Tijdens de eerste week van het nieuwe jaar stond volgende mededeling op de website van de Vlaamse Atletiek Liga:
In samenwerking met de Vlaamse Gemeenschap en het Bloso richtte de Vlaamse Atletiekliga vanaf 2009 een Jeugdsportfonds op waarvan de middelen aangewend worden om een toelage te verlenen om de kwaliteit van de jeugdwerking in de verenigingen te verbeteren of te bestendigen...............
Na nog enkele alinea's met uitleg over het reglement en het budget werd ook bekend gemaakt welke clubs respectievelijk een GOUDEN, ZILVEREN of BRONZEN kwaliteitslabel in ontvangst mochten nemen.
13 clubs mogen zich fier het GOUDEN LABEL opspelden, daarbij ook RACING GENT
Sta me toe langs deze weg dan ook een dikke proficiat te wensen aan alle jeugdtrainers en begeleiders en vooral een dikke pluim te geven aan Peter & Natasha die er uren werk hebben ingestoken om onze club op zoveel mogelijk van de gevraagde aspecten, zo hoog mogelijk te laten scoren
Via de website van de V.A.L. (www.val.be) kan het volledige artikel gelezen worden (volg onderaan de link naar 'jeugdsportfonds'); de lijst met winnende clubs kan hieronder in de bijlage geraadpleegd worden.
Op de eerste vrijdag van het nieuwe jaar (1 januari niet meegerekend ) vond na de training de traditionele nieuwjaarsreceptie plaats in onze kantine. Bij een hapje en een drankje werd nog eens nagekaart over het voorbije jaar en werd er uiteraard ook al eens bekeken wie wat zou kunnen realiseren in de komende 12 maanden. Er werd ook nog wat fun gemaakt en de bijhorende foto's kunnen bekeken worden op http://be.fotoalbum.eu/Jorgen
Peter voorziet de atleten van drank, terwijl trainster Severien nieuwjaarswensen in ontvangst neemt
foto onder en boven: als er te feesten valt zijn deze jeugdatleten er nogal gauw eens bij
09-01-2010 om 14:02
geschreven door RACINGJEUGD
Categorie:Algemene Info
04-01-2010
VOLGENDE WEDSTRIJD IN MALDEGEM
Beste atleetjes,
Op Zondag 10 Januari 2010 is het cross te Maldegem. Wij verwachten natuurlijk iedereen op deze wedstrijd in het St.Annapark te Maldegem. (meer info via www.acmeetjesland.be) !!
De wedstrijd begint om 12u30, wij verzamelen om 10u45 stipt aan de racing om dan in groep richting Maldegem te rijden! Voor zij die geen vervoer hebben kunnen zich altijd wenden tot de trainers. Wie zelf de verplaatsing maakt: GRAAG OP TIJD VOOR UW WEDSTRIJD AANWEZIG!!!
Severien 0479/35.27.80, Kelly 0494/59.38.38, Natasha 0476/82.86.69.
Uurrooster:
12u30
Ben M
02-03
830m
13u24
Min M
98
1600m
12u36
Ben M
01
830m
13u32
Min M
97
1600m
12u42
Ben J
02-03
830m
13u40
Min J
98
1600m
12u48
Ben J
01
830m
13u47
Min J
97
1600m
12u54
Pup M
00
1430m
13u54
Cad M
95-96
2450m
13u02
Pup M
99
1430m
14u05
Cad J
95-96
2860m
13u10
Pup J
00
1430m
14u17
Schol M
93-94
3200m
13u17
Pup J
99
1430m
14u32
Schol J
93-94
4290m
04-01-2010 om 12:05
geschreven door RACINGJEUGD
Categorie:Wedstrijden
30-12-2009
2010
DE JEUGDCOMMISSIE WENST LANGS DEZE WEG ALLE JEUGDATLETEN EN HUN OUDERS EEN VOORSPOEDIG, SPETTEREND EN VOORAL SUCCESRIJK 2010 TOE
30-12-2009 om 00:00
geschreven door RACINGJEUGD
Categorie:Algemene Info
29-12-2009
DUBBELE WEDSTRIJD HET VOORBIJE WEEKEND
Afgelopen zaterdag en zondag (26/27 december) stond er een dubbele wedstrijd op het programma voor onze atleten. Enerzijds was er op zaterdag de indoormeeting in de Gentse Topsporthal welke onze club organiseerde; anderzijds was er op zondag de cross in Ertvelde-Rieme. Op beide wedstrijden werden afwissselende resultaten genoteerd, de ene deed het al beter dan de andere. Sommigen hadden een superdag, anderen een mindere. Alle uitslagen kunnen nog eens rustig nagekeken worden via de bijlages, voor de foto's verwijzen we jullie naar het gekende kanaal (de albums worden nog geüpdated) Langs deze weg wil de Jeugdcommissie nog eens alle vrijwillige ouders bedanken die een handje hebben toegestoken op onze indoormeeting! Bedankt
Op zaterdag 26 december 2009 is er de Indoor Jeugdmeeting van onze club RC GENT.Wij verwachten natuurlijk iedereen op deze wedstrijd in de Gentse TOPSPORTHAL aan de Blaarmeersen!!! ( voor meer info zie ook www.rcgent.be of onze Jeugdsite) )
De wedstrijden beginnen om 09u30, wij verzamelen om 08u30 stipt in de TOPSPORTHALom dan in groep gezamenlijk op te warmen met de trainers!Het kan druk zijn bij de inschrijvingen, dus wees op tijd!!!
