Website SVK
  • Steeds Vooraan Kontich
  • Blog als favoriet !
    Foto
    Stef De Meyer
    Foto
    Yorben De Maegd
    Foto
    Jens Hendrijckx
    Foto
    Wannes Verstraelen
    Jolien Van Coninckxloey
    Wielerclub Steeds Vooraan Kontich
    miniemen en aspiranten
    17-07-2010
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.koers Warnant-Dreye 17/07
    Klik op de afbeelding om de link te volgen
    Dit verslagje kregen we van mama Maarten Verheyen:

    Warnant-Dreye is niet zo ver gelegen van St Georges waar we onlangs uitgenodigd waren door een sponsor.
    Zoals het deed vermoeden een parkoer met twee hellingen erin.
    Met 24 renners kwamen ze aan de start, ronde na ronde werd het peloton uitgedund, wat niet naliet dat
    Maarten zijn kans ging door een versnelling te plaatsen op één van de hellingen, het feestje duurde niet lang
    want na de volgende doortocht was alles terug samen.
    Een selectieve kopgroep ging dus sprinten voor de prijzen, Maarten behaalde de derde plaats.
     

    17-07-2010 om 20:39 geschreven door Gregorius Van Moer

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    >> Reageer (0)
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.koers Okegem 17/7
    vandaag is Enzo Decock en Jordy De Laet gaan koersen in Okegem (Ninove)
    er waren 31 deelnemers waaronder 4 meisjes
    van in het begin was er een kopgroep van 11 renners. Enzo was erbij. Jordy was bij de achtervolging.
    Bij de kopgroep zijn er 2 moeten lossen. Bij de laatstse 3 ronde is Jordy platgereden, anders had hij misschien nog kans gemaakt op de 12de plaats. Een pechdag dus.... Enzo is knap 5de geworden.



    17-07-2010 om 17:08 geschreven door Gregorius Van Moer

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    >> Reageer (0)
    14-07-2010
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Vlaams kampioenschap Pollare 21 juli
    geselecteerden voor het vlaams kampioenschap:
    12-jarige Hannelore De Decker
    13-jarige Enzo Decock
    14-jarige De Decker Alfdan

    wij wensen de renners heel veel succes!!!

    14-07-2010 om 00:00 geschreven door Gregorius Van Moer

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 5/5 - (1 Stemmen)
    >> Reageer (0)
    13-07-2010
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.uitslagen provinciaal kampioenschap Tongerlo
    Klik op de afbeelding om de link te volgen Hopelijk kloppen onze uitslagen, daar de afgevaardigden van de Wielerbond er niet in slaagde.
    Een vb. onze 14-jarige aspirant Van Laer Sven komt 3 x voor in de uitslag, en Alfdan totaal niet.
    Geen enkele reeks klopte bij deze koers, ze zijn er zelfs nog ingeslaagd om een andere uitslag op de wielerbondsite te zetten, dan deze die de renners ter plaatse meegekregen hebben.
    Bij de 13 jarige was er zelfs een verschil van deelnemers van tijdrit en wegrit. Bij de aankomst van de 13jarige was het een chaos...
    Hier de uitslagen van de wegrit die juist zijn volgens ons:
    12-jarige De Cock Thibo   36
    13-jarige Decock Enzo      5
                   De Laet Jordy    15
                   Vermant Jelle     17
                   Clerebout Sven (opgave wegens val)
    14-jarige Kloeck Dario          9
                   De Decker Alfdan  12
                   Van Laer Sven       23

    TIP: op you tube staan 4 filmpjes van tijdrit en wegritten
    onder de naam Leon Verswyvelt Tongerlo

    13-07-2010 om 00:00 geschreven door Gregorius Van Moer

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 5/5 - (3 Stemmen)
    >> Reageer (0)
    12-07-2010
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.overwinning miniem Lotte Rotman
    Klik op de afbeelding om de link te volgen dit verslagje kregen we van de mama:

    Vroeg opgestaan om de warmte een beetje voor te zijn is Lotte gaan koersen in Wilsele.Na de vervelende proeven ging ze van start met 17 renners.De groep bleef goed samen waarmee het een massasprint werd en Lotte als eerste over de streep kwam.Zo heeft ze de jongens eens een poepje laten ruiken en is haar eerste zege bij de jongens binnen.En de eerste prijs was een mooie fietshelm in de clubkleuren.

    ne dikke proficiat Lotte!!!

