Op dinsdag 29 mei werd Anais 5 jaar. Doordat we die dag naar het Gravensteen gingen, konden we haar verjaardag niet vieren in de klas. We hebben op de bus wel voor haar gezongen. Op woensdag 30 mei hebben we dan haar verjaardag gevierd in de klas.
Op dinsdag 29 mei trokken we samen met de kleuters van juf Tania richting Gent. Na een busrit, een treinrit en een tramrit kwamen we aan bij het Gravensteen. Daar maakten we kennis met de ridder die daar nog woont. We moesten helpen om zijn schat te zoeken want hij wist niet meer waar hij ze had verstopt! Na een hele wandeling in het Gravensteen vond Brent de schat en kregen we allemaal een lekkere chocolademunt. Bedankt aan de mama van Amber, de mama van Michelle en de mama van Lana om met ons mee te gaan.
Vrijdag 25 mei werd het een super sportieve dag. Om onze sportdag goed te laten starten, trokken we met alle kleuters naar buiten voor een half uurtje aerobic. De muziek stond lekker luid en iedereen had plezier tijdens het nabootsen van de bewegingen die de juffen toonden. Na een koekje en een drankje vertrokken we samen met de kleuters van juf Tania naar de sppeltuin aan de sporthal in Waregem. Daar konden we volop klimmen en klauteren. Voor we naar het zwembad gingen, aten we eerst nog een koekje. Toen was het tijd voor een uurtje waterpret. Van al dat "zwemmen" kregen we honger en smulden we van onze lekkere picknick. Moe, maar voldaan vertrokken we met de lijnbus terug naar school !
Op maandag 21 mei vertrokken met de bus naar de Sterhoekhoeve . Toen we aankwamen op de hoeve stond boerin Anneleen ons al op te wachten. Eerste kregen we een korte rondleiding op de hoeve en mochten we de koeien losmaken zodat de boerin ze naar de weide kon brengen. We mochten een paspoort van de koe maken en op de hooizolder kruipen. Amaai, wat was dat hoog! We mochten ook de koeien verzorgen en eten geven. Via een tastspel maakten we kennis met allerlei groenten. Na onze picknick was het tijd om friscos te maken bij boerin Katleen. Voor we in de werkplaats gingen, moesten we een speciaal hoedje aandoen. Met een groot mes mochten we elk onze frisco snijden. Na het snijden mochten we hem dan in de warme chocolade doppen. We leerden ook waarvan de verschillende soorten ijs gemaakt zijn en mochten die dan proeven. Bedankt boerin Anneleen en boerin Katleen voor deze leuke dag! We hebben er van genoten!!!!! Bedankt aan Brenda en Freddy om ons veilig heen en terug te brengen!!
Ik ga mijn hartje warmen in mijn mama's armen. Ze is zo lief, ze is zo zacht, ze is zo mooi, kijk hoe ze lacht! Ik ben toch zo ontzettend blij met die keitoffe mama van mij!
Op 12 mei was de juf jarig. Aangezien dit op een zaterdag viel, hebben we op vrijdag 11 mei de verjaardag gevierd in de klas. In de voormiddag hebben we lekkere wafels gebakken die we dan 's middags mochten opeten.
Op donderdag 10 mei mocht Lara 5 kaarsjes uitblazen! Haar mama had een hele mooie en lekkere taart voor ons gebakken en ook de kinderchampagne was van de partij. Proficiat meid!
Vandaag mochten we feestvieren in de klas want Thiago mocht vier kaarsjes uitblazen. Proficiat! We kregen van hem een mooi klascadeau, nl het boek "Kikker is kikker".
Na de vakantie gaan we samen
met Pompom op verkenning in de natuur.Welke bloemen en kriebelbeestjes zien en vinden we?Zien we al rupsjes en vlinders?Allemaal vragen voor na de vakantie!
Voor we de paasvakantie introkken, werden we allemaal nog omgetoverd in paashaasjes. Er was één uitzondering, nl Lucas, die voor zijn verjaardag een hondje wou zijn. Prettige vakantie!!
Op 11 april mag Lucas 4 kaarsjes uitblazen. Aangezien dit in de vakantie is, hebben we zijn verjaardag al op vrijdag 30 maart in de klas gevierd. We kregen van Lucas een heel mooi klascadeau, nl een doos vol leuk speelgoed.
Op woensdag 21 maart werd Amber 5 jaar. We mochten smullen van een lekkere appelcake en ze had voor allemaal nog een leuke verrassing mee. Een dikke proficiat!
Op maandag 12 maart namen de kleuters van de tweede en derde kleuterklas deel aan de sportactiviteit "Rollebolle" in de sporthal van Avelgem. "Rollebolle" is een bewegingslandschap, georganiseerd door SVS, om de kleuters te laten experimenteren & imiteren en om allerlei vaardigheden en bewegingen bij hen uit te lokken. Door het vele aantrekkelijke en uitnodigende materiaal is dit een leerrijk speelparadijs waar elkeen ook echte spelvreugde ervaart. Voor we vertrokken kregen we allemaal nog een leuk boekje en een rugzakje van Rollebolle. Moe maar voldaan stapten de kleuters terug op de lijnbus richting Anzegem.
Woensdag 7 maart 2012 vond de jaarlijkse kleuterhappening plaats.
Onze kleuters konden springen op de springkastelen, trampolines, airtrack,
zwevende touwen en zoveel meer in de zweefjungle.