Vandaag was het een moeilijke wedstrijdstart. Het duurde 3 ronden voor de benen iets of wat goed aanvoelden. Maar daar kon ik nu toch niet op wachten, niet waar. Daarom, we waren nog maar een halve ronde weg en ik ging er al eens aan sleuren maar het mogt niet zijn, heb het dan nog enkele keren geprobeerd maar neen ze lieten me niet gaan. Ondertussen waren er wel al enkele kleppers gaan lopen, toen ik er in ronde 2 nog eens een 4-tal zag vertrekken kon het niet meer zijn. Het heeft me 3 pogingen gekost en veel kracht maar ik ben er toch alleen naar toe gevlogen. Het heeft dan nog een ronde of 2 geduurd voor dat we konden zeggen dat onze vlucht gelukt was maar de eerste 6 waren ook gaan vliegen dus was het een sprintje voor de 7de plaats. Ik werd uiteindelijk 9de. Al bij al ben ik tevreden, maar ik moet in het vervolg leren om iets minder werk te doen zodanig dat ik op het laatste nog wat over heb om die wieltjeszuigers dan ook nog eens in de sprint op hunnen donder te geven. Maar ja, eens een werkpaard altijd zeker en zoals ge weet de beste werkpaarden zijn ezels!!!
Volgende week is het in Buggenhout op zaterdag 5 april
Zondag zijn we gestart in Puurs. Mijn ploegmaat Geert was er in de eerste ronde van door gegaan met nog 4 andere renners, ik heb me dan maar bezig gehouden met het lam leggen van het peloton.Als ik zag dat de afstand tussen ons en de koplopers groot genoegwas(1.20min.) heb ik er ook een snok aan gegeven, samen met nog 8 anderen zijn we tot op 50m van de koplopers geraakt waar onzen Geert de rol heeft moeten lossen dus voor ons was het sprinten voor de 5de plaats. Uiteindelijk ben ik 8ste geworden. Zeer tevreden vooral de ganse dag goed actief bezig geweest.
Op paasmaandag zijn we tussen de sneeuwvlagen vertrokken in Ternat. Ik heb me toch halve ronde kunnen stil houden en dan ben ik er nog eens ingevlogen, ik ben dan alleen naar de A-reeks gereden dat 1min voor ons vertrokken is. Eens daar bij aan gesloten heb ik de tijd genomen om effen op adem te komen. Dank zij ploegmaat Lisson Bjorn dat bij de A-reeks rijdt is dat redelijk vlot verlopen, na enkele ronden zijn er dan nog een 5-tal B-renners komen aansluiten. Bjorn heeft me dan nog enkele malen uit een benarde situatie geholpen. In de laatste ronde heb ik dan ook nog eens een bochtje gemist maar ben dan toch nog op de 5de plaats geƫindigd. Voor mijn eerste jaar bij de B-reeks ben ik toch een tevreden renner.
Nu enkele dagen rusten en wat bij trainen en we kunnen er volgende week zaterdag weer een lap op geven in Sint-Amands.