Welkom in de Pompomklas!!!
Foto
Inhoud blog
  • De verjaardag van Mathis
  • Op schoolreis naar Aviflora (deel3)
  • Op schoolreis naar Aviflora (deel2)
  • Op schoolreis naar Aviflora (deel1)

    De vriendjes van Pompom

    Blog als favoriet !
    2° kleuterklas "BSGO! Het Bollebos"
    Welkom in de Pompomklas
    11-12-2012
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Sinterklaas op bezoek (deel 3)






















    11-12-2012 om 19:08 geschreven door juf Veerle  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Sinterklaas op bezoek (deel 2)




















    11-12-2012 om 18:26 geschreven door juf Veerle  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Sinterklaas op bezoek (deel 1)
    Na het ontbijt gingen we allemaal naar buiten en stonden we op de uitkijk.  Wanneer is zijn ze daar?  En dan opeens..., daar was Sinterklaas!  Helemaal alleen!
    Oei, wat een ramp!  Hij was zijn Pieten kwijt.  Hij vond ze nergens!
    Opeens hoorden we geluid van een motor en zagen we 2 hoofden en 2 handen voorbij de haag van het schooldomein komen.  En toen kwamen ze het schooldomein opgereden met een quad! Hahaha..., die zotte Pieten toch.
    De Sint en zijn Pieten brachten eerst een bezoek aan de leerlingen van het namiddag.  In de namiddag waren wij aan de beurt.  Gelukkig stond er in het grote boek te lezen dat we allemaal flink geweest zijn!  We hebben gezongen, ons versje opgezegd en gedanst met de Pieten.  We kregen heel wat leuke klascadeaus en een zakjes lekkers om te snoepen.
    Tot volgend jaar Sinterklaas en de 2 Pieten!




















    11-12-2012 om 17:52 geschreven door juf Veerle  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Sinterklaasontbijt
    Op dinsdag 4 december mochten we samen met alle kleuters genieten van een lekker ontbijt.  We smulden van een lekkere klaaskoek en dronken warme chocolademelk.
    We hadden ook al een beetje kriebels in onze buik want Sinterklaas en zijn Pieten zouden op bezoek komen.














    11-12-2012 om 17:24 geschreven door juf Veerle  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Schoentje zetten
    Op donderdag 29 november zetten we onze schoen (eigenlijk ons paardje) klaar in de klas. We hadden lekkere worteltjes en suikerklontjes klaargelegd. Juf had ook een mooie brief geschreven waarop stond wat we graag zouden hebben om in de klas mee te spelen.
    En ja hoor, de volgende morgen lag er heel wat lekkers in onze schoen en in onze klas verstopt!
    De zwarte pieten hadden weer gekke kuren uitgehaald! Ze hadden met al ons speelgoed gespeeld, maar vergaten om op te ruimen!!   Foei foei foei Zwarte Pieten!!





















    11-12-2012 om 16:51 geschreven door juf Veerle  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Django werd 4 jaar!
    Op vrijdag 23 november was het feest in onze klas.  Django werd 4 jaar (eigenlijk was het pas op zaterdag 24 november)!  Hij had lekkere cake en chocolademelk mee om te trakteren.
    Proficiat Django!!!






    11-12-2012 om 15:05 geschreven door juf Veerle  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Muzische vorming
    In samenwerking met "Het Muziekhuis" mochten de kleuters op woensdag 21 november een workshop beleven waar elementen uit de natuur werden verweven tot muzikale producten.  We mochten allerlei dieren uitbeelden en hun geluiden nabootsen.  We gingen ook denkbeeldig op stap in ons bos en hoorden er allerlei geluiden die we nabootsten. We verwerkten het verhaal "Roodkapje" met onze eigen woorden en geluiden. Alles inspreken in een professionele microfoon maakte wel veel indruk.


















    11-12-2012 om 14:54 geschreven door juf Veerle  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 2/5 - (1 Stemmen)
    03-12-2012
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Grootouderfeest (deel 2)






















    03-12-2012 om 19:50 geschreven door juf Veerle  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Grootouderfeest (deel 1)
    Op maandag 19 november mochten we de grootouders van onze kleuters verwelkomen.  Ons grootouderfeest stond dit jaar in het teken van de hoedententoonstelling"le beau chapeau".  De grootouders mochten genieten van een kleurrijk hoedenspektakel waarin de gevangenismuts, het feesthoedje, de bolhoed, de glitterhoed, de slaapmuts en de cowboyhoed aanbod kwamen met een bijpassend muziekje.  Als afsluiting kwam er een trouwfeest met als hoogtepunt "le lacs du Connemara" inclusief het zakdoekgezwaai.
    De grootouders werden ook verwend met een zelfgemaakt cadeautje en daarna mochten ze aanschuiven aan een lekker taartenbuffet gebakken door onze mama's!






















