Inhoud blog
  • klasfoto diploma uitreiking!
  • verjaardag Sam De Laet
  • 1ste leerjaar!
  • Brandweer
  • Buiten eten
    Zoeken in blog

    Beoordeel dit blog
      Zeer goed
      Goed
      Voldoende
      Nog wat bijwerken
      Nog veel werk aan
     
    We zijn de 37de week van 2025
    3KB
    een kijkje nemen in onze klas
    09-03-2009
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Echte ridders op school!
    De eerste dag van ons project 'ridders en kastelen' begon al direct heel spannend!
    Wij kregen namelijk bezoek van een echte ridder en jonkvrouw!
    Ze vertelden over het leven van de ridders en jonkvrouwen vroeger!
    Over herauten (verslaggevers, zij noteerden alles in een boekje, wapenboek, over de vorige veldslagen, ...) De herauten kondigden de ridders aan bij tornooien, ... zij waren neutraal en werden niet gedood!
    Het meeste vertelden ze natuurlijk over de ridders zelf! Zij droegen malienhemden, gemaakt van wel 20 000 ringen, onder het malienhemd droegen zij een ander dik hem met wol in, om hen goed te beschermen! De ridders droegen allemaal een groot onderbroek (er bestonden toen geen verschillende maten) Ook droegen zij geen echte broeken, wel broekspijpen! Deze werd dan aan het onderbroek vastgemaakt! Boven die broekspijpen, droegen ze dan een malienpijp! Ook deze waren geen echte broeken uit 1 stuk! Onder hun malienhelm droegen ze eerst een soort muts, gemaakt van dikke stof! Daarboven droegen ze dan de malienhelm.
    De jonkvrouw droeg geen onderbroek, zij hadden dikke kleren aan! Lange kleedjes! Onder het bovenkleed droegen zij van dikke wol een onderkleed (dankzij die dikke wol, is Vlaanderen in die tijd rijk geworden!) De jonkvrouwen droegen boven hun kleed een mantel! Aan de mantel hingen symbolen van steden, waar zij onder andere op bedevaart waren geweest. Zij droegen vanaf hun 12 jaar, een hoofddoek! Dit wilde zeggen dat ze klaar waren om te huwen! De hoofddoek droegen ze ook hun hele leven lang. De vrouwen hadden allemaal een ceintuur aan met ringen. Aan de ringen hingen de sleutels van o.a de poorten van het kasteel, hun beker om uit te drinken, een mes om hun eten mee te snijden, een geldbeurs, ... In die tijd hadden de kleren nog geen zakken, dus hingen ze het op aan hun riem!
    De ridders droegen, wanneer ze gingen vechten, een schild! Op het schild stond hun kenteken (familie- of streekteken) Bij ons was dat de leeuw.
    Dat teken vond je dan ook terug op een speciaal wapenkleed dat zij droegen boven hun malienklederdracht. Zo konden de ridders zien tegen wie ze vochten en vochten ze niet tegen hun eigen ridders.
    De ridders hadden verschillende wapens! Ze hadden zwaarden (grote en kleinere) bijlen, en andere soorten, onder andere de 'goeiedag'. Dit is een lange piek, de punt kon door het malienhemd 'piepen' en daarom heete dat wapen de 'goeiedag'. Deze staat hier ook ergens op de foto! Wie zoekt die vindt,! Ha ha. Ook de pijl en boog en kruisboog kwamen aan bod!
    Als laatste hebben we de helmen besproken! De eerste helm die ze lieten zien (deze zijn ook op volgorde gefotografeerd) was de 'pothelm' uit de 12 de eeuw. Deze helm was van achter open! Het verschil met de volgende helm uit de 13de eeuw was, dat deze van achter toe was!
    De laatste helm kwam uit de 14de eeuw, de hondskop! Die helm kon je open en toe doen! En leek op een dier!
    De ridder had ook nog een schubbenkolder en schubbenhelm bij! Prachtig!
    Alles was echt de moeite waard! De jongens vonden het geweldig!!
    Zo zien jullie, iedereen heeft vandaag weer veel bijgeleerd!
    Veel plezier met de foto's!
    Groetjes juf SaraX














































































