Donderdagnamiddag vertrokken we naar Holland. De eerste stop op onze trip. Het ligt aan de andere kant van het Michiganmeer. Natuurlijk zaten we in Chicago net in de spits. Wat ons drie uur zou moeten kosten, deden we uiteindelijk in 5 uur. We kwamen in Hollland aan om half acht. Althans dat dachten we. De wekker in ons hotelkamer gaf half negen aan. Bleek er een uur verschil te zijn met onze kant van het meer. We wilden graag naar de muzikale fontein in het volgende dorp. Dat begon om half tien. Niet veel tijd om te bekomen van de rit dus. Hier zie je enkele foto's van de muzikale fontein.
 De volgende dag reden we naar het nationaal park van Holland. We hadden een gezellige picknick en genoten van het weer op het strand.

Later maakten we in Saugatuck (een dorpje naast Holland) een boottocht.

We sloten onze vrijdag af met fish and chips en een wandeling door de gezellige haven. Jan ziet zo'n boot(je) wel zitten ;).

De volgende dag weer voor enkele uren de auto in richting Cleveland. We zoeken daar een gezellig terrasje en wandelen wat door de stad.

De volgende dag bezoeken we de Rock and Roll hall of Fame. Er mochten binnen geen foto's gemaakt worden. We zagen een film en tentoonstelling over de geschiedenis van de muziek. Dan heb je nog de vele dingen die geschonken werden door muzikanten. (auto's, kladversies van liedjes, brieven en heel veel kledij) Op de bovenste verdieping is een ruimte ingericht over The Doors (vooral over Jim Morrison dus). We dachten niet zo lang te blijven, maar zijn uiteindelijk toch enkele uurtjes binnen geweest.

En dan weer de auto in voor enkele mijlen. Jan amuseerde zich met enkele functies van ons fototoestel uit te testen.

26-08-2008 om 00:00
geschreven door els/jan 
|