Druk oponderstaande knop om een berichtje achter te laten in mijn gastenboek
Eerste kleuterklas
Juf Lindsey & Juf Caroline N.
20-06-2016
jarige Tijme
We zijn begonnen met het vieren van de verjaardagen van de kindjes die in de zomer jarig zijn. En Tijme is de eerste. We hebben vrijdag gezongen, gedanst, gefeest, gesnoept en natuurlijk kreeg Tijme een cadeautje! Alvast gefeliciteerd Tijme!
Een klein beetje regen hield ons niet tegen om te gaan kijken naar de grote mooie tractor van de opa van Kobe! De kleuters vonden het geweldig en Kobe was super trots!
Ja hoor! Woensdag mocht onze fiets weer mee naar school. Deze keer mochten we iets wat we anders eigenlijk NOOIT mogen! We mochten op straat fietsen. Wel met de nodige verkeersborden natuurlijk. Groen = doorrijden rood= stoppen!
Vorige week woensdag hebben een bezoekje gebracht aan de gynaecoloog. De mama van Xavi had ons uitgenodigd om eens een keertje te komen kijken naar de baby in haar buik. Eerst de buik meten, daarna luisteren naar het hartje en daarna zagen we op de tv de baby verschijnen! We mochten de baby op de buik van de mama schilderen! Allemaal heel leuk om eens mee te maken! Bedankt dat we mochten langskomen!
Joepieee, vandaag mochten we naar de kermis!! Na een hele flinke wandeling samen met de kleuters van juf Ellen. Mochten we op de kermis een rondje op de paardenmolen en daarna smullen van een lekkere suikerspin, hmmmm!
Op dinsdag maakten we een echt "blote voeten pad "in onze klas! Schoenen en sokken uit en dan wandelen door het hooi, de mais, zand, scheerschuim, ... geweldig leuk!
De kleuters hebben er lang naar uitgekeken en vandaag was het dan eindelijk zover... We zijn op uitstap geweest naar de boerderij bij Lara thuis. We hebben "grote mama koeien" gezien maar ook "kleine baby kalfjes" die we zelfs melk mochten geven! Eventjes dachten de kleuters ook dat er een stier was maar nee hoor! Het was gewoon "een mama koe met horens"! We kregen van de mama van Lara nog versje warme chocomelk en vla en kaas, ook allemaal van melk gemaakt! Toen de zon even kwam piepen hebben we met z'n allen nog fijn buiten gespeeld!
We hebben genoten! Bedankt voor het fijne bezoek en bedankt aan de ouders die zijn meegereden! Geniet van de foto's!
Volgende week woensdag ( 27/04) gaan we op uitstap naar de boerderij. We gaan eens kijken naar de koetjes en kalfjes van Lara! Onze kleren en schoenen kunnen wel eens vies worden daar... Gelieve je kleuters laarsjes en slechte kleren/jas aan te geven! Dankjewel, we maken er een fijne uitstap van!
Op vrijdag kregen we speciaal bezoek. Het konijn (Lilly) van Lola kwam eens een kijkje nemen in onze klas. De kleuters hebben genoten. Dankjewel dat Lilly eens mocht langskomen.
Op woensdag eet ik fruit Nee mama en papa, de koekjes komen er dan echt niet uit! Ze blijven in mijn tasje, want op woensdag eten we gezond in ons klasje!
Turnen
Dinsdag -en donderdagochtend gaan wij turnen met juf Annelies.