    09-03-2009 om 17:46 geschreven door jufsara  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 5/5 - (2 Stemmen)
    04-03-2009
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.verjaardagen van Nadine Jules en Florence
    Ja ja, deze week is het de week van de verjaardagen!
    Iedere dag wordt er dan ook een tekening gemaakt voor ons verjaardagskindje!
    Maandag was het aan de beurt van Nadine (zij was de laatste vrijdag voor de vakantie jarig, maar ze was die dag niet op school)
    Dinsdag was Jules jarig en vandaag, woensdag, was het aan de beurt van Florence! Allemaal kleuters van 6 jaar!
    WOW .....
    Alle 3 de kinderen hadden pakjes bij om mee naar huis te nemen, maar er werd ook iedere dag gesnoept! Lekkere cake! Die mama's en papa's kunnen ongelooflijk goed cake bakken! MJAM... 
    De volgende jarige is over 2 weken! Maar eerst beginnen we aan ons project 'Kastelen' Een drukke periode komt er weer aan!!! Ik hou jullie op de hoogte!
    Groetjes! juf Sara X
     



































    04-03-2009 om 22:08 geschreven door jufsara  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 5/5 - (2 Stemmen)
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Bezoek aan de bibliotheek
    Dinsdag ochtend zijn we naar de bibliotheek geweest!
    Mama Jens heeft de heenweg mee begeleid en mama Lars heeft de terugweg mee begeleid!
    De kleuters stapten heel flink door (vooral de heenweg mocht niet te langzaam verlopen) en dit zonder zeuren! Wat een superklas is dit toch!
    Tijdens ons bibliotheek bezoek werd de klas in 2 groepen verdeeld! De ene groep heeft naar het verhaal 'De ark van Noa' geluisterd en de andere groep naar het verhaal '1 mijloen vlinder'. Na het verhaal kreeg de klas nog een prachtig boek over het heksje 'Lotje' met DVD. Dus eind deze week gaan we er zeker en vast naar luisteren en kijken!
    Da da juf Sara X























    04-03-2009 om 21:54 geschreven door jufsara  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 5/5 - (2 Stemmen)
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Start van de boekenweek, 3 foto's
    Hallo!
    Deze week werken wij rond het thema boeken!
    De kleuters maken dan ook een eigen boekje! Dat boekje kan je vrijdag zeker en vast bewonderen!
    Om het thema te starten, heb ik in de klas 3 foto's getrokken! Alle drie van dezelfde plaats! Maar de foto werd dichter en dichter getrokken! Zo zagen ze dat je op iedere foto steeds minder ziet, maar hetgeen je wel ziet wordt steeds duidelijker!
    Bekijk de foto's via de blog nog maar eens met je kleuter! Ben benieuwd of ze het nog kunnen vertellen!
    Groetjes juf Sara X





    04-03-2009 om 21:44 geschreven door jufsara  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 5/5 - (2 Stemmen)
    28-02-2009
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Indianen, boeken en Kastelen!

    Hallo!
    Vrijdag voor de vakantie hebben we, zoals beloofd, ons doorschuifsysteem met de kleuters van 3ka en de 2de kleuters afgerond. Als laatste mocht iedereen samen naar het einde van de film Mega Mindy kijken! Spannend, iedereen keek dan ook in alle stilte.
    In de namiddag waren we weer gezellig in ons klasje en werd iedereen nog snel omgetoverd tot Indiaan!
    Onze zelf gemaakte hoofdtooi en halssnoer mochten we aan doen en zo zijn we fier de vakantie ingegaan!

    Na de vakantie gaan we een weekje rond boeken werken! Wie wil mag vrijdag 6 maart zijn/haar lievelingsboek mee naar school brengen!
    Dinsdag 3 maart gaan we met de klas naar de bibliotheek!

    PS: de 2 volgende weken, van 9 tot en met 20 maart werken wij (en de hele school) rond het schoolfeest thema 'Kastelen'.
    Ridders, prinsen en prinsessen komen ook aan bod! Wie er leuke boeken of andere attributen over heeft, mag deze zeker meebrengen!
    Bedankt!!