Severien 0479/35.27.80, Kelly 0494/59.38.38, Natasha 0476/82.86.69.
Disciplines:
Benj meisjes
60m kogelstoten
Benj jongens
60m kogelstoten
Pup meisjes
60m kogelstoten - verspringen
Pup jongens
60m kogelstoten - verspringen
Min meisjes
60m hoogspringen 150m
Min jongens
60m hoogspringen 150m
UURSCHEMA IN BIJLAGE
Op Zondag 27 december 2009 is het cross te Rieme-Ertvelde.Wij verwachten natuurlijk iedereen op deze wedstrijd aan het Sportcentrum Hoge Wal te Ertvelde. (info via www.asrieme.be of via de jeugdwebsite) )
De wedstrijd begint om 12u30, wij verzamelen om 10u50 stipt aan de racing om dan in groep richting Ertvelde te rijden!Voor zij die geen vervoer hebben kunnen zich altijd wenden tot de trainers; wie rechtstreeks rijdt: GRAAG TIJDIG AANWEZIG!
Severien 0479/35.27.80, Kelly 0494/59.38.38, Natasha 0476/82.86.69.
ZATERDAG 5 DECEMBER, daags voor de cross in Oudenaarde dus, vond de jaarlijkse atletenhuldiging van RACING GENT plaats. De atleten die aan het zomercriterium of het wintercriterium voldeden, werden beloond met een nieuwe t-shirt. Diegenen die aan beide criteria voldeden kregen een grotere beloning. In een grote zwarte sporttas stak ook diezelfde t-shirt, aangevuld met een prachtige (in 't flashy-groen) badhanddoek. Alles was uiteraard voozien van het clublogo (zo zie je maar.....deelnemen aan de aangeduide wedstrijden wordt beloond!) Alle atleten kwamen aan bod in een dia-presentatie, met dank aan Natasha voor de tijd die het vergt om dit allemaal samen te knutselen. Achteraf werden de sandwichen en de hapjes in een razend tempo verorberd en zoals we al konden horen ging iedereen tevreden naar huis. Nogmaals bedankt ook aan alle medewerkers voor het klaarzetten en afbouwen van de zaal, onze presentator Peter, de mensen van de broodjes en de bar en niet te vergeten: onze klank- en lichtman, Luc!
Begin december staat traditiegetrouw de veldloop van Oudenaarde op de kalender, dus trok de jeugd van RCG dit jaar op 6 december richting Vlaamse Ardennen. Op een gevarieerd, maar op sommige plaatsen slecht beloopbaar parcours en in barre weersomstandigheden hebben enkele atleten een knappe prestatie neergezet! Ook voor diegenen die de regen minder goed af konden, een dikke proficiat voor jullie inzet!
Siegfried bezorgde ons onderstaande verslagje van de benjamins; bedankt!
Op Sinterklaasdag was hetcross in Oudenaarde. Ondanks dat de regen met bakken uit de lucht viel waren er toch 6 benjamins komen opdagen, een dikke chapeau hiervoor. Hopelijk kunnen we op de volgende wedstrijd wat meer benjamins verwelkomen, dit zou toch mogelijk moeten zijn als je de grootte van de groep ziet op training. Ze zullen alleszins door trainers met open armen ontvangen worden.
