Inhoud blog
  • Link naar fotoalbum van onze trip
  • nabeschouwingen bij een uniek trip
  • De laatste is de langste
  • We kunnen al beginnen Wenen
  • Graz geeft zijn geheimen prijs
    Zoeken in blog

    Beoordeel dit blog
      Zeer goed
      Goed
      Voldoende
      Nog wat bijwerken
      Nog veel werk aan
     
    Juul achterna deel 1
    Verslag van een fiets- en treintocht in het spoor van Juul Sablon aan het oostfront
    03-09-2016
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Afscheid van de Alpi Adria Route
    De zevende dag rustte God, maar dat is aan de Sablon brothers  niet besteed. Een flinke etappe vandaag (104 km en 1400 hoogtemeters). Vooral de eerste 10 km waren een verschrikking : stroken van meer dan 15 % werden ons voor de wielen geschoven, tot we het pittoreske stadje Bad Gastein voorbij waren en konden uitblazen op weg naar het stationnetje van Bockstein, waar we voor een kwartiertje de trein op konden dwars door de bergen heen. Over de rest van onze tocht valt niet zo veel te melden. : we volgden voor een groot stuk de rivier Drau, maar zoals de vorige dagen werd toch af en toe wat klimwerk ons deel.  Zeer warm overigens, en dat lijkt ook de volgende dagen zo te worden. Het is niet altijd evident om aan water te geraken en dat is nochtans een pure noodzaak om te blijven presteren op de fiets.
    Momenteel zitten we in de goed uitgeruste jeugdherberg van Villach,  niet ver van het drielandenpunt met SloveniĆ« en ItaliĆ«. Morgen zetten we koers oostwaarts, maar we zullen opnieuw een fietsroute volgen,namelijk tot Lavamund vlak bij de Sloveense grens. Het zal onze langste etappe worden, maar enigszins vlak en we passeren enkele van de beroemde Karinthische meren. Meer details morgen. Verzorg u en poets goed uw tanden; Groetjes van Jan en Koen.


    Geef hier uw reactie door
    Uw naam *
    Uw e-mail *
    URL
    Titel *
    Reactie * Very Happy Smile Sad Surprised Shocked Confused Cool Laughing Mad Razz Embarassed Crying or Very sad Evil or Very Mad Twisted Evil Rolling Eyes Wink Exclamation Question Idea Arrow
      Persoonlijke gegevens onthouden?
    (* = verplicht!)
    Reacties op bericht (0)



    Archief per week
  • 26/09-02/10 2016
  • 05/09-11/09 2016
  • 29/08-04/09 2016
  • 22/08-28/08 2016

    E-mail mij

    Druk op onderstaande knop om mij te e-mailen.


    Gastenboek

    Druk op onderstaande knop om een berichtje achter te laten in mijn gastenboek


    Blog als favoriet !

    Klik hier
    om dit blog bij uw favorieten te plaatsen!


    Blog tegen de wet? Klik hier.
    Gratis blog op https://www.bloggen.be - Meer blogs