    X juf Sara











    28-02-2009 om 10:57 geschreven door jufsara  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    18-02-2009
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Carnaval!
    Carnaval

    Vandaag hebben we nog eens goed gefeest! De kleuters waren allemaal super leuk verkleed!
    Ons carnavalsfeest hebben we de hele voormiddag met de kleuters van juf Karin en de kleuters van de 2de kleuterklassen gevierd! Eerst werden de klassen in 3 groepjes verdeeld! (blauwe, groene en rode groep) per half uur veranderden ze van locatie, werkend met een doorschuifsysteem! Twee groepjes moesten voor de speeltijd aan bod komen en één groepje na het eten van de pannenkoeken. Alle groepjes zouden naar een poppenkastverhaal komen kijken, gespeeld door juf Leentje en ik, de kleuters werden begeleid (in het oog gehouden) door juf Marleen, juf Sofie en juf Anja (interimaris van juf Hilde, tot en met vrijdag) hebben leuk gedanst en juf Karin had een leuke film bij! MAAR, omdat onze kleuters na de speeltijd maar bleven genieten en eten van de reuze lekkere pannenkoeken (hiervoor dank aan alle pannenkoekbakkende mama's!!!!) hebben de 3 groepjes maar 2 activiteiten kunnen doen ipv 3. Dit probleem hebben we direct opgelost, want vrijdagvoormiddag gaan we even verder doen. Zo heeft iedereen tegen vrijdag zowel gedanst, film gekeken als poppenkast gezien!

    Groetjes en tot later!
    juf Sara X















































    18-02-2009 om 15:18 geschreven door jufsara  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 5/5 - (4 Stemmen)
    15-02-2009
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.nog enkele foto's van dikke truiendag
    Hier nog enkele leuke foto's van onze dikke truiendag!
    Juf Jepke heeft nog snel leuke foto's getrokken tijdens onze opwarming!






























    15-02-2009 om 20:44 geschreven door jufsara  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 5/5 - (2 Stemmen)
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Verpleegster Chrisje in de klas

    Begin deze maand hebben wij rond het thema 'ziek zijn' gewerkt! De mama van Jens (Chrisje) is een verpleegster en zij werkt dan ook in een ziekenhuis! Zij wilde met alle plezier eens uitleg komen geven i.v.m het ziekenhuis! Alle kinderen kregen van de verpleegster een armbandje met hun naam op! Net zoals elke patient dat krijgt wanneer je een operatie moet ondergaan.Voor iedere kleuter had verpleegster Chrisje ook een speciaal 'kapje' bij. Zij vertelden dat deze kapjes gemaakt zijn voor o.a de hygiene! Ook had ze een voorbeeld bij van een kleedje dat een kindje moet aandoen wanneer je geopereerd wordt! Daarna kreeg bijna iedereen een verband  rond hun arm!
    De kleuters (en ik ook!) vonden het een geweldige ervaring! De verbanden (en nog andere leuke attributen van het ziekenhuis) mochten in de klas blijven liggen en ze spelen er nu nog altijd mee! Dus, het was duidelijk een groot succes! In de poppenhoek hadden we een ziekenbedje gezet en iedereen heeft er op gelegen! Ze hadden allemaal wel iets! Aan de fotos kan je zien dat ze het allemaal geweldig leuk vonden! Dank U, mama Chrisje!!
    En zoals je kan zien was het die dag ook erg koud! De school was voor de 2de keer bedekt door een laagje witte sneeuw! Mooi, maar nu mag de lente van mij wel komen! Ha ha

    Groetjes juf Sara X

















































    15-02-2009 om 10:52 geschreven door jufsara  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 5/5 - (2 Stemmen)
    14-02-2009
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Lettermuur en cijfers
    Hallo!

