Website SVK
  • Steeds Vooraan Kontich
  • Blog als favoriet !
    Foto
    Stef De Meyer
    Foto
    Yorben De Maegd
    Foto
    Jens Hendrijckx
    Foto
    Wannes Verstraelen
    Jolien Van Coninckxloey
    Wielerclub Steeds Vooraan Kontich
    miniemen en aspiranten
    10-12-2013
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.training miniemen en aspiranten

    Beste renners, rensters, ouders,

    Morgen woensdag gaan we schaatsen met onze miniemen en aspiranten. Jullie worden verwacht aan de ijspiste in het centrum van Kontich aan het gemeentehuis om 17.45 uur en dan kunnen we schaatsen van 18 tot 19 uur. Zij die zelf schaatsen hebben mogen deze meebrengen. Zorg ervoor dat je muts en handschoenen bijhebt. Zonder handschoenen kun je niet mee schaatsen.

    Mag ik nog eens een oproep doen in verband met ons Kerstkraam aan de ijspiste. Wij zoeken nog steeds vrijwilligers om enkele uurtjes eten of drank te verkopen. De opbrengst ervan wordt onder andere gebruikt voor de jeugdwerking: zwemmen, schaatsen, pannenkoeken na de training en nog zoveel meer. Gelieve contact op te nemen met Carine om verder af te spreken. Dit kan via svkjeugd@gmail.com of op het nummer 0478/77.10.66. Dank je wel.

    Ik wil alle renners en rensters veel succes wensen met de examens!

    Sportieve groeten,

    Stef

    10-12-2013 om 10:03 geschreven door Gregorius Van Moer

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    >> Reageer (0)
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.overlijden
    Graag zou ik jullie aandacht willen vestigen op het overlijden van Marleen, de vriendin van Marc Van Buggenhout (den Buggi), nonkel en trainer van Michael Delbaen. Om zowel Michael als vooral Marc te steunen is het zijn wens dat er ZOVEEL MOGELIJK renners aanwezig zijn op de begrafenis, nu zaterdag 14.12.2013 om 10 uur in de Kerk te Boechout. Gelieve allen aanwezig te zijn en jullie koerstrui met lange mouwen aan te doen of jullie thermovest. Verder info over wanneer en waar we samenkomen volgt woensdag omdat ik nog met de voorzitter moet afspreken wat we het beste doen. De training van nu zaterdag zal dus waarschijnlijk niet doorgaan. De training voor miniemen en aspiranten gaat ook niet door nu zaterdag.

    Patrick (trainer nieuwelingen) en Stef (trainer miniemen en aspiranten)

    10-12-2013 om 00:00 geschreven door Gregorius Van Moer

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    >> Reageer (0)
    01-12-2013
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Belgisch kampioenschap cyclocross 01.12.2013 Peulis
    Beste renners, rensters en ouders,

    Ik voelde me vanmiddag zeer vereerd om zoveel jonge supportertjes en ouders langs de linten te horen roepen.
    Ik vond dit super leuk en het gaf me een extra boost. Dank aan al mijn jeugdrennertjes die vandaag op het BK waren. Jullie hebben het allemaal super gedaan! Dikke proficiat, ook aan Tessa met haar bronzen medaille.

    Groetjes Stef

    01-12-2013 om 21:19 geschreven door Gregorius Van Moer

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    >> Reageer (0)
    25-11-2013
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Jaarvergadering miniemen en aspiranten
    NIET VERGETEN!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

    Nu vrijdag 29 november is het verplichte jaarvergadering voor alle miniemen en aspiranten. Wij verwachten alle renners en rensters die in 2013 een vergunning hadden om 19 uur in het clublokaal. 

    Stef

    25-11-2013 om 21:43 geschreven door Gregorius Van Moer

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    >> Reageer (0)
    15-11-2013
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.crosstraining zaterdag 16/11
    Zaterdag is het opnieuw crosstraining voor onze miniemen en aspiranten. Bijeenkomst rond 12.45 uur en dan training van 13 tot 14.30 uur. Mogen we wel vragen om het clublokaal netjes te houden want om 16 uur begint ons mosselfestijn. Medewerkers voor ons mosselfestijn kunnen nog steeds hun naam doorgeven aan Carine via svkjeugd@gmail.com of 0478/77.10.66

    15-11-2013 om 09:47 geschreven door Gregorius Van Moer

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 5/5 - (1 Stemmen)
    >> Reageer (0)
    14-11-2013
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.vrijwilligers mosselfestijn
    Als er nog vrijwilligers zijn die mee willen helpen aan de opbouw voor het mosselfestijn, dan zijn ze welkom op vrijdagnamiddag in het clublokaal.

