Website SVK
  • Steeds Vooraan Kontich
  • Blog als favoriet !
    Foto
    Stef De Meyer
    Foto
    Yorben De Maegd
    Foto
    Jens Hendrijckx
    Foto
    Wannes Verstraelen
    Jolien Van Coninckxloey
    Wielerclub Steeds Vooraan Kontich
    miniemen en aspiranten
    06-11-2012
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.kledij passen miniemen en aspiranten
    Beste renners,

    Vanaf nu is het elke woensdag zwemtraining van 18 tot 19 uur en op zaterdagvoormiddag crosstraining voor de miniemen en de aspiranten. Het juiste uur zal nog meegedeeld worden.

    Morgen 7 november worden alle miniemen en aspiranten na de zwemtraining in het clublokaal verwacht (dus tussen 19.30 en 20.30 uur) om hun kledij voor het volgende seizoen te passen en de maat door te geven. Als jullie er niet geraken, gelieve dan een mail te sturen naar mij om verder af te spreken. Het moet wel deze week gebeuren want op vrijdag moet de kledij terug naar de leverancier gebracht worden. We hebben dus alleen deze week de tijd hiervoor.

    Mvg, Stef

    06-11-2012 om 19:53 geschreven door Gregorius Van Moer

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    >> Reageer (0)
    02-11-2012
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.mosselfestijn

    !!!!!Bingo en Mosselfestijn!!!!!

    Geachte Wielerliefhebbers, jullie zijn allen van harte welkom in ons Clublokaal, Rompelei 53 in Kontich op:

    Zaterdag 17 november 2012 van 16 tot 20 uur doorlopend voor het MOSSELFESTIJN en vanaf 20 uur aansluitend voor de BINGO-AVOND met naturaprijzen ter waarde van €300,00.
    Zondag 18 november 2012 van 12 tot 20 uur doorlopend voor het MOSSELFESTIJN

    Dit alles ten voordele van het rennersfonds STEEDS VOORAAN KONTICH.

    Betalingen dienen ter plaatse te gebeuren. Om wachttijden te vermijden vragen wij om het inschrijvingsformulier aan één van onze bestuursleden te bezorgen. Er is ook de mogelijkheid om dit af te geven in ons clublokaal (elke dinsdag vanaf 19 uur) Tel. en fax: 03/457.09.06 of e-mail: steeds.vooraan@pandora.be
    Inschrijvingen voor het mosselfestijn zijn niet verplicht maar je bent dan wel zeker van je plaats.

    Mosselen €18,00             Mosselen kinderportie €13,00
    Vol-au-vent €12,00         Vol-au-vent kinderportie € 8,00
    Gebak € 3,50

    In bijlage vind je de link voor een inschrijvingsformulier.

    Bijlagen:
    bingo en mosselfestijn.pdf (13.9 KB)   

    02-11-2012 om 20:36 geschreven door Gregorius Van Moer

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    >> Reageer (0)
    30-10-2012
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.training woensdag 31.10.2012
    Hallo Renners,

    Omdat de verlichting nog niet klaar is en we nog een aantal dingen daaromtrent moeten doen, gaan we
    morgen nog eens een keertje zwemmen.
    Afspraak in de hal om 17u50 zodanig dat we tegen 18u00 in het zwembad zijn en deze training duurt tot 19u00.

    Groetjes Stef

    30-10-2012 om 00:00 geschreven door Gregorius Van Moer

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    >> Reageer (0)
    27-10-2012
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Kerstcross Waarloos
    Beste renners,

    Op 23.12.2012 gaat opnieuw de Kerstcross door in Waarloos aan het Berkenhof. Je kan deze datum al noteren en meer informatie volgt later.