    Sinds kort hebben wij in de klas een lettermuur!
    Iedere week, of om de 2 weken 'leren' we een nieuwe letter!
    De bedoeling van deze lettermuur is om de klanken van de verschillende letters te onderscheiden! Puur auditief! Het visuele komt ook aan bod, maar dit wanneer het kind er zelf interesse voor heeft! De lettermuur hangt in de klas op! Wij zoeken bij iedere letter woordjes die beginnen met deze letter! De eerste letter wordt altijd in het rood geschreven en zo zien ze dat dezelfde letter altijd eerst geschreven wordt! Ik probeer bij elk woordje ook een tekeningetje te maken Iedere letter wordt voorgesteld met een prent. (W is een wortel, K is een koek ...)  Wanneer we een nieuwe letter (klank) bespreken komt de vorige letter in onze letterboek terecht. Deze staat in de klas, en de kleuters mogen er steeds in kijken en vragen stellen, indien nodig! Zo zijn de letters W, K, L al aan bod gekomen!

    Deze week en volgende week werken wij rond de letter 'I'. Omdat wij een projectje aan het uitwerken zijn rond de cijfers van 1 tot 9, gebruik makend van het reuzenboek 'Indi'. Indi is een Indiaans meisje en wil heel graag een mooie hoofdtooi! Bij iedere goede daad verdiend ze een mooie gekleurde veer! Zij heeft tot hiertoe al iedere dag een veer verdiend! Zo leren we ieder dag een 'nieuw' cijfertje, beginnend van één tot negen. We leren ze lezen en schrijven! De meeste kinderen kunnen dit al! Flink, he! Deze week zijn de eerste 5 cijfers al aan bod gekomen! Hopelijk verdient Indi nog enkele veren en komen we tot aan het cijfertje 9! ...

    Tot straks op het Carnavalbal!!!

    X juf Sara

    PS: morgen of maandag maak ik werk van onze blog, want er zijn nog veel dingen die ontbreken van de laatste weken!!
    Sorry dat het even duurde, druk en tijd te kort, maar maak het zo snel mogelijk goed!! X



    14-02-2009 om 11:42 geschreven door jufsara  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 5/5 - (2 Stemmen)
    01-02-2009
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Portretten schilderen
    Hallo allemaal!

    Ik weet dat het lang geleden is, maar hier zijn we weer! (mijn fototoestel deed het niet meer, maar is nu terug in orde, hopelijk voor lange tijd!)
    Vrijdag hebben we elkaar eens geschilderd! De kleuters vonden het geweldig! Ze moesten elkaars portretten schilderen (sommigen vergisten zich nog en schilderen heel hun vriend(in), maar de meesten hebben zich aan de opdracht gehouden! Zo was iedereen eens schilder en iedereen was ook eens 'model'. Omdat we met een oneven aantal kleuters waren, mocht Jules de juf schilderen! Hij deed het heel goed en Lars was de fotograaf van dienst, want hij heeft de foto getrokken!
    Tot heel gauw!!


    O ja, nog een vraagje! Wij gaan deze week rond ziek zijn werken! Wie nog oude medicijndoosjes e.d. heeft, zeer welkom, zo kunnen we onze winkel omtoveren tot apotheek!

    Bedankt!

    Groetjes juf Sara X











































    01-02-2009 om 17:11 geschreven door jufsara  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 5/5 - (4 Stemmen)
    14-01-2009
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Tabitha, ons nieuw meisje van de klas!
    Hallo!

    Zoals eerder vermeld was het na de vakantie een mooi en koud begin. Zie foto's. Wat hebben we toch een mooie school, nietwaar???

    ZWEMMEN: Door de aanvriezende sneeuw was veel te gevaarlijk om met de bus door alle gladde straten van Kapellen te rijden! Vandaar dat we niet zijn gaan zwemmen! Maar de volgende les zal zeker en vast doorgaan (21 januari 2009)

    Een nieuw jaar is begonnen, en we hebben er een nieuw en tof meisje bij! Tabitha! Ze is heel vrolijk en ze had direct vele vriendinnetje! LEUK!!!

