op vrijdag, lekkere,verse appelmoes gemaakt.We mochten helpen om onze appels in stukjes te snijden.Met een plastieken mes lukt het ons al heel goed. Toen de appelmoes klaar was, nog even laten afkoelen, mixen en smullen maar.Alle potjes waren leeg en de buikjes vol.
thema:fruit:We persen appelsienen en drinken vers fruitsap.
Aangezien onze uitstap naar de boomgaard,letterlijk in het water is gevallen, heb ik met de kindjes een andere leuke activiteit gedaan.We hebben sinaasappelen geperst.Dat was leuk en het vers appelsiensap was héél lekker,santé.
Iedere 2de woensdag van de maand, tenzij anders vermeld op de planning, halen we eetgeld op.U doet de juf plezier door gepast geld mee te geven,dit spaart heel wat tijd en rekenwerk.