    12-07-2010 om 12:36 geschreven door Gregorius Van Moer

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 5/5 - (2 Stemmen)
    >> Reageer (0)
    11-07-2010
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Provinciaal kampioenschap Tongerlo 11 juli
    Klik op de afbeelding om de link te volgen onder een stralende zon was het vandaag provinciaal kampioenschap in Tongerlo.
    Kris Vermant had via de voorzitter voor 2 tentjes gezorgd. Deze hebben we opgesteld op een centrale plaats van het parcour.
    SV Kontich was verbroederd. Het ijs was vlug gebroken als er een mama nog vroeg in de ochtend zei "de koers komt hier toch voorbij?"
    Er werd gelachen, gepraat, en op onze renners geroepen in koers.
    Zeker en vast voor herhaling vatbaar dit initiatief.
    Onze renners hebben één voor één het beste van hunzelf gegeven, onder een loodzware zon was het een hele opgave te koersen.
    Er was ook een pechvogel "Sven Clerebout" kwam ten val in koers, met schaafwonden als gevolg, hopelijk genezen ze vlug!
    De uitslagen publiceren we niet, daar er in elk klassement fouten zijn.....
    hieronder de link naar de foto's van vandaag
    http://picasaweb.google.com/111562215417880251316/20100711ProvinciaalKampioenschapTongerlo#

    11-07-2010 om 00:00 geschreven door Gregorius Van Moer

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 4/5 - (4 Stemmen)
    >> Reageer (0)
    06-07-2010
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.BK bmx
    Klik op de afbeelding om de link te volgen
     zondag 4 juli in Zolder op het BK bmx
    verslagje van Chris en Tessa

     Tessa werd gisteren tot verrassing van velen (ondanks 'maar' twee overwinningen voorheen voor mij toch iets minder verrassend) voor een tweede maal Belgisch Kampioene bmx in haar categorie. Toch wel een specialleke ook een beetje voor S.V. niet.
    Maar veel tijd is er niet. Morgenochtend reizen wij al af naar Frankrijk voor het EK daar op 18 juli.

    Veel geluk gewenst op 18 juli van heel de ploeg
     

    06-07-2010 om 10:26 geschreven door Gregorius Van Moer

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 5/5 - (5 Stemmen)
    >> Reageer (0)
    05-07-2010
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.wedstrijd Itegem 5 juli
    een verslag werd ons toegestuurd door Chris Vermant

    miniemen 9 jaar:13 deelnemers
     
    hierbij reden tijl en robbe,die meteen aanviel en 4 renners meekreeg,waarbij ook tijl.na de 2é ronde bleven er nog 3 over.waaronder onze 2 steeds vooraan'ers tijl en robbe.
    in de sprint moesten ze toch nog een renner laten voorgaan.robbe werd nog 2é en tijl mooi 3é,proficiat.
     
    miniemen 10 jaar.13 deelnemers
     
    al onze ogen waren hier gericht op matti.ook hier van bij de start meteen de beuk erin.er werd zeer snel gereden,en na 2 ronden reden er 6 voorop,waaronder onze matti.toen het eventjes stil viel kwamen er nog 3 renners terug aansluiten.in de laatste ronde was de zoveelste versnelling er te veel aan voor matti.3 jongens waren voorop geraakt.matti moest dus sprinten voor de 4é plaats.hij werd mooi 6é.gemiddelde snelheid:31,3km/u amaaaai
     
    aspiranten 12 jaar.30 deelnemers
     
    hier kwamen hannelore,michael en rik (die zijn allereerste wedstrijd reed) aan de start.hannelore reed van start tot finish in de groep mee,wat ik toch knap vond.michael en rik reden nog een tijdje samen in de achtervolging.in de laatste 2 ronden reed michael toch nog weg van rik.rik die het voor zijn eerste wedstrijd voortreffelijk deed.
     
