Neem een kijkje in ons peuterklasje Welkom in ons peuterklasje. Ons klasje telt ondertussen 11 peutertjes!
02-09-2014
We zijn weer vertrokken!!!
Hallo allemaal,
Zoals jullie allemaal weten zijn we gisteren van start gegaan!
Het werd meteen een flitsende, leuke, vlotte start.
Onze allerjongste kwamen al dan niet met een traantje binnen, maar later op de dag liep alles lekker los.
Onze peuters konden meteen de klas ontdekken en deden dit ook naar hartenlust. Rond half tien aten we gezellig buiten aan onze pic-nic tafels ons fruitje en ons koekje. Daarna gingen we voor het eerst de speelplaats verkennen.
Terug in ons klasje werd het tijd voor ons eerste schilderwerkje! FIJN!
Rond kwart voor twaalf, al heel wat grommende buikjes, tijd voor een boterham!
De namiddag in onze klas was kort want na de middagspeeltijd konden onze peuters kennismaken met Juf Lies, onze turnjuf.
Na de turnles was natuurlijk hun pijpje uit en werd het tijd om ons klaar te maken om na een lange dag naar mama en papa te gaan.
Ook deze maand vieren wij onze jarigen. Deze maand konden we dit niet doen in de zaal zoals we meestal doen. Onze zaal wordt namelijk druk gebruikt voor de repetities van ons schoolfeest.
Daarom mochten onze peuters en kleuters zelf kiezen in welke klas ze gingen spelen of werken.
In ons eigen klasje konden ze een bij schilderen, bij Juf Dorien een kikker knutselen, vrij-schilderen bij Juf Wendy en tot slot lekkere lente-pasta koken bij Juf Hilde.