    03-12-2012 om 19:47 geschreven door juf Veerle  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Spelnamiddag
    Op vrijdag 16 november was er opnieuw spelnamiddag.  Bedankt aan de opa van Ewoud, de opa van Thiago en de oma van Django om met ons te komen meespelen.







    03-12-2012 om 19:10 geschreven door juf Veerle  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Naar het rust- en verzorgingstehuis (deel 2)






















    03-12-2012 om 18:24 geschreven door juf Veerle  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Naar het rust- en verzorgingstehuis (deel 1)

    Naar aanleiding van het thema “Oma en opa” brachten we op dinsdag 13 november een bezoek aan het rust- en verzorgingstehuis “Ter Berk”. Na een korte kennismaking met de bewoners kon de namiddag van start gaan. Juf had een muzikaal pak voorzien. Maar in plaats van een doos door te geven, werd “Pompom” de klaspop doorgegeven. Ook de bewoners waren dol op de pop. De kleuters hebben gedanst, gezongen en  samen geturnd met doekjes.

    Als afsluiting werden de kleuters verwend met een lekkere koek. Wij hadden voor de bewoners een leuk groepswerk gemaakt!

    Dank u wel Hildegard om met ons mee te gaan en om fotograaf van dienst te zijn!!

























    03-12-2012 om 17:59 geschreven door juf Veerle  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Gezondste klas

    Samen met het zesde leerjaar werden we de gezondste klas van de maand oktober.  Daardoor kregen we op woensdag 7 november van juf Aagje, onze fruitjuf, een mooie fruit'wissel'beker.  Ook een lekkere peer, geschonken door de school, mocht niet ontbreken.





    03-12-2012 om 17:48 geschreven door juf Veerle  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    14-11-2012
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Salma werd 4 jaar.
    Op maandag 5 november werd Salma 4 jaar.  We mochten smullen van bananen- en aardbeientaart.
    Proficiat Salma!






    14-11-2012 om 16:28 geschreven door juf Veerle  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    30-10-2012
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Prettige vakantie en tot maandag 5 november
    Klik op de afbeelding om de link te volgen

    30-10-2012 om 18:08 geschreven door juf Veerle  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Griezelen in het lager
















    30-10-2012 om 18:05 geschreven door juf Veerle  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Pompoensoep maken


































    30-10-2012 om 18:02 geschreven door juf Veerle  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Lekker griezelen!
    Op vrijdag 26 oktober was het griezeltijd in de kleutertuin!
    Alle kleuters kwamen verkleed naar de klas om er samen halloween te vieren.
    We begonnen de dag met het maken van lekkere pompoenensoep. De kleuters van juf Sofie maakten spinnenkaasjes en de kleuters van juf Tania maakten spinnetjes om in de soep te doen.
    Dat werd smullen!  We zijn ook nog eens gaan griezelen bij de directeur, de secretaresse en de juffen en leerlingen van het lager.  Bedankt voor de lekkere snoepjes die we van jullie kregen!
    In de namiddag was het tijd om naar de griezelpoppenkast te kijken!  Daarna mochten we spinnenkaasjes en snoepjes proeven en dronken we een geel of groen griezeldrankje!

























    30-10-2012 om 17:59 geschreven door juf Veerle  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    15-10-2012
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Naar Tiegembos (deel 2)




































    15-10-2012 om 20:19 geschreven door juf Veerle  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Naar Tiegembos (deel 1)
    Op vrijdag 12 oktober trokken we samen de kleuters van juf Sofie naar Tiegembos.
    Daar aangekomen kreeg juf Sofie een telefoontje van onze kaboutervriend.  Hij was zijn kaboutermutsje en zijn kaboutervriendjes verloren.  Hij vroeg of wij die konden terugvinden.  Dus gingen we op zoek naar zijn vriendjes in het bos.  Bij elke kaboutervriendje moesten we een opdracht vervullen. Gelukkig vonden we alle kaboutervriendjes en ook zijn kaboutermutsje.  Toen we alle opdrachten correct uitvoerden mochten we ons "echte" kabouters noemen!!
    Na al dat zoeken kregen we honger en was het tijd om van onze lekkere boterhammetjes te smullen.
    Na het eten mochten we ons nog eventjes uitleven op de speeltuin.
    Na al dat spelen trokken we terug het bos in om de andere kant van het bos te verkennen.
    Moe maar voldaan keerden we terug naar school.
    Bedankt aan de mama van Daan (K1) en Brenda om met ons mee te gaan.





































