Dag thuisfront,
Jullie rakkers hebben deze nacht fantastisch geslapen! Na de zeer gesmaakte film bij team Jungle Book met popcorn van Mare (dankjewel Dona) en het mooie verhaaltje bij team Aladdin, gingen die twee teams slapen en na een half uurtje lag iedereen al te slapen!
Team Lion King ging nog een strategisch spel spelen buiten, maar door het plotse wegvallen van moni Jens (ernstige medische opname papa) werd het een spel reuze Monopoly in de veranda. Jullie kids waren, net als wij, onder de indruk van het plotse vertrek van Jens, dus hebben we even de tijd genomen om met de kids te praten. Sommigen hadden het meer nodig dan anderen. Jullie weten dat we meer dan voldoende bemand zijn, dus buiten het emotionele aspect, zal niemand lijden onder het feit dat er een moni minder is, maar hij wordt gemist! We wensen hem dan ook toe dat zijn papa gauw beter is!
De nacht was voor iedereen welkom en nodig, de kids hebben allen tot minstens 7u geslapen deze morgen en sommigen hebben we echt al moeten wekken om 8u. Nu gaan ze nog een ochtendspel doen, maar de uitstap naar het kasteel deze namiddag staat hoog op het verlanglijstje van de meesten.
Team Lion King gaat hun skills eens testen voor "het ei van Columbus", team Jungle Book gaat het eekhorentjesspel doen en team Aladdin gaat te voet naar het dorp om alle post op de bus te gaan doen. Yuka mag meewandelen, Ze zien het helemaal zitten! Niet moeilijk ook na een uitgebreid ontbijt met pannenkoeken!
De zon schijnt, we hebben megazin in deze nieuwe dag!
Ook veel plezier thuis!
Groetjes
Ann en jASSper
|