Op woensdag 18 november werden de omas en opas uitgenodigd om samen met hun kleinkinderen leuke gezelschapsspelletjes te spelen.
Er werden eerst spelletjes uit de kindertijd van oma en opa gespeeld zoals paardjesspel, ganzenbord, mikado,
Zowel de grootouders als hun kleinkinderen gingen er helemaal in op. De vreugde- en jammerkreten galmden afwisselend bij winnen of verliezen, door de zaal.
Na de oude spelletjes kwamen de hedendaagse spelen aan de beurt. En dat was af en toe lachen geblazen!
Zo kregen de oma s van Arnoud een masker van Piet Piraat of één van zijn vrienden, op hun snoet en dat was al pret op zich!
De kikkers van het kikkerspel van Emani vlogen in het rond, zo bleef er zelfs ééntje hangen aan de bril van de oma van Jelka, de kinderen kwamen niet meer bij van het lachen!
Vervolgens zorgden spelletjes zoals o.a. Dokter Bibber, Bunny Hop, het Krokodillenspel, Vallende Aapjes,
voor nog heel veel plezier!
Na het spelletjesfeest werden de omas en opas nog eens in de bloemetjes gezet met een fijn liedje, een tof diploma en nog een leuk cadeautje!
Als afsluiter van deze toch zeer aangename voormiddag stond nog een kopje heerlijke, dampende soep voor onze grootouders klaar.
Na een dikke afscheidskus van hun lieve kleinkinderen, vertrokken onze grootouders voldaan en zeer vreugdevol terug naar huis!
Juf Sonia L1







28-11-2009 om 14:57
geschreven door juf Sonia 
|