    15-10-2012 om 20:14 geschreven door juf Veerle  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    10-10-2012
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Koekjesverkoop tvv de klaswerking




    10-10-2012 om 17:18 geschreven door juf Veerle  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    06-10-2012
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Spelnamiddag
    Op vrijdag 5 oktober vond onze 1° spelnamiddag plaats.  Bedankt aan de opa van Wout, de mama van Salma, de mama van Django en de mama & mamie van Mathis om met ons te komen meespelen.







    06-10-2012 om 14:19 geschreven door juf Veerle  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Naar de fruit- en groentewinkel l'Artisjok
    Naar aanleiding van ons thema "Fruit is lekker en gezond!" gingen de kleuters samen met Pompom naar de fruit- en groentewinkel l' Artisjok. De kleuters vertelden wat ze allemaal in de winkel konden zien.
    Ze hadden ook allemaal een briefje mee waarop stond wat ze mochten kopen van hun mama. Ze vroegen zelf wat ze nodig hadden en mochten ook zelf betalen.
    Bedankt Geert dat u even tijd voor ons maakte en voor de leuke verrassingen die we kregen!
    Bedankt aan Raja (stagiaire verzorging) om met ons mee te gaan en om fotograaf van dienst te zijn!





















    06-10-2012 om 14:15 geschreven door juf Veerle  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Pompom werd 4 jaar!
    Vrijdag 21 september was het groot feest in onze klas, want onze klaspop Pompom is 4 jaar geworden!!
    De kleuters mochten allemaal een zelfgemaakt cadeau voor onze jarige meebrengen!  Pompom werd verwend met mooie tekeningen, foto's, cakejes en lekkere pudding.
    In de klas maakten we een lekkere rijsttaart voor Pompom's verjaardag.
    Pompom mocht de kaarsjes uitblazen en daarna mochten we smullen van de taart.  

    Bedankt aan de mama's, papa's en alle sloebers voor al die mooie cadeautjes die Pompom heeft gekregen!!
































    06-10-2012 om 14:10 geschreven door juf Veerle  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    12-09-2012
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Ewoud werd 4 jaar!!
    Vandaag mocht Ewoud 4 kaarsjes uitblazen.  Zijn mama kwam langs met lekkere cakejes met chocolade erin!  Proficiat Ewoud!




    12-09-2012 om 16:16 geschreven door juf Veerle  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Een toast op het nieuwe schooljaar!
    Op vrijdag 7 september hebben we getoast op het nieuwe schooljaar met een hapje en een drankje. Santé!!

































    12-09-2012 om 15:44 geschreven door juf Veerle  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 5/5 - (1 Stemmen)
    06-09-2012
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Nieuwe fluo-jasjes
    Bij het begin van het schooljaar werd er op onze school ook even stil gestaan bij het veilig naar school komen. De ouderraad sprak de lokale handelaars en politici aan om een duit in het zakje te leveren. Daardoor kon voor elk kind een fluohesje worden aangekocht en gratis overhandigd. Zo werken we allen samen mee aan een verkeersveilige schoolomgeving.  Dank je wel aan de leden van de ouderraad om de sponsors te bezoeken en aan de gulle sponsors!!







    06-09-2012 om 18:18 geschreven door juf Veerle  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 5/5 - (1 Stemmen)
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Naar de kermis
    Op onze eerste schooldag mochten de kleuters en de kinderen van het eerste leerjaar al genieten van een namiddag kermisplezier georganiseerd door het feestcomité.
    Mijn kapoenen mochten eerst eendjes vissen en daarna mochten ze rondjes draaien op de draaimolen.
    Als afsluiter werden ze nog verwend met een lekkere oliebol! Als dat geen leuke namiddag was!!



























    06-09-2012 om 17:52 geschreven door juf Veerle  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 5/5 - (1 Stemmen)
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Hallo, hier zijn we weer!
    Hallo, hier zijn we weer...

    Na twee maanden 'rust' opnieuw wat leven in onze klas!
    Welkom aan Noa, Salma, Ewoud, Django, Dieuwke, Margot, Thiago, Jordi, Mathis, Massimo, Lucas en Fabienne.

    We hebben al veel dingen uitgespookt in de klas:
    - kennis gemaakt met Pompom
    - een kenteken gekozen
    - Pompom ingekleurd
    - de verschillende hoekjes verkend
    - kennis gemaakt met de klasafspraken
    - een spelletje gespeeld met Pompom...

