Op naar de wedstrijd dan, bij de benjamins meisjes kwam Luna als enige vertegenwoordigster van de Gentse atleten aan de start en ze ontgoochelde niet. Ze was van bij de start mooi met de eersten mee en liep naar de derde plaats. De eerste medaille van de dag was binnen waarvoor proficiat
Daarna was het de beurt aan de jongens met de benjamins geboortejaar 2002-2003. Hier hadden we 2 atleetjes aan de start van de 45 : Alexander en Rune. Het was voor Alexander zijn eerste ( ?) kennismaking met het veldlopen. Hij liep een mooie wedstrijd en eindigde uiteindelijk als 30ste, wat zeker niet slecht is voor een pre-benjamin. Doe zo verder en hopelijk tot binnenkort. Ook Rune stond aan de start. Hij begon traditioneel minder goed en nam als voorlaatste de eerste bocht. Hij kon echter direct een plaats opschuiven. Gelukkig stond trainer Niels aan de kant om Rune wakker te schudden en het werkte. Hij maakte toch nog een 7-tal plaatsen goed om uiteindelijk 36ste te eindigen.
Bij de 2e jaars benjamins hadden we 4 vertegenwoordigers onder de 41 starters, Thijs, Joost,Wieter en Middas. Middas knokte zich naar een 27ste plaats. Joost liep een degelijke wedstrijd en haalde net de top 15, goed gedaan. Thijs is ondertussen onze vaste waarde geworden binnen de top 10 en loste de verwachtingen opnieuw in. Hij kende een moeilijke start maar toonde zijn tanden en liep naar de 9de plaats. Wieter schoot echter de hoofdvogel af: hij pakte de gouden plak mee naar huis want hij won de wedstrijd
Alvast een een dikke proficiat aan alle benjamins die de regengoden getrotseerd hebben. - SIEGFRIED
Dan de andere reeksen:
De grootste inbreng qua aantal deelnemers kwam dit keer van de miniemen jongens °98. Thorgal eindigde daar 33e, en Matthias 19e, maar Ewaut en Arnaud vochten mee vooraan met de besten. Dit resulteerde in een knappe 8e plaats voor Arnaud en een nog betere 5e plaats voor Ewaut, die amper 3" te kort kwam voor het podium. Bij de oudste jongens kwam enkel Dylan aan de start, ook hij legde beslag op de 5e plaats! Bij de miniemen meisjes kregen we amper 2 (!) atleten aan de start: Helena Achten graaide bij de oudsten een mooie 7e plaats mee, bij de jongste miniemen deed Dagmar Van Damme nog beter; zij eindigde 4e! Bij de pupillen meisjes kwam eerst Fleur Verstraete in actie. Aan haar gezicht was te zien dat zij blijkbaar veel last had van het slechte weer, maar een 19e plaats op 47 deelnemers mag toch gezien worden; knap doorgezet Fleur! Bij de oudste pupillen had Megan een dag zoals het weer, en dat mogen we wel letterlijk nemen Een wedstrijd om snel te vergeten voor haar, want 36e (op 42) is zeker niet haar plaats. Hannah eindigde mooi in het pak (22e) en de pupil in forme bleek opnieuw Febe Decaestecker, die met een 6e plaats opnieuw sterk finishte. De jongens verdeelden de deelnames met 2x twee onder de categorieën: Wannes (17e) en Dante (5e na een sterke eindspurt) haalden een mooie uitslag bij de eerstejaars. Bij de tweedejaars liep Harald naar een 31e plaats en had Wout Cherlet nu iets vroeger aan zijn eindrush begonnen, dan had ook hij top vijf gehaald, al mogen we zeker tevreden zijn met zijn 9e stek! Vermelden we ok graag nog de knappe resultaten van de "iets oudere jeugd": bij de cadetten dames liep Shari Lammens na een sterke wedstrijd naar de 5e plaats; bij de scholieren werd het nóg straffer: Dyllis legde daar beslag op de 4e plaats terwijl Evelien Van Der Elst met een knappe solo naar de zege liep Bij de jongens nog een ereplaats: Perry "zwom" in de gietende regen naar een 8e plaats!
