Ik ben Kim Meersschaert
Ik ben een vrouw en woon in Sint-Gillis-Waas (België) en mijn beroep is kleuterjuf .
Ik ben geboren op 31/10/1987 en ben nu dus 37 jaar jong.
Mijn hobby's zijn: .
Juf Kim in de kleuterklas
van peuterjuf tot turnjuf
09-01-2010
De vakantie is weeral voorbij gevlogen en we hebben er 7 nieuwe vriendjes bij in onze klas: Yenthe, Kaan, Fatima, Hisa, Hafsa, Bilal en Hanas.
Deze kindjes hebben een grote stap moeten zetten en bij enkele onder hen vloeit er sochtends nog een traantje. Maar ze hebben ook al veel plezier beleefd.
Zo hebben we deze week het thema Hoera, een baby! uitgewerkt.
Sofie de babypop is een hele week in ons klasje komen logeren. De peuters en kleuters mochten voor haar zorgen in onze babyhoek. Daar stond een buggy, een draagwieg, een babybadje, een kinderstoel een verzorgingskussen en allerlei materiaal om de babypop eten te geven.
Enkele kleuters hebben van een zuigflesje een rammelaar gemaakt. Ze hebben er maïs ingestopt en nadien bekleefd met zijdepapier.
Woensdag heeft juf Trui ons een bezoekje gebracht met haar baby die ondertussen 11 maanden oud is en op donderdag hebben we bezoek gekregen van Rowan. Dit is het broertje van Ayla.
We hebben dit thema afgesloten op vrijdag met lekker fruitpap die we zelf gemaakt hebben.
Tot volgende week!
We gaan in onze klas dan werken ronde flessen en doppen.