    We zoeken voor zaterdag en vooral voor zondag nog enkele vrijwilligers die mee willen helpen om drank rond te dragen. 

    Wie mee wil helpen kan zijn naam (dag en uur) opgeven aan Carine via svkjeugd@gmail.com of even bellen op 0478/77.10.66 waarvoor reeds onze dank.

    14-11-2013 om 22:01 geschreven door Gregorius Van Moer

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    >> Reageer (0)
    08-11-2013
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.crosstraining

    Morgen starten we met cyclocrosstraining op zaterdag. De nadruk bij deze trainingen zal vooral liggen op techniek en behendigheid. Gelieve aanwezig te zijn om 12.45 uur zodat we kunnen starten om 13 uur. Einde is voorzien tussen 14.30 en 15 uur. Vergeet je gevulde drinkbus niet en warme kledij. Nadien is er gelegenheid tot het nemen van een douche.

    Miniemen en aspiranten die nog geen kledij kwamen passen voor het nieuwe wielerseizoen vorige woensdag (en nog geen contact namen met Stef of Carine) willen we vragen dringend contact op te nemen met Carine om af te spreken via svkjeugd@gmail.com.

    Stef

    08-11-2013 om 09:57 geschreven door Gregorius Van Moer

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 1/5 - (1 Stemmen)
    >> Reageer (0)
    06-11-2013
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.kledij passen en training miniemen en aspiranten

    Beste renners, rensters,

    Vanavond is het geen training voor miniemen en aspiranten. Wel worden jullie allemaal verwacht in het clublokaal om de kledij voor het nieuwe seizoen te komen passen. Miniemen om 18 uur en aspiranten om 19 uur in het clublokaal. (Iedereen ontving hieromtrent nog een mail). De renners met vergunning mogen niet vergeten om hun rennerspas mee te brengen zodat we daarvan een kopie kunnen nemen.

    Vanaf zaterdag is het crosstraining, waarschijnlijk kort na de middag maar dat zal nog worden bevestigd. Hou de blog maar in de gaten.

    Vanaf volgende week woensdag starten we met zwemtraining. Afspraak om 17.45 uur aan het zwembad in Kontich op de Duffelsesteenweg. We zwemmen dan van 18 tot 19 uur.

    Vanavond is er ook gelegenheid tot inschrijven voor het mosselfestijn dat doorgaat op 16 en 17 november. Als jullie eventueel een handje willen toesteken bij het opdienen, afruimen of iets anders kun je dat ook doorgeven aan Carine of via svkjeugd@gmail.com

    Stef

    06-11-2013 om 09:49 geschreven door Gregorius Van Moer

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 1/5 - (1 Stemmen)
    >> Reageer (0)
    30-10-2013
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Kledij passen
    Beste clubleden,

    Volgende week kunnen alle aangesloten renners hun kledij komen passen voor het nieuwe wielerseizoen 2014. Hier vind je voor elke categorie nog eens de juiste uren en pasdag terug. Elke renner brengt ook zijn rennerspaspoort mee zodat we een kopie kunnen nemen van de gereden wedstrijden. Dit geldt ook voor de nieuwelingen. Gelieve te verwittigen als je niet op het voorziene pasmoment kunt langskomen. (svkjeugd@gmail.com)

    dinsdag 05.11.2013 om 19.30 uur: categorie nieuwelingen (dus ook de renners van geboortejaar 1999)
    woensdag 06.11.2013 om 18 uur miniemen (tot en met geboortejaar 2003) en om 19 uur aspiranten (vanaf geboortejaar 2002)


    30-10-2013 om 21:10 geschreven door Gregorius Van Moer

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 2/5 - (2 Stemmen)
    >> Reageer (0)
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Mosselen - Bingo weekend
    Klik op de afbeelding om de link te volgen Op 16 en 17 november kun je weer lekkere mosselen komen eten in ons clublokaal.  Vergeet ook onze bingo-avond niet op zaterdagavond, ambiance is verzekerd!!!

    Iedereen is van harte welkom! Het inschrijvingsformulier met alle nodige informatie vind je in bijlage.

    Eventuele helpers voor dit weekend mogen hun naam al doorgeven via svkjeugd@gmail.com. Voor meer informatie kun je ook terecht op dit mailadres.