PS: Door de slechte weersomstandigheden zijn er dit keer weinig foto's genomen; er staan er toch enkele in ons winteralbum, met dank voor uw begrip. Ondanks de slechte weersomstandigheden hadden we aan supporters geen gebrek in Oudenaarde
Op Zondag 6 December 2009 is het cross te Oudenaarde. Wij verwachten natuurlijk iedereen op deze wedstrijd aan het Burg. Thienpontstadion te Oudenaarde. ( meer info op www.kasvo.be of via de Jeugdsite) !!
De wedstrijd begint om 12u30, wij verzamelen om 10u50 stipt aan de Racing om dan in groep richting Oudenaarde te rijden! Voor zij die geen vervoer hebben kunnen zich altijd wenden tot de trainers. Wie zelf de verplaatsing maakt: GRAAG OP TIJD AANWEZIG !
Severien 0479/35.27.80, Kelly 0494/59.38.38, Natasha 0476/82.86.69.
Een eerste verlagje bereikte reeds onze mailbox (hopelijk volgen er nog ). KYANA Cnudde schreef ons haar ervaring van de wedstrijd van deze namiddag neer. Bedankt Kyana
We waren vertrokken met hevige regen maar bij aankomst in Stekene klaarde het op.Maar een stevige bries wakkerde aan.Iedereen was goed voorzien van warme kledij. Ondanks het slechte weer was er toch een redelijke opkomst van RCG-atleten. Na een goede opwarming van Natasha maakte ik me klaar voor mijn veldcross-wedstrijd. Als benjamin meisje 2002 moest ik 900m lopen. Om 12h30 werd het startschot gegeven. Het parcours lag er zeer zwaar bij, maar met de aanmoedigingen van RCG-supporters heb ik toch de veldcross uitgelopen. Helaas eindigde ik oververmoeid als voorlaatste maar iedereen zei tegen mij dat deelnemen belangrijker was dan winnen. na een lekkere tas overheerlijke soep was mijn lichte ontgoocheling snel voorbij. Daar er veel mensen van de RCG gesupporterd hadden voor mij was het nu mijn beurt hen aan te moedigen. Na mijn prijsuitreiking keerde ik met een mooie prijs terug naar Gent.
Grote dank u wel aan de aanwezige trainers Kelly en Natasha voor de goede begeleiding.
Groetjes
Kyana Cnudde
Enkele foto's van de wedstrijd in Stekene, met dank aan DVH
29-11-2009 om 00:00
geschreven door RACINGJEUGD
Categorie:Verslagen & Uitslagen
25-11-2009
INFO WINTERCRITERIUM
DEELNAME AAN HET WINTERCRITERIUM
Voor de ouders:
Het veldloopseizoen is ondertussen al een aantal wedstrijden verder. Graag hadden we jullie wat meer uitleg gegeven over het wintercriterium. Blijkbaar zijn daar nogal een aantal vragen rond. Het wintercriterium is een regelmatigheidcriterium waarin men opgenomen wordt indien men aan een aantal wedstrijden heeft deelgenomen. De resterende wedstrijden die in aanmerking komen zijn:
(de volledige lijst, met eerdere wedstrijden kan geraadpleegd worden via de jeugdsite)
Om opgenomen te worden in het wintercriterium, moeten de benjamins aan minstens 4, de pupillen aan minstens 5 en de miniemen aan minstens 6 wedstrijden deelnemen. De deelnames worden bijgehouden door de respectievelijke trainers. Er wordt geen rangschikking opgemaakt met de gelopen uitslagen. Deelnemen is belangrijker dan winnen. De jeugdatleten die in het wintercriterium opgenomen zijn, worden uitgenodigd op de jaarlijkse atletenviering. Deze viering heeft telkens plaats op het einde van het jaar. Hier belonen we onze atleetjes met een leuke verrassing voor hun geleverde inspanningen. Hopelijk kunnen we op het einde van het winterseizoen alle jeugdatleten terugvinden in het criterium, voor de zomermaanden geldt eenzelfde regeling, maar dan met pistewedstrijden.
Met de Gentse jeugd kozen we dit jaar voor Deinze en Stekene maar we waren toch uitgesproken aanwezig te Zele en dit door de kern Wichelen en hoe.
Wieter Annaert liet bij de benjamins geboren in 2001 zien dat hij uit het goede hout gesneden is. Hij ging er aan de haal met de eerste plaats wat meteen goed was voor een eerste podiumplaats van de namiddag.
