Vandaag namen we afscheid van Nele. Ze gaat ons verlaten... We hopen dat het haar goed gaat op haar nieuwe school. Maar uit het oog is niet uit het hart. We hebben afgesproken dat ze ons toch nog eens zal komen bezoeken om te zien hoe het er op de 7-sprong aan toegaat. Veel succes, Nele !
Deze morgen dacht ik dat ik 'dubbel' zag... Maar nee hoor... Het waren Maren en Charlotte die wel heel erg op elkaar leken vandaag ! Precies een tweeling !
Maandag 15 november kregen we op school bezoek van het toneelgezelschap PACO dat voor ons het toneel Zwanenzang kwam spelen. De hele turnzaal werd omgetoverd tot een toneelzaal. De ramen werden verduisterd, de spots aangestoken en dan konden we genieten van het mooie toneel Zwanenzang. De drie acteurs speelden het verhaal van de liefde van een kleinkind voor haar dementerende grootvader. Het was op sommige momenten heel ontroerend. Gelukkig besloten de ouders van het kind 'Gabrielle' dat grootvader dan toch thuis mag blijven wonen en dat hij niet naar een tehuis moet.