    Bijlagen:
    bingo en mosselfestijn 2013.pdf (10.4 KB)   

    30-10-2013 om 21:00 geschreven door Gregorius Van Moer

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 5/5 - (1 Stemmen)
    >> Reageer (0)
    29-10-2013
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Training miniemen en aspiranten
    Beste renners, rensters,

    Morgen 30.10.2013 is het opnieuw crosstraining aan het clublokaal. Vanaf 16.30 uur is onze voorzitter aanwezig. Einde is voorzien rond 18 uur.

    Sportieve groeten,
    Stef

    29-10-2013 om 18:07 geschreven door Gregorius Van Moer

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    >> Reageer (0)
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Veldrit Hoboken 27.10.2013
    De weersomstandigheden vielen dan toch nog mee voor onze aspiranten. Bij de 12-jarigen nam Laura een goede start. Ze slaagde er in om als eerste meisje van de 5 te eindigen. Bij de 13-jarigen lukte Tessa er in om de andere 2 meisjes achter zich te laten. Ook zij werd eerste in haar leeftijdscategorie.

    Bijlagen:
    IMG_3081.JPG (288.7 KB)   
    Tessa Hoboken.JPG (2.7 MB)   

    29-10-2013 om 18:04 geschreven door Gregorius Van Moer

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    >> Reageer (0)
    25-10-2013
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.crosstraining op zaterdag
    Beste renners, rensters,

    Vanaf zaterdag 9 november gaan de crosstrainingen voor miniemen en aspiranten door op zaterdag. Waarschijnlijk in de namiddag maar het juiste uur zal nog worden meegedeeld.

    Niet vergeten: woensdag 6 november kledij passen: miniemen om 18 uur en aspiranten om 19 uur. Vergeet niet je rennerspaspoort mee te brengen zodat wij alles in orde kunnen brengen voor  de jaarvergadering die doorgaat op 29 november.

    Sportieve groeten,
    Stef

    25-10-2013 om 10:53 geschreven door Gregorius Van Moer

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 1/5 - (1 Stemmen)
    >> Reageer (0)
    21-10-2013
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Training miniemen en aspiranten
    Beste renners,

    Woensdag 23.10.2013 start de crosstraining al vanaf 17 uur tot ongeveer 18.30 uur. We gaan extra trainen op techniek. Ook na 17 uur ben je nog welkom om mee te trainen.

    Sportieve groeten.
    Gregorius Van Moer en Stef

    21-10-2013 om 23:16 geschreven door Gregorius Van Moer

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    >> Reageer (0)
    19-10-2013
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Scholenveldrit 19.10.2013
    De scholenveldrit was weer een groot succes! Iedereen genoot ervan onder een stralend zonnetje. Via onderstaande link kunnen jullie nog nagenieten.


    19-10-2013 om 16:44 geschreven door Gregorius Van Moer

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 2/5 - (1 Stemmen)
    >> Reageer (0)
    11-10-2013
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Scholenveldrit 19.10.2013
    Wil je gratis kennismaken met de wielersport? Doe dan mee aan de jaarlijkse scholenveldrit met behendigheidsproeven die doorgaat op zaterdag 19 oktober 2013 aan het clublokaal in de Rompelei 53 in Kontich. Inschrijving vanaf 9.30 uur. Start is voorzien om 10 uur voor de eerste reeksen (lagere school) en om 13 uur voor de +12-jarigen.
    Iedereen kan meedoen, jong en oud tot 99 jaar.
    Hou er rekening mee dat er weinig parkeerplaats is ter plaatse. Parkeren kan je best in de Pierstraat, St. Ritakerk, pleintje, ...

    Dit is een organisatie van Wielerclub Steeds Vooraan in samenwerking met de Kontichse sportraad en de sportdienst van Kontich.

    Op voorhand inschrijven kan via het inschrijvingsformulier in bijlage. Je mag dit ook afgeven in het clublokaal of de gegevens bezorgen aan Carine, eventueel via svkjeugd@gmail.com.

    Iedereen die een handje wil helpen op deze dag of op zondag tijdens de veldritwedstrijd voor miniemen en aspiranten mogen hun naam doorgeven aan Carine via svkjeugd@gmail.com


    Bijlagen:
    INSCHRIJVINGSFORMULIER 2013.pdf (101.5 KB)   

    11-10-2013 om 09:19 geschreven door Gregorius Van Moer

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (1 Stemmen)
    >> Reageer (0)
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Veldrit miniemen en aspiranten 20.10.2013
    Op zondag 20.10.2013 is er een veldritwedstrijd voor miniemen en aspiranten. Wij zoeken nog medewerkers die een handje willen toesteken bij deze organisatie. Ook voor de scholenveldrit op 19.10.2013 zoeken we nog enkele medewerkers. Vrijwilligers mogen hun naam opgeven bij Carine via svkjeugd@gmail.com waarvoor reeds onze dank.