    06-09-2012 om 17:51 geschreven door juf Veerle  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 5/5 - (1 Stemmen)
    01-09-2012
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.
    Klik op de afbeelding om de link te volgen Kriebelt het al een beetje?
    Sta je al te popelen om de klas te verkennen?
    Staat je boekentas al klaar?
    Verlang je al om het vriendje van Pompom te worden?

    Nog 2 nachtjes slapen en dan is het zover!
    Groetjes en tot maandag!
    juf Veerle en Pompom

    01-09-2012 om 19:34 geschreven door juf Veerle  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 4/5 - (3 Stemmen)
    29-08-2012
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Wout en Lucas werden grote broer!
    Klik op de afbeelding om de link te volgen Op 30 juli werd Kobe, het broertje van Wout geboren.
    Op 27 augustus werd Lander, het broertje van Lucas geboren!
    Een dikke proficiat aan beide familie's!

    29-08-2012 om 00:00 geschreven door juf Veerle  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Wout was jarig!
    Op 5 juli mocht Wout 5 kaarsjes uitblazen!  Proficiat Wout!



    29-08-2012 om 00:00 geschreven door juf Veerle  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Schoolreis (deel 3)




















    29-08-2012 om 00:00 geschreven door juf Veerle  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Schoolreis (deel 2)






























    29-08-2012 om 00:00 geschreven door juf Veerle  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Op schoolreis (deel 1)

    Maandag 25 juni was het eindelijk zover! We mochten op schoolreis naar de zee.
    In de voormiddag gingen we naar het speelpark "de sierk".
    Daar konden we ons uitleven op de verschillende locaties van het circus.
    Na het eten van ons lunchpakket vertrokken we naar het strand.
    We genoten van het zonnetje, het zand en natuurlijk ook de zee!
    Van al dat spelen kregen we honger, we kregen allemaal nog een lekker ijsje en toen was het jammer genoeg al tijd om naar huis te gaan.
    Moe maar voldaan kwamen we terug aan in Anzegem.
    Het was een superleuke schoolreis!























    29-08-2012 om 00:00 geschreven door juf Veerle  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    28-08-2012
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.De Meers (deel 2)




















    28-08-2012 om 00:00 geschreven door juf Veerle  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Naar de Meers (deel 1)
    Op vrijdag 22 juni trokken we met de lijnbus richting Waregem. Daar brachten we een bezoek aan de bewoners van de Meers waar ook mijn 2 oma's wonen.
    Voor de naar de bewoners gingen om te zingen en te dansen, kregen we een volledige metamorfose. Juf schminkte ons en mijn ma, pa en  Hildegard staken ons in het zomerse outfit.
    Toen we helemaal klaar waren, mochten we met de lift naar de 3° verdieping waar de bewoners ons reeds vol spanning zaten op te wachten. We hebben er gezongen en gedanst. De bewoners genoten met volle teugen. Sommige deden zelfs enthousiast mee in hun stoel. Na ons optreden werden we getrakteerd op een lekkere fruitsapje.  Voor we terug naar school vertrokken, krege nwe van de animatrice nog een lekker doosje smarties.
    Het was een superleuke voormiddag.



























    28-08-2012 om 00:00 geschreven door juf Veerle  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    11-06-2012
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Michelle werd 5 jaar.
    Op donderdag 7 juni werd Michelle 5 jaar.  Die dag konden we helaas haar verjaardag niet vieren, want ze lag in het ziekenhuis.  Gelukkig was ze vandaag terug in de klas en hebben we ze in de bloemetjes gezet.  Ze had een lekkere aardbeientaart en kinderchampagne mee.  Voor de klas had ze het boek "Rikki en Mia de kip" mee.





    11-06-2012 om 19:52 geschreven door juf Veerle  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Laatste spelnamiddag
    Op vrijdag 8 juni ging onze laatste spelnamiddag door.  Bedankt aan de mama van Amber, de mama van Cathérine en de mama van Anaïs om met ons te komen meespelen.





    11-06-2012 om 19:51 geschreven door juf Veerle  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Zenna werd 5 jaar!
    Op woensdag 6 juni was het weer feest in onze klas want toen werd Zenna 5 jaar!  Proficiat!





    11-06-2012 om 19:51 geschreven door juf Veerle  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Lana werd 5 jaar!
    Op vrijdag 1 juni vierden we in de klas de verjaardag van Lana.  Eigenlijk was ze pas op zaterdag 2 juni jarig.  Samen met haar mama had ze lekkere chocolademousse gemaakt!  Dat was smullen!





