De Gelder bracht op 23 januari twee baby's en een 54-jarige vrouw om het leven . toen hij in het wilde weg met een mes begon te steken op de babyafdeling van het kinderdagverblijf Fabeltjesland in Dendermonden
Een man van achtendertig jaar. Wil de koningklijke familie van Nederland een aanslag plegen. Maar is niet gelukt maar wel vijf doden gevallen en de dader strief aan zijn eigen aanslag. De koningklijke familie is geschrokken van de aanslag. Hij heeft een bloedbad achtergelaten. Het monumen is helemaal verwoest.
Er is een nieuwe gevaarlijke dodelijke griep onstaan. Ze hebben het bijna overal ons land heeft het nog niet . Iedereen heeft bang om die dodelijke griep te krijgen. Alle landen die bestmet zijn moeten een mondmaskertje dragen. Er zijn van die griep al heel veel mensen gestorven. De griepcommensaris zij dat we ons zorgen moeten maken. Als je niest kun je best je zakdoek direct in de in de vuilbak gooien en je handen wassen heel goed.