Op donderdag 30 oktober van 20u30 tot 22u30 organiseren wij een seminarie met Mister Mohamad Tabatabai. Hij begon met krijgskunst in 1978 in de school van Sr. Grand Master Ed Parkers West Los Angeles American Kenpo School. Hij kreeg zijn rank of Master (5th Degree Black Belt) uit de handen van Sr. Grand Master Ed Parker. Momenteel is hij 9th Degree Black Belt (Grand Master/Senior Master of the Art) in American Kenpo.
Zijn systeem, American Kenpo Jiu-Jitsu combineert 2 effectieve systemen : Ed Parker's American Kenpo en Gracie Brazilian Jiu-Jitsu.
OPGELET : Hierdoor vervalt de reguliere les van 19u00 tot 20u30.
Jeff Speakman's Kenpo 5.0 Martial Arts Belgium heeft samen met de Vlaamse Sport Federatie (VSF) het Panathlon verklaring ondertekend.
Wie de Panathlon-verklaring ondertekent gaat de verbintenis aan om heldere gedragsregels vast te leggen.
Je streeft de positieve waarden in de jeugdsport actiever, met volgehouden inspanning en met goede planning na.
Je zet je inspanningen voort om alle vormen van discriminatie uit de jeugdsport te bannen
Je erkent en aanvaardt het feit dat sport ook negatieve effecten kan veroorzaken en dat er preventieve en gezonde maatregelen nodig zijn om kinderen te beschermen.
Je verwelkomt de steun van sponsors en media, maar je gelooft dat die steun in overeenstemming moet zijn met de hoofddoelstellingen van de jeugdsport.
Hiermee onderschrijven wij formeel het Panathlon charter over de rechten van het kind van de sport. Hiermee gaan wij akkoord dat alle kinderen het recht hebben om:
Sport te beoefenen
Zich te vermaken en te spelen
In een gezonde omgeving te leven
Waardig behandeld te worden
Getraind en begeleid te worden door competente mensen
Deel te nemen aan training die aangepast is aan hun leeftijd, individueel ritme en mogelijkheden
Zich te meten met kinderen van hetzelfde niveau in een aangepaste competitie
In veilige omstandigheden aan sport te doen
Te rusten
De kans te krijgen kampioen te worden, of het niet te worden.
Op zondag 23 februari 2014 organiseert de groep Millennium hun jaarlijkse activiteit Gluren bij de buren. Dit jaar ligt de aandacht bij de hobby's van de buren. Jeff Speakman's Kenpo 5.0 Belgium steunt graag dergelijke initiatieven en is ook van de partij. Die dag verzorgen wij een demonstratie en initiatielessen. Heb je zin om erbij te zijn ? Spring dan gerust binnen.
Op dinsdag 25 juni vertrok een delegatie van Jeff Speakman's Kenpo 5.0 Benelux naar Las Vegas, Nevada, USA. De delegatie bestond uit : Richard Baarspul, Wim Lambert, Dennis Stellaard, Jaap Noordermeer, Ben Blieck, Lieve Delafontaine, Igor Soete, Maaike Ferkranus, Cindy Charmant, Jimmy Desmet, Diana Van der Hoeff en Laura Cuisinier.
De delegatie ging naar Las Vegas voor het jaarlijkse trainingskamp van Jeff Speakman. Richard Baarspul, Wim Lambert, Dennis Stellaard en Jaap Noordermeer namen ook deel aan het grootse examen. De vier heren hebben met succes hun opdracht uitgevoerd. Richard Baarspul werd 3de graad Black belt (head instructor). Wim Lambert, Dennis Stellaard en Jaap Noordermeer werden 1ste graagd Black Belt (junior instructor).
Jimmy Desmet nam deel aan het 5.0 Fighter World Cup Championships. Hij zat in de gewichtsklasse 80kg tot 100 kg, van witte gordel tot en met groene gordel. Met veel trots zag onze leraar Wim Lambert Jimmy Desmet wereldkampioen worden !
Na deze spannende momenten kon de ganse delegatie genieten van 6 totaal verschillende topseminaries : - Jeff Speakman - Eric Lee - Jaki McVicar - Ariel Mosses - Todd Nathanson - Benny "The Jet" Urquidez
We kunnen terugblikken op een geslaagde trainingskamp 2013 ! Langs deze weg wil ik de ganse delegatie bedanken voor hun inzet, aanwezigheid en steun.
Jeff Speakman's Kenpo Benelux heeft een nieuw artikel op de markt. Het gaat om een wit t-shirt. Deze t-shirt is de opvolger van onze zwarte t-shirt én kost slechts 15,00. Je kan het t-shirt bestellen via www.rbkarateacademy.spreadshirts.nl.