Vandaag kwam ook een turnster op bezoek bij ons. Samen met de kleuters van juf Ann hebben we al haar kunstjes mogen bekijken. Nadien hebben we mogen oefenen in de klas.
Vandaag mochten we allemaal onze bal meedoen. Het was een zeer leuke voormiddag. We hebben gevoetbald, we hebben gebasketbald en een wedstrijd gespeeld. Hier kunnen jullie enkele sfeerbeelden zien...
Hallo iedereen! We zijn volop bezig met het klaarstomen voor een spetterend schoolfeest. Alvast aan alle ouders bedankt dat jullie kleuter mag en kan meedoen. Voor de meisjes zijn we ook bezig met het maken van een mooi barbierokje en voor de jongens een stoer hemd. Hieronder al een voorsmaakje van onze foute hit.... Barbie girl! Enjoy!
Rood, geel, groen en blauw! Deze kleuren kregen deze week zeer veel aandacht. Vandaag leerden we het kleurtje groen kennen van dichterbij. Hoe wordt groen gemaakt? Hieronder het verhaaltje van blauwtje en geeltje van in de klas. Veel kijkplezier!
Deze week leren we over enkele vormen. Waaronder ook de driehoek. Dat is het dak van ons huis. Het vierkant is het raam, de rechthoek is de deur en de cirkel is de zon. Ook hebben we een bijpassend liedje geleerd deze week. Klik maar op de onderstaande link en hou jullie handen maar klaar om een hoedje te maken van papier!
Dag vriendjes! Na een leuke week krokusvakantie zijn we terug van start! En we hebben geluk! We mogen deze week 2 kindjes een zeer gelukkige verjaardag toewensen! Vandaag hebben we de verjaardag van Kobe gevierd! Het was een zeer leuk feest. Kobe is vier jaar geworden. Kijken jullie mee?
Vorige week vrijdag kwam er een muzikante op bezoek. Weet je wie het was? Het was de zus van juf Hanne. Ze had haar trompet mee en wij mochten daar eens op spelen. Ook kan ze heel goed slagwerk. Wie weet schuilt er in ons wel een kleine muzikant?
Vandaag kregen we onze regenbuis mee naar huis. Willen jullie eens zien hoe wij dit gemaakt hebben? We hebben de buis met onze handen bewerkt met verf, lijm en zand. Daarna hebben we zelf froezelpapier gemaakt, want wij kunnen al zeer goed knippen! Kijken jullie mee?