    Het eerste thema na de vakantie was 'De Postbode', en wegens de weersomstandigheden, ook een beetje 'winter'!
    Vrijdag zijn we met de klas naar de Post gegaan! Daar hebben we kennis gemaakt met de loketten, de postzakken, de postbode, de brievenbussen, de postfietsen, de postauto's,... En als laatste mochten we ieder zelf een brief naar huis posten! De koude en lange wandeling duurde net lang genoeg! Sommige kleuters waren super blij om terug op school te zijn om daar lekker op te warmen!

    Deze week werken wij ook nog rond de winter! We werken dan rond het verhaal 'Kikker in de kou' Mooi boek met CD en leuke spelletjes!

    Ook gebruiken we sinds nu de lettermuur!
    We werken dan ieder week, of thema rond een andere letter! De kleuters doen het zeer goed en graag! Dus, afwachten hoe het verder zal verlopen met ons alfabet!!

    Groetjes X juf Sara

















    14-01-2009 om 18:43 geschreven door jufsara  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 5/5 - (2 Stemmen)
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Verjaardag Emilia

    Hallo hier zijn we weer!

    De eerste maandag na de kerstvakantie, was een mooi en koud begin!
    In de sneeuw fietste en 'treinde' ik naar school, een hele beleving!
    Tijdens de kerstvakantie, tussen kerst en nieuwjaar, was Emilia jarig, en dat hebben we uiteraard ook in de klas gevierd!
    Voor ieder kind van de klas had ze een leuk zakje met daarin een potlood enz...

    X juf Sara















    14-01-2009 om 18:26 geschreven door jufsara  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 3/5 - (4 Stemmen)
    21-12-2008
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Kerstfeest!!!!
    Hallo

    Na de drukke periode van de Sint, kwam de kerst eraan!
    De kleuterklassen zagen er weer gezellig uit, met hun lichtjes en bomen!!
    Ook onze klas werd versierd! Er hingen groene slingers met kerstballen en slingers van de kerstman in de klas, aan het raam hing een groot doek waarop de kerstman geschilderd is, en ook de kerstboom werd versierd met gouden kerstballen.
    Samen met juf Tina maakten de kleuters een eigen kerstbal!
    Juf Tina heeft 3 weken bij ons in de klas gestaan, en hebben vrijdag afscheid van haar moeten nemen! Maar ze zal nog wel eens af en toe langskomen!
    Woensdag hebben we kerstfeest gevierd in de klas! Helaas ben ik vergeten om er leuke foto's van te trekken!
    Donderdag zijn er koekjes gebakken in de klas en vrijdag voormiddag is de mama van Lars met haar leerlingen (volwassenonderswijs) een poppenkast voorstelling komen geven, ook kwam juf Claudine (oud leerkracht van onze basisschool) kwam de mooie kerststukjes maken met onze kleuters! Daar zijn wel foto's van!! ha ha!

    IK WENS IEDEREEN EEN FANSTASTISCHE EN VERWELDIENDE VAKANTIE TOE!!

    PRETTIG KERSTFEEST EN EEN SPETTEREND 2009!! TOT VOLGEND JAAR!!
    (klinkt langer dan het in werkelijkheid zal zijn! hi hi)

    XXX  juf Sara 
















































    21-12-2008 om 14:08 geschreven door jufsara  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 5/5 - (1 Stemmen)
    11-12-2008
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.foto
    Klik op de afbeelding om de link te volgen Nog 1 'verloren' foto!
    Manu bij juf Sabine in het 1ste leerjaar.

    11-12-2008 om 20:21 geschreven door jufsara  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 5/5 - (2 Stemmen)
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Foto's doorschuifsysteem met 1ste leerjaar
    De foto's zijn gearriveerd van ons Sinterklaas project met het eerste leerjaar!

    Groetjes X juf Sara























    11-12-2008 om 20:15 geschreven door jufsara  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 5/5 - (1 Stemmen)
    08-12-2008
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Roeren in de pot!!
    Beste ouders, grootouders, ...

