Dag lieve koorleden,
Op het laatste concert hadden we met de jeugdwerking voor kinderen met autismespectrumstoornissen, kortom jASSper, het grote geluk dat wij gekozen werden als goed doel voor de opbrengst. Dank zij die bijdrage is jASSper dat jaar enorm gegroeid en hebben we enkele kinderen die niet de middelen hadden, kunnen helpen om toch een fijn kamp te kunnen volgen!
Vorige zomer werd opnieuw besloten dat wij een kind mochten laten meegaan dat voor de helft gesponsord werd door het Jongerenkoor! Wat een luxe en vrijgevigheid! Wij kunnen jullie niet genoeg bedanken!
Jullie allen zijn steunpilaren van wat ondertussen de VZW jASSper geworden is! Eind december hebben wij onze VZW officieel boven de doopvont mogen houden.
Doordat we ondertussen al heel wat bekendheid kregen via pers en mond tot mondreclame en het lef van één van onze monitoren, zijn we eind deze week het goede doel waarvoor RADIO 2 zaterdag 10 januari speelt in DE ZOETE INVAL tussen 9 en 11u.
Luister dus maar eens met zijn allen! Ik dank jullie stuk voor stuk voor het zaadje dat jullie hielpen zaaien!
In het bijzonder dank ik ook Hilde Theys, onze "stille werkkracht" in het koor en mijn rechterhand in jASSper. Zonder haar zou het niet lukken!
Vele groetjes allemaal en vanuit de grond van mijn hart en dat van de jASSpers: DANKJEWEL!
Ann en VZW jASSper
|