Bij de 1ste jaar pupillen werd Febe Triest 13de. De één jaar ouderen lieten zich evenmin onbetuigd. Aranka Hiel bevestigde enigszins haar prestatie van Kortenberg door 10de te eindigen. Hannah Van Damme werd 13de, Vanessa Desante 15de en Stien Annaert 20ste.
Bij de pupillen jongens tuimelde Sander Biebaut net naast het podium maar hij mag zich tevreden stellen met een schitterende de 4de plaats. Robin Scheirs werd knap 10de en Brett an Hecke eindigde 32ste.
Bij de jongste miniemen was het uitkijken naar Dagmar Van Damme die op de 8ste plaats werd afgevlagd. Lisa Scheirs bezette de 25ste plaats. Bij de ouderen liet Jolien De Schaepmeester zien wat ze in haar mars heeft. Eindigde op een knappe 7de plaats. Enige Gentse in het gezelschap was Helena Achten. Na haar schitterende prestatie in Mol wat op de sukkel met rugklachten. Vandaar ook waarschijnlijk haar mindere 24ste plaats in deze wedstrijd.
Bij de jongste reeks miniemen jongens eindigde Matthias Van Damme 12de en Dieter Baeyens 36ste. Toon Van Schuylenbergh werd 16de bij de ouderen.
Volgende afspraak is Stekene op zondag 29 november.
Opgetekend door Chris
24-11-2009 om 14:49
geschreven door RACINGJEUGD
Categorie:Verslagen & Uitslagen
23-11-2009
VOLGENDE WEDSTRIJD
Beste atleetjes,
Op Zondag 29 November 2009 is het cross te Stekene. Wij verwachten natuurlijk iedereen op deze wedstrijd, van atletiekclub Volharding te Stekene. (info op www.volh.be en via de Jeugdsite) !!
De wedstrijd begint om 12u30, wij verzamelen om 10u40 stipt aan de racing om dan in groep richting Stekene te rijden! Voor zij die geen vervoer hebben kunnen zich altijd wenden tot de trainers. Wie rechtstreeks rijdt: GRAAG OP TIJD AANWEZIG! (omloop in bijlage)
Severien 0479/35.27.80, Kelly 0494/59.38.38, Natasha 0476/82.86.69.
GISTERENAVOND WAS HET OPNIEUW SMULLEN geblazen in de kantine van RCG. Op het menu stond dit keer: "Frietjes met Vol au Vent" en dat het lekker was, bleek uit het feit dat alles...OP was. Met "Mickey Mouse" aan de fritex kon natuurlijk ook niet veel fout lopen, de meesten kwamen dan ook een tweede keer aanschuiven. Alle borden waren nog niet leeg gegeten of we hoorden in de wandelgangen van de Racing al dat het superlekker was Bedankt aan de mensen die aanschoven om zo de jeugd "te sponsoren", bedankt ook aan het keukenpersoneel en natuurlijk ook aan het "afwasteam" We maken nu al afspraak voor het volgende etentje: begin 2010 mogen jullie aanschuiven voor..... (iets nieuws, maar 't blijft nog even een verrassing) Efkes een probleem met de afzuiging, maar geen paniekZie eens hoe goed Kelly dat kan
Mag 'k ik het zout eens?Bewijs dat het lekker was
Hier is ook al goed gesmuld zo blijktHet "afwasteam", met speciale dank aan Stijn! ( Peter ontbreekt op de foto )
(Nog enkele foto's zijn te bekijken in het winteralbum, onder de rubriek "etentjes" )
21-11-2009 om 13:45
geschreven door RACINGJEUGD
Categorie:Etentjes
17-11-2009
VERSLAGJE WEDSTRIJD DEINZE
WE WAREN MET WEINIG, MAAR DEDEN HET VRIJ GOED
De cross in Deinze kan al jaren rekenen op een massa deelnemers en dit jaar werd andermaal het record gebroken, maar het zal dit keer niet aan de atleten van RCG gelegen hebben. Op de trainingen lopen er nochtans véél (lees zeer veel) atleten, maar de opkomst van zondag was toch een beetje te karig; het deed zelfs sommige begeleiders tot nadenken stemmen. Maar goed: de wedstrijden dan, want diegene die er wel waren hebben de nieuwe truitjes van de Ratjes met verve verdedigd. Bij de jongste meisjes stonden ze al meteen met 63 aan de start en Jolien Claeys en Maxence Coquyt werden dan ook een beetje overdonderd. Maxence kon een slechte start echter behoorlijk goed maken en naar een 19e plaats lopen, Jolien vocht in de achtergrond ook terug en liep nog naar een 44e plaats. Slechts twee atleten dus en bij de meisjes °01 was het nagenoeg nog minder. Luna De Plu moest daar alleen de RCG-kleuren verdedigen en zij eindigde 10e. 