    11-06-2012 om 19:22 geschreven door juf Veerle  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Anais werd 5 jaar!

    Op dinsdag 29 mei werd Anais 5 jaar.  Doordat we die dag naar het Gravensteen gingen, konden we haar verjaardag niet vieren in de klas.  We hebben op de bus wel voor haar gezongen.
    Op woensdag 30 mei hebben we dan haar verjaardag gevierd in de klas.







    11-06-2012 om 18:26 geschreven door juf Veerle  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Naar het Gravensteen
    Op dinsdag 29 mei trokken we samen met de kleuters van juf Tania richting Gent.  Na een busrit, een treinrit en een tramrit kwamen we aan bij het Gravensteen.  Daar maakten we kennis met de ridder die daar nog woont.  We moesten helpen om zijn schat te zoeken want hij wist niet meer waar hij ze had verstopt!  Na een hele wandeling in het Gravensteen vond Brent de schat en kregen we allemaal een lekkere chocolademunt.
    Bedankt aan de mama van Amber, de mama van Michelle en de mama van Lana om met ons mee te gaan.






























    11-06-2012 om 18:25 geschreven door juf Veerle  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 4/5 - (1 Stemmen)
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Sportdag
    Vrijdag 25 mei werd het een super sportieve dag.
    Om onze sportdag goed te laten starten, trokken we met alle kleuters naar buiten voor een half uurtje aerobic. De muziek stond lekker luid en iedereen had plezier tijdens het nabootsen van de bewegingen die de juffen toonden.
    Na een koekje en een drankje vertrokken we samen met de kleuters van juf Tania naar de sppeltuin aan de sporthal in Waregem. Daar konden we volop klimmen en klauteren. Voor we naar het zwembad gingen, aten we eerst nog een koekje.  Toen was het tijd voor een uurtje waterpret.  Van al dat "zwemmen" kregen we honger en smulden we van onze lekkere picknick.
    Moe, maar voldaan vertrokken we met de lijnbus terug naar school !



































    11-06-2012 om 18:25 geschreven door juf Veerle  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Boerderij (deel 4)














    11-06-2012 om 17:55 geschreven door juf Veerle  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Boerderij (deel 3)
































    11-06-2012 om 17:50 geschreven door juf Veerle  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Boerderij (deel 2)


















    11-06-2012 om 17:39 geschreven door juf Veerle  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 4/5 - (1 Stemmen)
    09-06-2012
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Naar de Sterhoekhoeve
    Op maandag 21 mei vertrokken met de bus naar de Sterhoekhoeve . Toen we aankwamen op de hoeve stond boerin Anneleen ons al op te wachten. Eerste kregen we een korte rondleiding op de hoeve en mochten we de koeien losmaken zodat de boerin ze naar de weide kon brengen.   We mochten een paspoort van de koe maken en op de hooizolder kruipen.  Amaai, wat was dat hoog!  We mochten ook de koeien verzorgen en eten geven.
    Via een tastspel maakten we kennis met allerlei groenten. 
    Na onze picknick was het tijd om frisco’s te maken bij boerin Katleen. Voor we in de werkplaats gingen, moesten we een speciaal hoedje aandoen. Met een groot mes mochten we elk onze frisco snijden. Na het snijden mochten we hem dan in de warme chocolade doppen. We leerden ook waarvan de verschillende soorten ijs gemaakt zijn en mochten die dan proeven.
    Bedankt boerin Anneleen en boerin Katleen voor deze leuke dag! We hebben er van genoten!!!!!
    Bedankt aan Brenda en Freddy om ons veilig heen en terug te brengen!!




























    09-06-2012 om 00:00 geschreven door juf Veerle  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    17-05-2012
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Moederdag

    Mijn mama

    Ik ga mijn hartje warmen
    in mijn mama's armen.
    Ze is zo lief, ze is zo zacht,
    ze is zo mooi, kijk hoe ze lacht!
    Ik ben toch zo ontzettend blij
    met die keitoffe mama van mij!







    17-05-2012 om 11:27 geschreven door juf Veerle  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Juf was jarig!
    Op  12 mei was de juf jarig.  Aangezien dit op een zaterdag viel, hebben we op vrijdag 11 mei de verjaardag gevierd in de klas.  In de voormiddag hebben we lekkere wafels gebakken die we dan 's middags mochten opeten.