    27-10-2012 om 10:08 geschreven door Gregorius Van Moer

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    >> Reageer (0)
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.verslag cyclocross Mol 21.10.2012
    Er waren toch een aantal renners die svk vertegenwoordigden zoals haiko, jorben, marco, tessa, tomas de laet, thomas de waele, davy. Het was goed weer en dit maakte dat we er een toffe dag hadden
    Na een verkenningsronde met alle deelnemers samen gingen de 8 jarige van start met hun wedstrijd terwijl de 10 en 11 jarige behendigheid deden.
    Bij de 8 jarige werd haiko laatste maar hij heeft wel heel goed zijn best gedaan. Jorben bij de 9 jarigen heb ik spijtig niet zien rijden omdat marco bezig was met zijn behendigheid.De behendigheid op tijd hield in: een parcours 2 maal afleggen in een bosgedeelte met zandbak, balkjes en wipplank. marco werd 17 e van de 30 deelnemers knap he.
    In de wedstrijd werd marco 25 e van de 30 deelnemers. Het ging heel snel. marco stond wel op rij 1 bij vertrek maar ze moesten eerst een enorm lange baan afrijden voor ze het bos in doken en dit was in het nadeel van onze marco. Hij heeft zich wel 100 procent gegeven en zijn plaats schitterend verdedigd.Bij aankomst had hij enorme pijn in zijn onderrug. Zijn wedstrijd duurde dan ook 17 minuten en dit is wel lang voor zo de eerste maal.
    tomas de laet dan: die heeft een pracht wedstrijd gereden aan een hoog temp en dook als 2e het bos in. Hij heeft heel de wedstrijd gedomineerd samen met zijn tegenstander en ze waren elkaar echt waard maar door een schuiver in de voorlaatste ronde kwam het niet tot een sprint in de finish. zo eindigde tomas 2e
    tessa heeft ook een goede wedstrijd gereden en verdedigde haar plaats ook goed. Ze gaf ze niet af aan de jongens. Mooi gedaan tessa.
    thomas de waele is dan ook terug gestart na een lange rustperiode op de weg dus hij moest nog een beetje terug zijn snelheid wat zoeken. Zijn techniek was heel goed waardoor hij lang op de 13 plaats gereden heeft. Maar tegen het einde van de wedstrijd werd hij moe en moest hij een paar plekjes afgeven maar toch heel goed gereden na de lange periode van stilliggen.
    davy ging als 4 e het bos in tegen een hoog tempo. Hij heeft heel knap gereden maar had grote tegenstand zodat hij na enkele ronden 2 renners moest voor laten gaan. Al sprintend is hij over de meet gekomen. davy werd 7e dit is toch wel heel goed voor de eerste wedstrijd van het seizoen
     
    zo ik hoop dat ik een beetje juist informatie heb kunnen meegeven het was een leuke dag met schitterend weer
     
    groetjes vanessa

    27-10-2012 om 10:06 geschreven door Gregorius Van Moer

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    >> Reageer (0)
    18-10-2012
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.tweedehands tijdritfietsen
    Opgepast bij aanbiedingen voor tweedehands tijdritfietsen. De volgende weken en maanden gaan er veel tijdritfietsen te koop aangeboden worden. Dit omdat er vanaf 01.01.2013 nieuwe normen en regels van kracht zullen zijn. De toegestane afmetingen zullen wijzigen waardoor de meeste tijdritfietsen op dit moment niet meer zullen voldoen aan de nieuwe normen. Hou hiermee rekening alvorens een tweedehands tijdritfiets aan te kopen want waarschijnlijk zal deze fiets niet meer voldoen en afgekeurd worden.
    Gregorius Van Moer

    18-10-2012 om 00:00 geschreven door Gregorius Van Moer

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    >> Reageer (0)
    15-10-2012
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.scholenveldrit 20 oktober 2012

    Zaterdag 20 oktober gaat de jaarlijkse scholenveldrit door op de terreinen aan het clublokaal.  Iedereen die wil kan deelnemen, je hoeft geen vergunning te hebben. Helpende handen zijn nog steeds welkom.  Iedereen die zich geroepen voelt om de handen uit de mouwen te steken mag zijn/haar naam doorgeven aan de voorzitter of de trainer. Dit kan eventueel ook doorgegeven worden op dinsdag vanaf 19.30 uur in het clublokaal of woensdag voor of na de training. Alvast bedankt!!!
    Gregorius Van Moer

    In bijlage vind je een inschrijvingsformulier

    Bijlagen:
    scholenveldrit.pdf (117.2 KB)   

    15-10-2012 om 10:27 geschreven door Gregorius Van Moer

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 3/5 - (2 Stemmen)
    >> Reageer (0)
    08-10-2012
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.wintertraining woensdag 10.10.2012
    Hallo,
    Even om jullie er aan te herinneren dat het woensdag terug cyclocrosstraining is om 18 uur en einde is voorzien ten laatste om 19.30 uur.
    Gelieve ook loopschoenen mee te brengen.
    Voorzie ook eventueel wasgerief  zodat jullie nadien kunnen douchen in het clublokaal.
    Nadien eten we pannenkoekjes.
    Zoals jullie weten is op de blog hier ook altijd snel informatie te vinden.
    Mvg,
    Stef

    08-10-2012 om 16:11 geschreven door Gregorius Van Moer

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 5/5 - (1 Stemmen)
    >> Reageer (0)
    02-10-2012
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.training woensdag 03.10.2012
    Hallo renners en rensters,
    Door de slechte weersvoorspelling van morgen, nemen we het zekere voor het onzekere en gaan we morgen zwemmen.
    Jullie worden verwacht aan het zwembad in Kontich ten laatste om 18u en we kunnen dan zwemmen tot 19u. Afspraak in de hal.
    Zwembad is gelegen op de duffelsesteenweg in Kontich.
     