    11-10-2013 om 09:18 geschreven door Gregorius Van Moer

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    >> Reageer (0)
    10-10-2013
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Aspirantenodpleiding cyclocross - mountainbike Vlaamse Wielerschool
    Beste aspiranten,

    Wil je wat bijleren, wat meer weten over cyclocross en mountainbike, dan is dit iets voor u. Van maandag 28.10.2013 tot en met donderdag 31.10.2013 is er voor aspiranten opleiding voorzien in de Vlaamse Wielerschool in Herentals. Dit op vernoemde dagen van 10 tot 15 uur. We besteden aandacht aan enkele theoretische aspecten zoals het specifiek reglement, verschil tussen een cyclocrossfiets en een mountainbike, zorg voor de natuur, de boscode enzovoort. Ook praktische aspecten zoals op- en afspringen, het dragen van een fiets, hindernissen nemen enzovoort komen aan bod. Het is de bedoeling dat jullie elke dag naar Herentals komen en in de namiddag terug naar huis gaan. Deze opleiding is gratis voor leden van de Vlaamse Wielerschool. Niet-leden betalen €20,00.

    Aspiranten die geïnteresseerd zijn om deze opleiding mee te volgen nemen contact op met Carine via svkjeugd@gmail.com zodat zij het aantal personen kan doorgeven aan de Vlaamse Wielerschool. Na inschrijving ontvang je nog verdere gegevens.

    10-10-2013 om 11:29 geschreven door Gregorius Van Moer

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    >> Reageer (0)
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Veldrit in Mol geannuleerd
    Beste miniemen en aspiranten,

    Hou er rekening mee dat de veldrit in Mol die normaal gezien stond gepland voor zondag 13 oktober werd geannuleerd. Gelieve op de website van WBV te kijken waar jullie kunnen deelnemen aan een veldrit.

    Sportieve groeten,
    Carine

    10-10-2013 om 11:20 geschreven door Gregorius Van Moer

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    >> Reageer (0)
    05-10-2013
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Sint Kornelis Horebeke: aspiranten
    Klein verslagje van Tijl De Decker: Zondag gaan koersen op de Haaghoek in Horebeke. Amai, gene kattenpis. Klimmen, klimmen, afdalen op kasseien, weer klimmen,... en dat 6 ronden lang. Mooi landschap, maar erg zwaar en dan reed Ben Squirre in ronde 3 nog onweerstaanbaar weg van ons. Niets aan te doen en bovendien werd ons achtervolgend peletonnetje ronde na ronde alsmaar kleiner. Uiteindelijk bleven we zelfs nog maar met 10 man (van de 43) over. Ik had wel een ijzersterke ploegmaat mee, Jules, die alle weken beter en beter bergop rijdt. Chapeau!!!! In de sprint voor de tweede plaats werden we uiteindelijk 6de en 10de. Heel moe en heel tevreden reden we nadien (niet simpel met al die auto's in dat smalle straatje) weer naar huis. 't Seizoen zit er (bijna) op. Misschien rij ik volgende week nog in de Ardennen.

    groetjes van Tijl

    PS: in bijlage nog enkele foto's van gereden wedstrijden

    Bijlagen:
    Tijl_erpemere_2013.JPG (2.3 MB)   
    Tijl_Horeke_2013.JPG (3.3 MB)   
    Tijl_jemeppe1_2013.JPG (4.3 MB)   
    Tijl_jemeppe2_2013.JPG (1.9 MB)   

    05-10-2013 om 20:22 geschreven door Gregorius Van Moer

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (1 Stemmen)
    >> Reageer (0)


    E-mail mij

    Druk op onderstaande knop om mij te e-mailen.


    Foto

    Robbe Lauwrys

    Foto

    Lore Lauwerijs

    Foto

    Mauro De Cruyenaere

    Foto

    Fons Deckers

    Foto

    Gust Wachters

    Foto

    Toon Van Bruggen

    Gilberto Decroos


    Blog tegen de wet? Klik hier.
    Gratis blog op https://www.bloggen.be - Meer blogs