't Kan niet altijd prijs zijn voor Luna, maar top 10 is zeker goed. Wie zou nog beter doen? Ook 63 benjamins bij de jongste jongens aan de start en....ééntje van de Racing.Rune miste compleet zijn start en eindigde pas 53e, maar we zijn er zeker van dat hij volgende keer beter doet, want inzet heeft hij genoeg. Bij de oudste benjamins jongens eindelijk wat meer opkomst. Joost, Simon, Matthias en Midas liepen van bij de start midden in het pak en hielden daar ook stand. Joost kon zelfs nog wat opschuiven naar een 21e plaats, Simon werd 32e, Matthias 34e en Midas (die zelf niet tevreden was van zijn wedstrijd) werd 41e. Geen ramp man, volgende keer beter. Met Fleur Verstraete en Justine Coquyt hadden we twee pupillen 1e jaars aan de start bij de meisjes. Zij hadden blijkbaar wat last van de afstand, 1500m is dan ook niet weinig. Maar toch bleven ze strijden en met een 15e (Justine) en een 30e plaats (Fleur) hebben ze zeker hun beste beentje voor gezet. En dan kregen we (eindelijk) vuurwerk , bij de pupillen °99. Emma De Keyser, Febe Decaestecker en Megan Owusu gingen van bij de start mee met de koplopers (er waren 68 atleten!) en na één ronde kwamen ze alle drie door in de top 7. Alle drie trokken ze ferm door naar de koppositie, alleen eentje van KAAG kon volgen. Dat meisje bleek ook net te sterk voor onze Ratjes die in een spurt met drie de overige medailles moesten verdelen. Megan viel jammer genoeg uit de boot en werd 4e, Emma pakte de 3e plaats en het was Febe die het zilver naar zich kon toe trekken. (al vondt ze het geen schone medaille achteraf ) Proficiat meisjes, schitterende wedstrijd! In de achtergrond vemelden we ook nog dat Joke Cambier 66e werd. Pupillen Lucas en Dante liepen aanvankelijk een onopvallende wedstrijd, maar wat zagen we bij de aankomst? Lucas spurtte zich naar een knappe 5e plaats en Dante volgde even verder op een 13e plaats. Hun één jaar oudere clubgenoten mochten dus niet onder doen en daar pakte Wout Cherlet een knappe 9e plaats, al zat er hier ons inziens nog meer in. Toch knap, en met Siebe (17e) en Lucas (20e) zaten we weer met drie goed vooraan. Ebert eindigde nog 44e en Jarne legde beslag op een 55e plaats. Bij de miniemen meisjes konden we wel opnieuw wat verwachten in de voorste gelederen. Bij de 1e jaars was eerst Hanne 35e geworden maar bij de 2e jaars mochten we Roselien Steeman bij de favorieten rekenen. Helena Achten moest op het laatste moment forfait geven met een rugblessure, haar collega's zouden dan wel eens door het vuur gaan voor haar. Roselien bepaalde van bij de start het tempo en aanvankelijk ging ook Silke Decaestecker goed mee. Het kopgroepje verbrokkelde en Roselien had vrije baan om zo haar 2e zege van het seizoen te boeken. Silke eindigde knap 7e en ook Lotte Vermeersch en Celien Cambier deden het verre van slecht. Met een 28e en 30e plaats mogen ook zij terugkijken op een goede wedstrijd; Mattience eindigde nog 45e in deze wedstrijd. Eindelijk eens veel atleten dan aan de start: bij de miniemen jongens °98 tekenden 8 Racingers present. Thorgal (53e), Lukas (60e) en Lars (62e) verzeilden een beetje in de achtergrond, Leander en Dante hielden dan weer redelijk stand in het midden van het pak met een 26e en een 42e plaats. Ewaut Van Wambeke was diegene die het langst meekon vooraan, hij eindigde uiteindelijk op een knappe 7e plaats. Arnaud en Creo liepen ook een vrij goede race, waarbij Arnaud in een spannend spurtje met zijn clubmakker de 16e plaats naar zich toe trok. De euforie van het aantal deelnemers verdween even rap als hij gekomen was; bij de 2e jaars miniemen stond enkel Dylan Owusu aan de start. Dylan pakte het dit keer verstandig aan (zie je wel dat hij kan luisteren naar de trainer ) en maakte lang aanspraak op de zege. Op het einde moest hij echter zijn meerdere erkennen, maar een 4e plaats is toch schitterend!