    EVEN MELDEN:
    Bobbejaanland gaat NIET door!!
    Dit door te weinig deelnemers.
     
    Mvg
    Stef
     

    02-10-2012 om 22:41 geschreven door Gregorius Van Moer

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    >> Reageer (0)
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.open bedrijvendag zondag 07.10.2012
    Nu zondag is het open bedrijvendag. Dit jaar krijg je de kans om één van onze sponsors te bezoeken tijdens open bedrijvendag 2012. Containers De Vocht (Conelso) zet zijn deuren open voor het grote publiek. Als er iemand geïnteresseerd is om langs te gaan zouden we willen vragen om clubkledij te dragen om er naartoe te gaan. Dit zal zeker geapprecieerd worden door onze sponsor. Nog even de adresgegevens: Steenweg op Waarloos 41A, 2840 Rumst (Reet), 
    website: www.de-vocht.be

    02-10-2012 om 22:41 geschreven door Gregorius Van Moer

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    >> Reageer (0)
    29-09-2012
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Gegevens sportafgevaardigde

    Zoals gezegd tijdens de rennersvergadering, hier de gegevens van de sportafgevaardigde.

    Sportafgevaardigde De Smet Danny, Korte Ypermanstraat 11, 2060 Antwerpen

    0496/35.11.89 (alleen voor noodgevallen) 

    d.desmet@telenet.be (voor alle vragen en communicatie) 

    Link om de verzekeringspapieren af te drukken:

     http://new.wiebovlaanderen.be/LinkClick.aspx?fileticket=%2fR4laNCuidE%3d&tabid=124


    29-09-2012 om 00:00 geschreven door Gregorius Van Moer

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 5/5 - (1 Stemmen)
    >> Reageer (0)
    25-09-2012
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Crosstraining miniemen en aspiranten
    Hallo Renners, rensters,
    Het nieuwe crossseizoen breekt weer aan en bijgevolg beginnen wij dan ook met onze cross- en wintertrainingen.
    We starten op woensdag 25 september, morgen dus om 18u00.
    Voor de renners die geen crossfiets bezitten en toch willen deelnemen geen nood. Er zijn mountainbikes ter beschikking in het clublokaal.
    Breng ook loopschoenen mee voor eventuele opwarming.
    Indien het echt slecht weer is, gaan we zoals vorige jaren zwemmen. Voor de renners is dit geheel gratis. Ouders die eventueel willen meegaan betalen een kleine 2€.
    Alvast tot morgen.
    groetjes Stef

    Vergeet de verplichte rennersvergadering niet nu donderdag 27.09.2012 om 18.30 uur in het clublokaal in de Rompelei.

    25-09-2012 om 21:57 geschreven door Gregorius Van Moer

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    >> Reageer (0)
    24-09-2012
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Kontich loopt

    Beste,

    Op vrijdag 28 september 2012 organiseert de gemeentelijke sportdienst voor de eerste maal Kontich Loopt!

    Het wordt een loop vol plezier!! en ... deelnemen is belangrijker dan winnen!! Jong en oud, iedereen welkom.

    Ook Hans Van Alphen  komt onze deelnemers aanmoedigen, je kan alvast een handtekening vragen.

    Zet je clubleden en hun gezin aan tot sporten (bewegen) en vertegenwoordig je club met de clubkleuren.


    19 u.         mini-kids run (2007-2005) - 250 m voor 2007 en 500 m voor 2006-2005
    19.15 u.    kids run (2004-2001) - 1250 m voor 2003-2004 en 2500 m voor 2002-2001
    19.45 u.    Kontich Loopt 5 km en/of 10 km

    Vooraf inschrijven kan tot 26 september via e-loket. Je kan ook nog inschrijven ter plaatse vanaf 17.30u

    In bijlage vindt u de folder ivm  Kontich Loopt.

    mvg

    Jespers Ilse - Stas Ilse
    Sportdienst Kontich

    SPORTELDAG voor 50+ Dinsdag 25 september 9 u. Tent parking Sportcentrum

    KONTICH  LOOPT Vrijdag 28 september  19 u. Gemeentepark

    SCHOLENVELDRIT 20 oktober   9 u. Clublokaal Steeds Vooraan

    _______________________________________________________________

    Duffelsesteenweg 145 | 2550 Kontich | mailto:sportieve.gemeente@kontich.be | +32 3 880 12 32

    inschrijvingen zie www.kontich.be/e-loket

    Bijlagen:
    20120717_KontichLoopt_flyer_A5.pdf (215.6 KB)   

    24-09-2012 om 20:55 geschreven door Gregorius Van Moer

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 5/5 - (1 Stemmen)
    >> Reageer (0)
    21-09-2012
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.naar Bobbejaanland met SVK
    Nu het even wachten is tot het cyclocrossseizoen start, willen we samen met jullie naar Bobbejaanland. In de linkerkolom kun je zien wie er allemaal al ingeschreven heeft.

