Jarne's papa is inmiddels ook gebeten door de bmx-microbe. De crossmotor is aan de kant geschoven en een nieuwe MBK-bmx heeft z'n plaats ingenomen. Hij zal aantreden in de CRUISER-klasse en -volgens insiders- is de eerste training zeer vlot verlopen. Er werd al gejumpt en gelift en... -volgens diezelfde insiders- werd er toch ook een aardige portie gehijgd... Alvast veel succes! Wordt vervolgd!!!
Hoewel 29 maart nog oneindig ver weg lijkt te zijn, toch lijkt het nu verdomd snel dichterbij te komen. Vandaag was er de eerste clubtraining/opleiding en het deed deugd om weer op de fiets te zitten/aan de zijlijn te staan. De goesting was voor de volle 100% aanwezig. Het groepje 5-8 jarigen was gestart op het parcours maar door de werken en de aanhoudende regen van de voorbije dagen is men toch vlug overgeschakeld naar het naburige grasveld. Daar werden oefeningen gedaan om de behendigheid, techniek en de kracht een beetje aan te scherpen. Het werd wel duidelijk dat Jarne de kracht nog een beetje mist maar dit komt vast en zeker in orde. Na anderhalf uur mocht het jonge geweld nog een beetje vrij rijden op de modderige omloop en ik moet zeggen; als zo'n jonge snaak op een metertje van je broekspijpen passeert dan schrik je er toch van welke snelheid die kerels al ontwikkelen. Toen de klok 12 uur sloeg, was het tijd om huiswaarts te keren. Maar meneer Serneels bleek nog geen zin te hebben, meneer wou nog rijden. Aha, weer een goed signaal!! Maar aangezien bmx-ers ook niet op een lege maag verder kunnen, zijn we dan toch maar naar huis gereden. Bedankt bompa voor het soigneren van de fiets! Volgend deel van de opleiding: 28 februari op de Wielerpiste in Hulshout van 10 tot 11u30 Misschien tot dan
Jarne's blog is ondertussen al meer dan 1100 keer bekeken en toch staan er slechts 11 berichtjes in het GASTENBOEK... Weet dat deze berichtjes enorm stimulerend zijn en een ongekende graad van fierheid teweeg brengen. Dus... zet uw verlegenheid aan de kant en reageer! Het hoeft geen novelle te zijn, enkele woordjes zeggen soms veel meer. U kan ook rechtstreeks reageren op één specifiek artikel, gewoon rechts onderaan klikken en typen maar. Alvast bedankt
Gisteren hebben we een nieuwe MTB gekocht. Dus wij vanmorgen naar de asberg in Westerlo. 't Is moeilijk te begrijpen hoeveel kracht er wel in dat tengere lijf en die spillebeentjes van Jarne zit. Ondanks z'n aanslepende verkoudheid rijdt hij toch helemaal naar boven. Nadat we een half uurtje de berg op en af gereden hadden, fietsten we nog een toertje door de westelse bossen... Moe (ik vooral) maar voldaan zijn we dan maar huiswaarts gereden.