    17-05-2012 om 11:21 geschreven door juf Veerle  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Lara werd 5 jaar!
    Op donderdag 10 mei mocht Lara 5 kaarsjes uitblazen!  Haar mama had een hele mooie en lekkere taart voor ons gebakken en ook de kinderchampagne was van de partij.  Proficiat meid!





    17-05-2012 om 11:17 geschreven door juf Veerle  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Naar het medisch onderzoek
    Op donderdag 3 mei moesten de kleuters naar het medisch onderzoek. Maar ook Pompom werd onderzocht! Kijk maar mee!












    17-05-2012 om 11:15 geschreven door juf Veerle  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    25-04-2012
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Thiago werd 4 jaar!
    Vandaag mochten we feestvieren in de klas want Thiago mocht vier kaarsjes uitblazen.  Proficiat!
    We kregen van hem een mooi klascadeau, nl het boek "Kikker is kikker". 






    25-04-2012 om 17:39 geschreven door juf Veerle  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    03-04-2012
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Thema "De natuur in de lente"
    Klik op de afbeelding om de link te volgen

    Na de vakantie gaan we samen met Pompom op verkenning in de natuur.  Welke bloemen en kriebelbeestjes zien en vinden we?  Zien we al rupsjes en vlinders?  Allemaal vragen voor na de vakantie! 

    03-04-2012 om 11:35 geschreven door juf Veerle  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Paashaasjes in de klas
    Voor we de paasvakantie introkken, werden we allemaal nog omgetoverd in paashaasjes.  Er was één uitzondering, nl Lucas, die voor zijn verjaardag een hondje wou zijn.
    Prettige vakantie!!
























    03-04-2012 om 11:30 geschreven door juf Veerle  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Lucas wordt 4 jaar.
    Op 11 april mag Lucas 4 kaarsjes uitblazen.  Aangezien dit in de vakantie is, hebben we zijn verjaardag al op vrijdag 30 maart in de klas gevierd.
    We kregen van Lucas een heel mooi klascadeau, nl een doos vol leuk speelgoed. 






    03-04-2012 om 11:22 geschreven door juf Veerle  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    27-03-2012
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Amber werd 5 jaar.
    Op woensdag 21 maart werd Amber 5 jaar.  We mochten smullen van een lekkere appelcake en ze had voor allemaal nog een leuke verrassing mee.  Een dikke proficiat!





    27-03-2012 om 10:57 geschreven door juf Veerle  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    19-03-2012
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Sportactiviteit Rollebolle
    Op maandag 12 maart namen de kleuters van de tweede en derde kleuterklas deel aan de sportactiviteit "Rollebolle" in de sporthal van Avelgem. "Rollebolle" is een bewegingslandschap, georganiseerd door SVS, om de kleuters te laten experimenteren & imiteren en om allerlei vaardigheden en bewegingen bij hen uit te lokken. Door het vele aantrekkelijke en uitnodigende materiaal is dit een leerrijk speelparadijs waar elkeen ook echte spelvreugde ervaart.
    Voor we vertrokken kregen we allemaal nog een leuk boekje en een rugzakje van Rollebolle.
    Moe maar voldaan stapten de kleuters terug op de lijnbus richting Anzegem. 



































    19-03-2012 om 17:27 geschreven door juf Veerle  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    18-03-2012
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Kleuterhappening
    Klik op de afbeelding om de link te volgen Woensdag 7 maart 2012 vond de jaarlijkse kleuterhappening plaats.  Onze kleuters konden springen op de springkastelen, trampolines, airtrack, zwevende touwen en zoveel meer in de zweefjungle.

    De foto's kan je bekijken op volgende link:

    18-03-2012 om 00:00 geschreven door juf Veerle  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    10-03-2012
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Iluna werd 4 jaar!
    Op woensdag 7 maart werd Iluna 4 jaar!  Proficiat met je verjaardag!!!



    10-03-2012 om 12:31 geschreven door juf Veerle  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    29-02-2012
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Beweging door juf Christelle
    Sedert de krokusvakantie krijgen de kleuters op woensdagvoormiddag beweging van juf Christelle.



    29-02-2012 om 17:46 geschreven door juf Veerle  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.De politie op bezoek
    Naar aanleiding van ons thema "De politie" kregen we op woensdag 29 februari het bezoek van Griet Demeyer die wijkinspecteur is.  We kregen uitleg over alle kledij en materiaal dat de politie heeft. 
    We mochten ook eens een kijkje nemen in de politieauto.
      Ook de sirene en het zwaailicht kwamen aan bod.  Lara, die vandaag de werker was, mocht de sirene eens laten horen door op het knopje te drukken.
    Bedankt Griet dat u even tijd voor ons wilde maken!!!

