    Hier vind je de uitnodiging zodat je tijdig kan inschrijven:

    Bijlagen:
    Naar Bobbejaanland met SVK _1_.pdf (29.5 KB)   

    21-09-2012 om 18:48 geschreven door Gregorius Van Moer

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    >> Reageer (0)
    19-09-2012
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.training van vandaag afgelast!!!
    Wegens onvoorziene omstandigheden kan de training van vandaag niet doorgaan. De persoon die voorzien was om training te geven heeft zojuist gebeld dat hij omwille van een onvoorziene gebeurtenis geen training kan geven. Dus GEEN TRAINING VANDAAG!!!!

    19-09-2012 om 15:45 geschreven door Gregorius Van Moer

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    >> Reageer (0)
    16-09-2012
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Training miniemen en aspiranten woensdag 19.09.2012
    Hallo Renners,
    Nu woensdag is het de laatste wegtraining van het seizoen.
    We komen samen om 18u15 aan het lokaal en vertrekken stipt om 18u30.
    Nadien eten we nog pannenkoekjes.
    Bij slecht weer wel zwemkledij meebrengen want dan zal het zwemmen zijn.
    Groetjes Stef

    16-09-2012 om 21:10 geschreven door Gregorius Van Moer

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    >> Reageer (0)
    12-09-2012
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.rennersvergadering miniemen en aspiranten
    Beste renners, rensters en ouders,

    De verplichte rennersvergadering voor miniemen en aspiranten zal doorgaan op donderdag 27 september 2012 om 18.30 uur in het clublokaal (ipv 21.09.2012). We verwachten dat iedereen tijdig aanwezig is zodat we niet te lang moeten wachten om te starten. De vergadering zal dan ook op tijd gedaan zijn gezien het de dag nadien school is. Tijdens de vergadering krijgen de ouders en renners informatie over het komende seizoen, de wedstrijdreglementering en andere afspraken van de Wielerbond en komen jullie ook te weten wat het lidmaatschap bij onze club inhoudt. Er komen ook nog andere zaken aan bod. Alle renners zijn verplicht om aanwezig te zijn op deze vergadering! 

    Gregorius Van Moer

    12-09-2012 om 22:03 geschreven door Gregorius Van Moer

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    >> Reageer (0)
    11-09-2012
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Nieuwe openingsuren clublokaal
    Vanaf vandaag 11.09.2012 zal het clublokaal elke dinsdag geopend zijn vanaf 19.30 uur (ipv 19 uur). Gelieve hiermee rekening te willen houden.
    Gregorius Van Moer

    11-09-2012 om 18:02 geschreven door Gregorius Van Moer

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    >> Reageer (0)
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Wafeltjes
    Is het mogelijk voor hen die al wafels verkopen om op te geven hoeveel dozen ze nodig hebben om af te halen zodat er niet elke dag moet worden bijbesteld.
    Dank u wel.
    Gregorius Van Moer

    11-09-2012 om 17:28 geschreven door Gregorius Van Moer

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    >> Reageer (0)
    05-09-2012
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Training op woensdag
    Beste renners, woensdag 13.09.2012 gaat de wegtraining opnieuw door aan het clublokaal. Iedereen wordt verwacht om 18.00 uur. We vertrekken stipt om 18.15 uur. Vergeet geen reserve binnenband en een gevulde drinkbus mee te brengen.
    Als het slecht weer is gaan we zwemmen dus voorzie steeds je zwemkledij!

    Sportieve groeten,
    Stef

    05-09-2012 om 00:00 geschreven door Gregorius Van Moer

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 3/5 - (2 Stemmen)
    >> Reageer (0)


    E-mail mij

    Druk op onderstaande knop om mij te e-mailen.


    Foto

    Robbe Lauwrys

    Foto

    Lore Lauwerijs

    Foto

    Mauro De Cruyenaere

    Foto

    Fons Deckers

    Foto

    Gust Wachters

    Foto

    Toon Van Bruggen

    Gilberto Decroos


    Blog tegen de wet? Klik hier.
    Gratis blog op https://www.bloggen.be - Meer blogs