    aspiranten 13 jaar.30 deelnemers
     
    ferre peeters versnelde ogenblikkelijk een reed de groep uiteen.achternagezeten door onze eigen enzo,en kort daarachter jelle.ferre geraakte eerst niet weg,omdat er achter hem hard gereden werd.even was er een kopgroepje waar enzo en jelle bijwaren.dit kon mooi worden voor steeds vooraan.maar ook dit ging niet door.na de zoveelste versnelling raakte de prov. kampioen dan toch weg en de vogel was gaan vliegen.onze jongens reden steeds attent mee van voor.in de sprint werd enzo 5é en jelle 10é;knap gereden gasten,.
     
    aspiranten 14 jaar.30deelnemers
     
    pieter en sven waren hier paraat,en klaar voor een sterke wedstrijd.na een aantal ronden kwam sven alleen door met een mooie kloof op het peleton.we weten dat hij dit kan,maar niet vandaag.de groep liet dit niet toe(toch een verdienstelijke poging).pieter die een zeer goede wedstrijd reed,is sluw en reed gans de wedstrijd binnen de 5 eerste.net als vorige week was hij dicht bij winst,vandaag werd hij knap 4é(volgens mij heeft dit met de liefde te maken).
     












    05-07-2010 om 12:01 geschreven door Gregorius Van Moer

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 4/5 - (4 Stemmen)
    >> Reageer (0)
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.wedstrijd Sint-Pieters Brugge op 3 juli
    Kort verslag van de wedstrijden In Brugge.
    Dit verslag werd ons toegezonden door Kurt Wachters.
     
    In totaal waren er meer dan honderd rennertjes in Brugge. Had dit te maken met de tourpassage op zondag ?
    Steeds -Vooraan was in totaal met 5 en in elke reeks vertegenwoordigd.
     
    Bij de 8 jarigen streed Nils Verheyen heel de tijd mee voorin. Uiteindelijk strandde hij net naast het podium op  een 4de plaats. (er waren 13 deelnemers)
     
    Bij de 9 jarigen waren er 2 renners van Kontich. Thamas en Jul.
    Thomas reed heel de wedstrijd mee aan de leiding met een kopgroepje. Uiteindelijk werd hij 3de in de spurt.
    Jul spurtte zich naar een 14de plaats. (er waren 23 deelnemers)
     
    Op het einde van de wedstrijd van de 9 jarigen was het ferm beginnen regenen zodat het parcours er voor de 10 en 11 jarigen er behoorlijk nat en glad bij lag. Bij de 10 jarigen miste Jef zijn start volledig . Na 200m kwam hij door als 25ste van de 29 en was het kalf reeds verdronken. Uiteindelijk na een lange achtervolgingswedstrijd werd hij 8ste van de 29.
    Er kwamen ook enkele renners ten val door de slechte weersomstandigheden.
     
    De opkomst bij de 11 jarigen was zo groot dat er in 2 reeksen werd gereden. Maarten reed in de 2de reeks.
    Het was een vrij gesloten wedstrijd met een zeer attente Maarten die steeds doorkwam in 2de of 3de positie.
    Uiteindelijk werd er gespurt en werd Maarten 6de. (er waren 43 11-jarigen)
     




    05-07-2010 om 10:37 geschreven door Gregorius Van Moer

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 5/5 - (2 Stemmen)
    >> Reageer (0)
    04-07-2010
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.gezinsfietstocht "Kontich Tourt"
    Klik op de afbeelding om de link te volgen de gezinsfietstocht ging door onder veel belangstelling
    hieronder enkele foto's
    http://picasaweb.google.com/111562215417880251316/20100704RondeVanFrankrijkKontichMechelen#

    04-07-2010 om 00:00 geschreven door Gregorius Van Moer

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 3/5 - (2 Stemmen)
    >> Reageer (0)
    01-07-2010
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.OVERWINNING Tessa Zwaenepoel
    Klik op de afbeelding om de link te volgen Onze 9 jarige miniem "Tessa Zwaenepoel" heeft een overwinning binnen.
    Op zondag 27 juni heeft ze gewonnen in de discipline BMX te Ravels
    ne dikke proficiat, doe zo verder!!!