Op Zondag 15 november 2009 is het cross te Deinze.Wij verwachten natuurlijk iedereen op deze wedstrijd aan de Brielmeersen te Deinze (ingang via voetbalvelden). (Info: http://www.acdeinze.be of via de Jeugdsite )
De wedstrijd begint om 12u30, wij verzamelen om 11u00 stipt aan de racing om dan in groep richting Deinze te rijden!Voor zij die geen vervoer hebben kunnen zich altijd wenden tot de trainers.
Severien 0479/35.27.80, Kelly 0494/59.38.38, Natasha 0476/82.86.69
AANDACHT: Mogen we vragen aan de atleten (en ouders) die rechtstreeks naar de wedstrijd rijden om tijdig aanwezig te zijn!? Met dank van de trainers!
Uurrooster:
12u30
Ben M
2002
790m
13u22
Min M
1998
1500m
12u35
Ben M
2001
790m
13u30
Min M
1997
1500m
12u40
Ben J
2002
790m
13u40
Min J
1998
1500m
12u45
Ben J
2001
790m
13u50
Min J
1997
1500m
12u50
Pup M
2000
1500m
14u00
Cad M
95-96
2110m
12u58
Pup M
1999
1500m
14u11
CadJ
95-96
2820m
13u06
Pup J
2000
1500m
14u25
Schol M
93-94
3530m
13u14
Pup J
1999
1500m
14u40
Schol J
93-94
4850m
De Jeugdcommissie
10-11-2009 om 10:43
geschreven door RACINGJEUGD
Categorie:Wedstrijden
WE GAAN WEER ETEN .... OP 20 NOVEMBER
20 NOVEMBER 2009
VOL-AU-VENT MET FRIETJES
VANAF 20u45 (in de kantine)
Inschrijven kan op het blad in de kantine of via e-mail naar taskedup@hotmail.com
tot en met woensdag 18 November 2009.
10-11-2009 om 10:33
geschreven door RACINGJEUGD
Categorie:Etentjes
ER WAS CROSS TE AALTER
De foto's hebben ons massaal bereikt, met dank aan Natasha en Danny....Wie zorgt voor een verslagje? (meerdere zijn welkom, ook van de atleten) ('t Is maar dat het voor de webmaster nogal moeilijk is om dat te doen vanuit Mol )
NUTTIGE INFO VOOR WEDSTRIJDEN EN TRAININGEN IN DE WINTER
WEDSTRIJDEN
*Wees steeds op tijd aanwezig op de wedstrijd, minstens 1u vóór je wedstrijd van start gaat. Je zult de tijd nuttig kunnen gebruiken om op te warmen en het parcours te verkennen. *Zorg steeds voor voldoende (reserve)kledij; zowel om voor als na de wedstrijd aan te trekken en vergeet geen regenkledij mee te nemen. Extra kousen, zo dat je met droge kan starten zijn een must, als ook een muts of hoofdband en vergeet de handschoenen niet! *Vergeet je VAL-nummer niet en hang er steeds een ingevuld wedstrijdkaartje aan (enkel voor cross); deze zijn verkrijgbaar via je trainer of via het secretariaat. *Wou je deelnemen maar kan je toch niet? Verwittig dan tijdig je trainer zo dat hij/zij niet het ganse terrein moet gaan afzoeken of je er nu al dan niet bent.
TRAININGEN
*Het is winter: d.w.z. dat het koud en vuil weer kan zijn dus atleten .kleedt er U naar !!! *Zorg voor voldoende reservekledij en vergeet zeker de regenvest niet. *Ook hier zijn muts/hoofdband en handschoenen zeer welkom; gebruik ze dus, welk kleur ze ook hebben. *Er is steeds gelegenheid tot douchen na de training; het gebruik van de douches is gratis, maar respecteer de accommodatie a.u.b., andere clubleden maken er ook gebruik van!
Een atleet die kou lijdt presteert niet en kan onvoldoende trainen, laat dit dus een wegwijzer zijn de komende maanden!