De Sint is uit het land maar we zijn heel dankbaar voor al wat we rond Sinterklaas hebben beleefd. De schoorsteenpieten kregen intussen een plekje thuis en hier kan je de klaskiekjes binnen het thema bewonderen! Veel kijkplezier en tot volgend jaar lieve Sint en Pieten!!!!!
Het is een drukte alom de afgelopen tijd....in onze klas! We zijn naarstig geweest met het maken van onze eigen indianenkleren en hebben voor de oma's en opa's pakjes gemaakt en kaartjes. Even enkele kiekjes... Plopgroetjes, De juf
een reuzenhart voor oma en opa oma en opa schilderen
Op bezoek op de dierendag in het tweede leerjaar !
We werden uitgenodigd in het tweede leerjaar ( Jolientjes broer )om hun klasjes te bezoeken want ze hadden allemaal een dier meegebracht en daar wilden we natuurlijk bijzijn!
Deze week was BERE-LEUK ! We waren gek op het verhaaltje van Goudlokje, we hebben het ook nagespeeld. We knutselden een beer, we boetseerden beertjes en we hebben onze eigen knuffelbeer meegebracht. Vrijdag hebben we zelf berepap gemaakt mmm lekker ! Kijk maar even mee naar de klaskiekjes rond dit thema.
Maandagmorgen zijn we naar de kermis geweest , het was superleuk! Thalysa verdiende een kermisbonnetje want ze kon de kwast pakken. Kijk maar even mee naar enkele leuke kermisfoto's van onze ploppertjes!
Vrijdag hebben alle klassen fruit gesneden om dan samen te voegen en fruitsla te eten na de speeltijd. Op vrijdag kregen we ook een nieuw ploppertje erbij: SOFIJA ! Plopgroetjes van de juf !
Deze week hebben we gewerkt rond het thema groenten en fruit, heel gezond!!! We hebben een wortel of prei geknutseld - de kls mochten zelf kiezen tussen deze groenten. We hebben zelf appels geknipt en we hebben heel veel soorten gesorteerd. Vandaag hebben we soep gemaakt, pas op dat ze niet aanbrandt he juf!!! Iedereen , behalve eentje dan, vond ze heel lekker en Ivo kreeg er maar niet genoeg van , hij bleef als laatste over in de klas deze middag en smeekte bijna : juf , nog een beetje aub!!!!Bedankt voor het meegeven van de gevraagde ingredienten mama's en papa's! Morgen , vrijdag , is er weer een huishoudelijke activiteit.... nl fruitsla voor de hele kleuterschool !MMMM elke klas maakt een fruitsoort klaar. Wij de kiwi's. Kijk maar even mee naar enkele kiekjes uit de groenten en fruitklas!
De afgelopen week hebben we eens heel goed naar onszelf gekeken - alle lichaamsdelen en functies hebben we besproken. We maakten een eenvoudig trekpopje en we hebben voor het schoolproject ' BIJZONDER' onze handjes beschilderd en uitgeprikt om ze allemaal bij elkaar te kleven op een groot karton. Je ziet het resultaat op de klaskiekjes van deze week. INFORMATIE : 5 oktober pedagogische studiedag en 8 oktober vrije facultatieve dag . Het grootoudersfeest vindt plaats op 20 en 22 november. Plopgroetjes,de juf xxx
Deze week begon superleuk met een bezoekje aan de dierenwinkel Holvoet waar we heel veel vissen konden bekijken en waar we vissenvoeding hebben gekocht voor ons klasvisje Flipke! Hier enkele foto's van dat bezoek BLUB BLUB
WE KOMEN AAN EN WANDELEN ROND IN DE WINKEL-OGEN TEKORT!
ALLE PLOPPERJES OP EEN RIJ- ALLEMAAL EVEN BLIJ! BINNEN IN DE WINKEL ZOVEEL AQUARIUMS !
Ik ben Isabel Verhulst
Ik ben een vrouw en woon in Waregem (Belgie) en mijn beroep is Kleuteronderwijzeres in de OLV school ' de bereboot' .
Ik ben geboren op 31/05/1968 en ben nu dus 56 jaar jong.
Mijn hobby's zijn: Muziek - zingen en schrijven ....
Mama van twee zonen... Freek en Briek
Levenswijsheid KOSTBAAR IS DE WIJSHEID DIE DOOR ERVARING WORDT VERKREGEN.