Inhoud blog
  • taxshift lokt grote bedrijven?
  • Meer loon door Taxshift
  • Grote steden lopen miljoenen mis door taxshift
  • Bart De Wever levert kritiek op zijn eigen werk
  • Zorgen om financiering Taxshift
    Zoeken in blog

    Beoordeel dit blog
      Zeer goed
      Goed
      Voldoende
      Nog wat bijwerken
      Nog veel werk aan
     
    Taxshift
    Twee wekelijks artikel ivm taxshift
    28-10-2015
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.

    Vele beleggers zijn van plan om een effectenrekening te openen bij een buitenlandse bank of makelaar. Dit fenomeem komt door de geplande spekulatietaks. De beleggers kunnen op die manier de spekulatietaks niet vermijden, maar wel de beurstaks. Ook zijn er veel beleggers die hun aandelen langer zullen houden dan zes maanden en zo zullen de inkomsten van de spekulatietaks lager uitvallen dan voorzien. Vele beleggers zijn dan ook ontchoocheld in de N-VA en minister van Financiƫn Johan Van Overtveldt.

     

    Economische woordenschat:

    Effectenrekening: rekening voor het bewaren en beheren van uw beleggingsfondsen.

    Beurstaks: de belasting die bij de aan- en verkoop van beursproducten betaald moeten worden.

     

    Mening:

    Ik kan de mening of de gedachten van de beleegers wel verstaan. Het doel van beleggen is nog altijd hetzelfde, geld er uit halen. Daarom is het ook een interessante optie op naar het buitenland te trekken. Dat Minister van Financiƫn Johan Van Overtveld kritiek krijgt vind ik dan weer overdreven, de minister moet ergens een taks heffen om het geldkastje te vullen.

    http://www.demorgen.be/economie/drie-op-de-tien-beleggers-overwegen-naar-buitenland-te-vluchten-vanwege-taxshift-bd58407e/    



    Geef hier uw reactie door
    Uw naam *
    Uw e-mail
    URL
    Titel *
    Reactie * Very Happy Smile Sad Surprised Shocked Confused Cool Laughing Mad Razz Embarassed Crying or Very sad Evil or Very Mad Twisted Evil Rolling Eyes Wink Exclamation Question Idea Arrow
      Persoonlijke gegevens onthouden?
    (* = verplicht!)
    Reacties op bericht (0)



    Archief per week
  • 25/01-31/01 2016
  • 09/11-15/11 2015
  • 26/10-01/11 2015
  • 12/10-18/10 2015
  • 28/09-04/10 2015
  • 07/09-13/09 2015

    E-mail mij

    Druk op onderstaande knop om mij te e-mailen.


    Gastenboek

    Druk op onderstaande knop om een berichtje achter te laten in mijn gastenboek


    Blog als favoriet !

    Klik hier
    om dit blog bij uw favorieten te plaatsen!





    Blog tegen de wet? Klik hier.
    Gratis blog op https://www.bloggen.be - Meer blogs