Wat waren we blij vandaag , na de turnles was het feest, van Halima! Dat was heel leuk , we mochten nu dansen in de klas en tekenen voor haar , de juf maakte er dan een boekje van , van ons tekeningen en Halima mocht dat mee doen naar huis. Halima had een super leuk cadeau mee , een labyrint en dat was wel leuk, ook kregen we nog een geschenkje en ook de juf . Dank je mama en papa voor de leuke geschenkjes!
Amai en we mochten weeral feesten , Bram was jarig , en hij had lekkere cake met slagroom en hagelslag mee , hmmm wat was dat lekker , we hebben alles opgegeten zo lekker dat dat was , Bram had ook nog een cadeautje mee voor de klas , een mooi boekje van Plop , om de vormen te leren , ons juf heeft er dan uit verteld , en nu staat het in de boekenhoek , amai dat is een zeer leerrijk boekje , en dan kregen we elk nog een geschenkje van Bram , dank je lieve mama en papa voor deze mooi geschenkjes , van alle kleutertjes en de juf.
weekschema :oma en opa's feest en de sint komt bijna
Als je op de tekening klikt kan je ze afprinten en mooi inkleuren voor de Sint! Eerst en vooral gaan we oma en opa vieren op donderdag 18 november , en vrijdag dan denken we al eens aan de Sint want die komt een bezoek brengen aan al die brave kleutertjes op de ruiter , dat is dan op vrijdag 3 december , dus moeten we vlug zijn om nog iets te maken en te tekenen voor de lieve goede Sint met al zijn zwarte pietjes ....
Hieronder vinden jullie het weekschema van 18 nov tot 24 nov
Eerst hebben we groentjes gesneden , gespoeld , dan balletjes gerold , want het werd de lekkerste tomatensoep met balletjes natuurlijk. Er was wortelsoep en preisoep en we konden zoveel eten als we wilden met lekker brood van de warme bakker.
De juf bracht kleedjes mee van oma en opa ,om ons te verkleden , amai wat zagen wij er echt oma en opa uit! Daarna mochten we ons verkleden in het speelhuis als oma en opa , en dat vonden we super!
Bijna is het zover , feest voor oma en opa , maar eerst gaan we lekkere soep maken op grootmoederswijze , hmmm wat zal dat lekker smaken , want oma maakt de lekkerste soep.Dan gaan we nog een mooi geschenkje maken voor oma en opa , en gaan we veel zingen en dansen.
Amai wat een feestje , we hebben gedanst , gezongen en heel lekkere boterkoekjes gegeten die mama gebakken had , en ook een mooi geschenkje , een memoryspelletje , daar mogen we allemaal eens mee spelen in de klas , en ook kregen we nog een geschenkje mee naar huis dank je wel mama en papa!
Wat was het leuk in het bos , we hebben ver gewandeld , toen kwamen we een kasteel tegen midden in het bos , daar mochten we blaadjes zoeken en kastanjes , we mochten ook tussen de bomen spelen .Het was een heel leuke dag. Mama's , papa's heel erg bedankt dat jullie ons naar het bos brachten.
Het is zover , we gaan donderdag voor een dagje naar het bos , en lieve mama's gaan ons met de auto naar het bos rijden , vergeet jullie briefjes niet mama's met de kleutertjes die met jullie mogen meerijden, alvast bedankt voor jullie inzet.
Wat nemen we mee dat staat in de schoolkrant , dat zie je op www.sifrawa.be dan klik je links op ruiter en dan op schoolkrant en dan zie je de schoolkrant van oktober .
Weekschema vind je onderaan!
AANDACHT :DE FOTO'S VAN HET EETFESTIJN VIND JE OP DE WEBSITE VAN SCHOOL:www.sifrawa.be  dan op ruiter klikken en dan op foto's
Wat waren er veel hondjes gekomen vandaag op onze school samen met hun baasjes , en we mochten die allemaal aaien! Er was zelfs een Samson maar Gert was er niet bij!!! Dankjewel aan alle ouders die met hun hondje naar school kwamen!