    Wij hebben tegen volgende week voor iedere kleuter 1 concerven blik nodig van 1 liter of groter!
    Waarvoor het juist is, is nog een verrassing, wel moeten de kleuters het zelf kunnen vasthouden! Dit ten laatste tegen volgende week dinsdag!! Wie er meer dan 1 kan bemachtigen! Graag!!!
    Roeren in de pot, doen we natuurlijk met een lepel! Gelieve tegen vrijdag een houten lepel met uw kleuter mee te geven!!!

    Bedankt!

    X juf Sara

    08-12-2008 om 18:00 geschreven door jufsara  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    07-12-2008
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Sinterklaas project

    Donderdag 4 december hebben onze 3de kleuters samen met het 1ste leerjaar de voormiddag doorgebracht!
    De klasjes werden in verschillende groepjes verdeeld! Zo hadden we steppen, tollen, ballen, treintjes, ....
    Onze 3de kleuters hebben bij deze eens kennis gemaakt met de 3 juffen van het 1ste leerjaar! Bij juf Nathalie hebben ze wat geoefend met het voorbereidend schrijven, bij juf Sabine hebben ze een taaloefening gemaakt, en bij juf Karen hebben ze een leuk spel gespeeld in de zaal! Bij juf Veerle (zorg juf) hebben ze wat gerekend! ja ja, alles kwam aan bod! Bij Meester Steven (gok leerkracht, en vrijdag staat hij in de klas van juf Birgit, 2de leerjaar) hebben ze een liedje geleerd, dit werd begeleid met de gitaar! Tof! En bij mij konden de kinderen genieten van een mooie film! Sinterklaas was ziek, en dit op zijn verjaardag! Hoe moesten de Zwarte Pieten dat oplossen? Er zijn foto's getrokken, bij aankomst, zal ik ze zeker en vast op de blog zetten!!

    Groetjes juf Sara x

    07-12-2008 om 14:25 geschreven door jufsara  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 5/5 - (1 Stemmen)
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Sinterklaas en de brandweer

    Sinterklaas!

     

    Vrijdag was het dan zover!

    Sinterklaas was op school!

    Maar waar Zwarte Piet was, dat was een ander verhaal! Ze waren boven op het dak beland en je kunt het al raden, ze durfden niet meer naar beneden! Het raam was dichtgeslagen, en daar stonden ze dan!!

    Maar wees gerust, al een geluk dat de brandweer van Kapellen vrij was, en dat de papa van onze Lars, die af en toe bij de brandweer van Kapellen werkt, er ook was, want zij kwamen direct onze Pieten van het dak halen! Na het ophalen van de eerste Zwarte Piet, ging de kraan zeer hoog de lucht in! Dan werd de andere Piet opgehaald! En ook hij ging met de kraan de hoogte in! Alsof dat allemaal niet genoeg was, werd ook onze directeur uitgenodigd om eens Kapellen vanuit de lucht te zien! Moet de moeite waard zijn!

    Na het avontuur met de brandweer, zijn we naar de zaal van het kasteel Irishof gegaan, deze was mooi versierd met tekeningen vanaf de 3de kleuterklas tot en met het 3de leerjaar! In de zaal hebben we ons Liedje ‘Een reis met de boot’ voor hem gezongen, ook de kinderen van juf Karin en de kinderen van het eerste leerjaar zongen allemaal liedjes! De Sint vond het heel fijn! Voor we terug naar de klas gingen, kregen de kinderen een lekkere speculaas! (Deze zat mooi in ons zelf gemaakt schoentje toen we naar huis gingen!) Omdat de Sint nog net bij de kleinste kleuters was geweest, werd het hoog tijd om naar de kleuterblok te gaan! Daar waren onze kleinsten ook zeer flink geweest! Voor de middag, kregen we in de klas zelf ook nog een bezoek van de Zwarte Pieten en Sinterklaas! Florence had nog een pintje bij, en die heeft onze Zwarte Piet met véél plezier opgedronken! Al zingend heeft hij dan ook onze klas verlaten! Zwarte Piet had een grote zak bij! Met allemaal speelgoed voor onze klas! Het grootste pak was een leuk mozaïek spel, met een groot magneet bord! Ook een kerstpakje voor de pop, een Zwarte Pieten memorie spelletje, nieuwe borden voor hamertje tik en veeele nagels! Normaal was er ook nog een ander super leuk spel bij ‘Lokon’, maar de kleine Zwarte Piet, Felipe, vond het zelf een zodanig tof spel, dat hij er wel 1000 keer mee gespeeld heeft, tot het stuk was! De Post Piet heeft beloofd dat hij het vanuit Spanje zeker nog zal opsturen! Iedereen was heel boos op Felipe! Maar ja, het is gebeurd, en we hebben het nog te goed!