    01-07-2010 om 06:51 geschreven door Gregorius Van Moer

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 5/5 - (7 Stemmen)
    >> Reageer (0)
    29-06-2010
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.uitslag koers Saint-Georges
    Klik op de afbeelding om de link te volgen Hier vind je de uitslag van de koers te Saint-Georges
    deze is ons bezorgd door Erik (papa van Pieter Van Roosbroeck), waarvoor hij bedankt is

    miniemen 7-8-9 jaar (15 deelnemers)
    2 De Laet Thomas
    3 Pauwels Kai
    6 Verheyen Nils
    13 Tesseur Marco
     
    miniemen 10 jaar (14 deelnemers)
    6 Vermant Mathias
     
    miniemen 11 jaar (15 deelnemers)
    4 Verheyen Maarten
    6 Rotman Lotte
    14 Cooreman Guillermo
     
    aspiranten 12 jaar (20 deelnemers)
    18 De Cock Thibo
     
    aspiranten 13 jaar (18 deelnemers)
    9 Vermant Jelle
    14 De Laet Jordy
     
    aspiranten 14 jaar (24 deelnemers en vanaf plaats 5, iedereen gelijk gezet)
    5 Kloeck Dario
    5 Van Roosbroeck Pieter
     

    29-06-2010 om 00:00 geschreven door Gregorius Van Moer

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 4/5 - (5 Stemmen)
    >> Reageer (0)
    28-06-2010
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.koers 27 juni 2010
    Klik op de afbeelding om de link te volgen

    We zijn vandaag gaan koersen in Saint-Georges. Dit was ons gevraagd vanuit het clubbestuur.
    Onder een stralende zon, hebben al onze renners het beste gegeven van zichzelf!
    Verschillende top tien plaatsen kaapten we weg.
    Doch de juiste uitslagen hebben we niet omdat ze ginder nog wat trager te werk gaan dan hier bij ons in Vlaanderen.
    Na de koers werden we uitgenodigd bij één van onze sponsers in zijn buitenverblijf.
    Hier konden onze renners een frisse duik nemen bij een hapje en een drankje.
    Het was een ongelooflijke toffe dag.
    Afwezige hadden ongelijk
    hieronder de foto's, die spreken voor zich
    http://picasaweb.google.com/111562215417880251316/20100627SaintGeorges27062010#

    28-06-2010 om 13:44 geschreven door Gregorius Van Moer

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 4/5 - (9 Stemmen)
    >> Reageer (0)
    27-06-2010
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.stage Kluisbergen 2010
    In april zijn onze jongste op stage geweest naar Kluisbergen
    we kregen daar enkele hellingen van de ronde van Vlaanderen voorgeschoteld
    bv. Kluisberg, Korte Keer, Patersberg.....
    wat een ervaring! Moe maar voldaan gingen we zondagavond richting Kontich terug
    http://picasaweb.google.com/111562215417880251316/20100419StageKluisbergen#















    27-06-2010 om 08:50 geschreven door Gregorius Van Moer

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 5/5 - (4 Stemmen)
    >> Reageer (0)
    26-06-2010
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.opleidingsexaam Patrick

    hieronder enkele foto's van het opleidingsexaam van Patrick (Patje)
    de miniemen en aspiranten waren talrijk aanwezig
    Patrick slaagde met glans, ne dikke proficiat



















    26-06-2010 om 12:38 geschreven door Gregorius Van Moer

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 3/5 - (5 Stemmen)
    >> Reageer (0)


    E-mail mij

    Druk op onderstaande knop om mij te e-mailen.


    Foto

    Robbe Lauwrys

    Foto

    Lore Lauwerijs

    Foto

    Mauro De Cruyenaere

    Foto

    Fons Deckers

    Foto

    Gust Wachters

    Foto

    Toon Van Bruggen

    Gilberto Decroos


    Blog tegen de wet? Klik hier.
    Gratis blog op https://www.bloggen.be - Meer blogs