    29-02-2012 om 00:00 geschreven door juf Veerle  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    27-02-2012
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Cathérine werd 5 jaar.
    Vandaag mochten we feest vieren in de klas want Cathérine mocht 5 kaarsjes uitblazen.  Daarna smulden we van de lekkere taart die ze samen met haar mama had gemaakt!





    27-02-2012 om 17:22 geschreven door juf Veerle  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    19-02-2012
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Carnaval (deel 2)
    's Morgens gingen alle kleuters al van start met een dansje en de polonaise, zodat de ouders al eens konden zien wat we allemaal kunnen. 
    Eénmaal binnen gaf Migiel (K3) een dansdemonstratie en mochten alle kleuters meedansen.
    In de namiddag zetten we ons dansfeest verder.  We mochten ook genieten van lekkere popcorn, die juf Tania met haar kleuters had gemaakt, en een drankje.  We konden ook geschminkt worden door de oma en tante van Tristan.
    Moe maar voldaan gingen we de krokusvakantie in.
































    19-02-2012 om 12:13 geschreven door juf Veerle  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Carnaval (deel1)
    Op vrijdag 17 februari kwamen 12 kapoentjes helemaal verkleed naar school.  Ze zagen het goed zitten om een hele dag carnaval te vieren.























    19-02-2012 om 12:03 geschreven door juf Veerle  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Op bezoek in het rust-en verzorgingstehuis De Meers
    Op dinsdag 14 februari brachten we een bezoekje aan het rust- en verzorgingstehuis De Meers in Waregem. Aangezien het Valentijn was, hadden we een hartjeskroon en een leuk hartjes-T-shirt gemaakt in de klas.  Juf gaf ons nog enkele hartjes op onze wangen en zo waren we klaar om te gaan dansen voor de bewoners.  De 2 oma's van juf Veerle zaten op de eerste rij.
    De bewoners genoten van ons optreden en wij vonden het superleuk om voor hen te dansen.
    Na het dansen werden we verwend met lekkere wafeltjes en een fruitsapje.
    Voor we met de lijnbus terug naar school gingen, kregen we nog een lekker doosje smarties.
































    19-02-2012 om 10:37 geschreven door juf Veerle  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    17-02-2012
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Tristan werd 4 jaar!
    Op zondag 12 februari werd Tristan vier jaar. In de klas hebben we gezongen en gesmuld van de lekkere rijsttaart die zijn mama had gebakken. We kregen ook een mooi klascadeau, nl het prentenboek "Kikker is boos".



    17-02-2012 om 00:00 geschreven door juf Veerle  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    12-02-2012
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Kikkers in de klas

    We werkten in de klas rond de prentenboeken van "Kikker" van Max Velthuijs.  Als afsluiting van onze thema werden alle kleuters kikkertjes.



























    12-02-2012 om 16:21 geschreven door juf Veerle  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Naar de postbus

    Als afsluiting van onze thema "De post" mochten we samen met de kleuters van juf Tania onze brief gaan posten in de postbus.  Ook Pompom mocht zijn brief posten.

























    12-02-2012 om 16:15 geschreven door juf Veerle  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 3/5 - (1 Stemmen)
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Vier nieuwe vriendjes
    Na de kerstvakantie mochten we 4 nieuwe vriendjes verwelkomen in onze klas.  Lucas, Tristan, Thiago en Iluna mochten al de stap naar de 2° kleuterklas zetten.  Welkom in onze klas!







    12-02-2012 om 16:11 geschreven door juf Veerle  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Onze nieuwjaarsbrief

     Rock nieuwjaarsbrief                                                    
    (melodie Samsonrock)

    Dit is mijn nieuwjaarsbrief, mijn nieuwjaarsbrief,
    helemaal voor jou want ik vind je lief!
                      
    Ik wens heel veel voor volgend jaar,                     
    alle leuke dingen bij elkaar.

          Refrein

    Héhé, hoho, zonneschijn,
                                      
    nooit meer pijn,                                                  
    kaas
    en wijn, gelukkig zijn!

         Refrein

    Héhé, hoho, één miljoen,                                             
     
    niets meer doen,
                                                                
    van je kapoen een dikke zoen!





    12-02-2012 om 16:08 geschreven door juf Veerle  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (1 Stemmen)
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Knutselen voor Kerst






    12-02-2012 om 15:43 geschreven door juf Veerle  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    18-01-2012
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Pakjestijd
    Als afsluiting van ons Kerstfeestje mochten we nog pakjes openen.  Eindelijk, want ze lagen daar nu al mee dan een week naar ons te kijken!











