Hallo allemaal, wij zijn juf Julie en juf Anneke van de Vosjesklas in De Wingerd te Reet.
Samen met Jules willen wij jullie vele leuke momenten laten beleven. Via deze blog kunnen jullie meegenieten van onze grote en kleine avonturen.
Veel plezier! Juf Julie en juf Anneke
23-03-2014
Mijn papa
Net als onze papa's gingen we met scheerschuim aan de slag! We oefenden het 'echte' scheren
En we speelden met scheerschuim en verf
Ook electrisch scheren probeerden we uit
en we schilderden onze super - papa's als cadeautje
Dinsdag gingen we in de winkel op zoek naar borstels:
Bij het buitengaan mochten we een verrassing kiezen : een balpen of een sleutelhanger. Dank u wel!
Op woensdag brachten we onze tandenborstel en tandpasta mee om in ons klasje onze tanden te poetsen Zelf de tandpasta op de tandenborstel doen is niet zo gemakkelijk!
Kijk eens hoe wij maandagnamiddag genoten van het lekkere warme lenteweer! We speelden voor de eerste maal weer buiten in het speeltuintje, fietsen op de speelplaats of speelden met het speelgoed dat we mee naar buiten namen
Op het einde van deze week gaan we een groot carnavalfeest houden en daarom oefenen we al een hele week in het verkleden. Vrijdagnamiddag mogen we ook naar een show met een clown gaan kijken
We leerden ook serpentines blazen
en onze juf en Jules werden mooi versierd
Op vrijdag kwamen we allemaal verkleed naar school. Herken je ons??
We hebben de week leuk ingezet met een bezoekje aan het ballenparadijs in de sporthal van Terhagen. Op de foto's kan je zien hoe we ons konden uitleven op springkastelen, ballenbaden, glijbanen,... Leuk, leuk, leuk!!
Vandaag werd Nand, het kleine broertje van Rens, geboren! Een hele dikke proficiat aan mama, papa en Rens. Geniet van jullie kleine wondertje! Alle kleuters van K1a en juf Anneke
Vandaag was Ella jarig in ons klasje. Zij mocht vier kaarsjes uitblazen en trakteerde ons op overheerlijke, mooi versierde varkentjes-, kikker-, bijtjes- en lieveheersbeestjescupcakes! Dank je wel, Ella en geniet nog van je verjaardag, lieve meid!