E-mail mij

Druk oponderstaande knop om mij te e-mailen.

Foto
Archief
  • Alle berichten
    Foto
    {TITEL_VRIJE_ZONE}
    Jacques Vermeire website
    CONCEPT EN DESIGN BY STIJN DE BRUYCKER - ZOTTEGEM
    Reageer op dit artikel
    21-05-2007
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Vermeire wordt kabouter...
    In het najaar van 2007 komt er een nieuwe Plopfilm in de bioscoop: 'Plop en de pinguïn'. Jacques Vermeire en Leontine Borsato, vrouw van Marco, zullen hierin meespelen. In deze zevende Plopfilm willen de kabouters een kleine pinguïn redden uit de handen van de gemene eigenares van het restaurant De Gouden Pollepel. Deze venijnige dame, gespeeld daar Leontine Borsato, wil zoveel mogelijk pinguïns vangen op de Zuidpool om er exclusieve pinguïnsoep van te maken voor haar restaurant. Plop & Co krijgen hulp van Snorre de Poolkabouter, Jacques Vermeire, om alle pinguïns in veiligheid te brengen.

    21-05-2007 om 09:25 geschreven door StijnDB  


    12-05-2007
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Welkom bij de Jacques Vermeire Blog
    Hou deze blog in de gaten, want een pak info over Jacques Vermeire zal hier binnenkort verschijnen...

    12-05-2007 om 08:19 geschreven door StijnDB  


    27-09-2005
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Het overzicht van de dvd's

    Neen, uw blog moet niet dagelijks worden bijgewerkt.  Het is gewoon zoals je het zélf wenst.  Indien je geen tijd hebt om dit dagelijks te doen, maar bvb. enkele keren per week, is dit ook goed.  Het is op jouw eigen tempo, met andere woorden: vele keren per dag mag dus ook zeker en vast, 1 keer per week ook.

    Er hangt geen echte verplichting aan de regelmaat.  Enkel is het zo hoe regelmatiger je het blog bijwerkt, hoe meer je bezoekers zullen terugkomen en hoe meer bezoekers je krijgt uiteraard. 

    27-09-2005 om 16:32 geschreven door StijnDB  


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Jacques Vermeire: ,,Ik heb mijn carrière aan Frank te danken''
    Klik op de afbeelding om de link te volgen

    Het maken van een blog en het onderhouden is eenvoudig.  Hier wordt uitgelegd hoe u dit dient te doen.

    Als eerste dient u een blog aan te maken- dit kan sinds 2023 niet meer.

    Op die pagina dient u enkele gegevens in te geven. Dit duurt nog geen minuut om dit in te geven. Druk vervolgens op "Volgende pagina".

    Nu is uw blog bijna aangemaakt. Ga nu naar uw e-mail en wacht totdat u van Bloggen.be een e-mailtje heeft ontvangen.  In dat e-mailtje dient u op het unieke internetadres te klikken.

    Nu is uw blog aangemaakt.  Maar wat nu???!

    Lees dit in het volgende bericht hieronder!

    27-09-2005 om 16:32 geschreven door StijnDB  




    Foto

    Foto

    Foto

    Een interessant adres?

    Zoeken met Google



    Zoeken in blog



    Blog tegen de wet? Klik hier.
    Gratis blog op https://www.bloggen.be - Meer blogs