    Voor de Sint de klas verliet, had hij nog 1 geheimpje! Enkele maanden geleden heeft hij de mama van Florence gezien samen met haar vriendin, Charlotte! Ze waren heel dicht bij het kasteel geweest en per toeval heeft de Sint hen daar gezien!!!!!!! Straf vond ik dat!

     

    Groetjes, veel plezier met de vele foto’s!

    X juf Sara













































    07-12-2008 om 14:00 geschreven door jufsara  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 5/5 - (1 Stemmen)
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.heeeeeel veeeeeeel foto's!






















































    07-12-2008 om 13:46 geschreven door jufsara  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 5/5 - (3 Stemmen)
    23-11-2008
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.van de oertijd naar de D.I.S.C.O

    Hallo allemaal!

    Woensdag 19 november 2008was het ons grootouderfeest! Het was weer een groot succes! Bij deze wi ik, en ook in naam van mijn collegas, onze grootouders bedanken voor hun massale opkomst en positieve reacties! Ook een dikke merci aan al onze mama's voor de lekkere cakes!
    Juf Sofie heeft tijdens de generale repetitie mooie foto's getrokken!
    En net voor het optreden hebben we nog snel een klasfoto genomen!
    De 3kb'ers op zijn disco's.
    Indien er grootouders zijn die leuke foto's hebben getrokken tijdens onze voorstelling, mogen deze naar mij mailen, dan kan ik ze op onze blog zetten! Zo kan iedereen ervan genieten.

    Groetjes juf Sara X

























    23-11-2008 om 15:03 geschreven door jufsara  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 5/5 - (3 Stemmen)



    Archief per week
  • 29/06-05/07 2009
  • 22/06-28/06 2009
  • 08/06-14/06 2009
  • 25/05-31/05 2009
  • 18/05-24/05 2009
  • 11/05-17/05 2009
  • 04/05-10/05 2009
  • 20/04-26/04 2009
  • 13/04-19/04 2009
  • 16/03-22/03 2009
  • 09/03-15/03 2009
  • 02/03-08/03 2009
  • 23/02-01/03 2009
  • 16/02-22/02 2009
  • 09/02-15/02 2009
  • 26/01-01/02 2009
  • 12/01-18/01 2009
  • 15/12-21/12 2008
  • 08/12-14/12 2008
  • 01/12-07/12 2008
  • 17/11-23/11 2008
  • 10/11-16/11 2008
  • 20/10-26/10 2008
  • 13/10-19/10 2008
  • 06/10-12/10 2008
  • 29/09-05/10 2008
  • 22/09-28/09 2008
  • 01/09-07/09 2008

    E-mail mij

    Druk op onderstaande knop om mij te e-mailen.


    Gastenboek

    Druk op onderstaande knop om een berichtje achter te laten in mijn gastenboek


    Blog als favoriet !

    Foto

    Foto

    Gastenboek
  • altijd leuk
  • Leuke blog!
  • dag juf Sara
  • emilia
  • leuke blog

    Druk oponderstaande knop om een berichtje achter te laten in mijn gastenboek


    Foto

    Mijn favorieten
  • bloggen.be
  • irishof.be
  • 1KA
  • 1KB
  • 1KC
  • 2KA
  • 2KB
  • 3KA

  • Foto

    Laatste commentaren

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto


    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Beoordeel dit blog
      Zeer goed
      Goed
      Voldoende
      Nog wat bijwerken
      Nog veel werk aan
     


    Blog tegen de wet? Klik hier.
    Gratis blog op https://www.bloggen.be - Meer blogs