    18-01-2012 om 00:00 geschreven door juf Veerle  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Kerstfeestje bij de kleuters

    Op donderdag 22 december stond bij alle kleuters aangeduid op de kalender, want het was Kerstfeest in de kleuterblok!
    Iedere klas maakte heel wat lekkers klaar om van te smullen.
    We begonnen met hapjes en kinderchampagne, toen was het tijd voor een lekker soepje, hotdog en pizza!
    Als dessert smulden we van een heerlijk stukje ijstaart!!
    Toen was het tijd om een beetje de benen te strekken.  Tijdens het dansen zagen we plotseling iemand de trap afkomen!
    Het was de kerstman!!
    We kregen nog allemaal een lekkere snoep en mochten op de foto!!





































    18-01-2012 om 00:00 geschreven door juf Veerle  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 5/5 - (1 Stemmen)
    16-01-2012
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Spelnamiddag
    Op vrijdag 16 december was er spelnamiddag in onze klas.  Bedankt aan de mama van Wout en de papa van Lara om met ons te komen meespelen!







    16-01-2012 om 00:00 geschreven door juf Veerle  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    15-01-2012
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Allemaal Zwarte Pietjes














    15-01-2012 om 15:13 geschreven door juf Veerle  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    06-01-2012
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Sinterklaas op bezoek (deel 2)
    Klik op de afbeelding om de link te volgen In de namiddag was het dan onze beurt en kwam Sinterklaas en zijn Pieten bij ons op bezoek.
    We zongen liedjes, dansten samen met de Pieten en Sinterklaas en kregen elk een lekker zakje snoep en mooie geschenkjes om te spelen in de klas.

    Het was een super leuke namiddag!  Tot volgend jaar Sinterklaas en de Pieten!!




















    06-01-2012 om 00:00 geschreven door juf Veerle  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Sinterklaas op bezoek
    Eindelijk was het 6 december!!  De dag waar we zou naar uitkeken want Sinterklaas en zijn Pieten kwamen op bezoek.
    We startten de dag met een heerlijk ontbijt met lekkere klaaskoeken en warme chocolademelk.
    Daarna was het al tijd om op de uitkijk te gaan staan!
    En ja hoor, daar kwamen Sinterklaas en zijn pieten aangereden in een prachtige koets.
    Deze werd voortgetrokken door Slecht Weer Vandaag en Amerigo.
    Terwijl Sinterklaas en zijn Pieten een bezoekje brachten aan de kinderen van de lagere afdeling, mochten de kleuters kijken naar een toneel gespeeld door de juf Miranda, juf Sofie, juf Veerle en juf Tania.






















    06-01-2012 om 00:00 geschreven door juf Veerle  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Nachtelijke bezoek van Sinterklaas en zijn Pieten

    Op donderdag 1 december zetten we onze schoen klaar in de klas.  We hadden lekkere worteltjes, suikerklontjes en een raapje klaargelegd.  Juf had ook een mooie brief geschreven waarop stond wat we graag zouden hebben om in de klas mee te spelen.
    En ja hoor, de volgende morgen lag er heel wat lekkers in onze schoen en in onze klas verstopt!
    De zwarte pieten hadden weer gekke kuren uitgehaald! Ze hadden met al ons speelgoed gespeeld, maar vergaten om op te ruimen!!  Ze maakten ook onze klas vuil met hun zwarte handen.  Foei foei foei Zwarte Pieten!!


















    06-01-2012 om 00:00 geschreven door juf Veerle  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)

    Foto

    Gastenboek
  • Ben is op bezoek geweest. (I like it)
  • MLLE TANIA
  • PROBLEME SUR VOTRE SITE
  • Foto's
  • MERCI A VOUS TOUTES LES ENSEIGNANTES

    Teken mijn gastenboek en laat eens weten wat u ervan vindt.


    Archief per jaar
  • 2013
  • 2012
  • 2011
  • 2010
  • 2009

    Bezoek ook eens de andere klassen!
  • 1° kleuterklas: juf Sofie
  • 3° kleuterklas: juf Tania
  • 1° leerjaar: juf Sonia
  • 2° leerjaar: juf Ilse
  • 3° leerjaar: juf Aagje
  • 4° leerjaar: juf Sylvie
  • 5° leerjaar: juf Leentje
  • 6° leerjaar: juf Nancy
  • Directie
  • De ouderraad

    De schoolwebsite:
    www.bsanzegem.be

    Blog tegen de wet? Klik hier.
    Gratis blog op https://www.bloggen.be - Meer blogs