Dag allemaal,
Hier ben ik al terug. Alleen maar om te vertellen dat er van 14u30 tot 17u15 een tiental kids en moni's gewoon niet uit het water gekomen zijn.....Het was FANTASTISCH! Er waren ook kijkers, maar bijna iedereen is in het water geweest door de zeer aantrekkelijke ballonnen die gevuld waren met water. Geen gewone ballonnen, maar Pipo ballonnen in elk formaat en kleur en met een elastiek aan zodanig dat je ze goed kon vasthouden, of rond je hoofd spannen als je dat wou.... Je zal zien op de foto's dat ze zeer vindingrijk zijn!
Nu zijn ze allen al met warmer water afgespoeld en zijn we aan het checken of ze er allemaal weer rozig en goed uitzien. Straks gaan we hout sprokkelen voor het kampvuur vanavond! Hopelijk blijft het een beetje lang warm vanavond, maar het voelt wel zo en we hebben truien hé!
O, en ik zou nog de lasagne vergeten... Straks om half zeven eerst aan tafel en nog een laatste keer van de lekkere warme keuken genieten. Met een lekker dessertje erna en nog een wafeltje toe! Succes dat die wafeltjes hier hadden! Leen, dankjewel, hoor! "Zo ééntje uit de Kuifjesdoos" is hier goed gekend! De gekregen wafeltjes zitten namelijk allemaal in mooie metalen dozen die ideaal zijn voor dat doel! Wat waren we verwend dit jaar! Novaresjes, Leen, oma Ernest en iedereen die bijgedragen heeft: bedankt!!!! Koen, LM, Evelyne, bedankt! Alle jASSpervolgers en -vrienden: bedankt!
Het is een gek gevoel, dat laatste avondgevoel. De kinderen zijn ook iets drukker, maar ze vinden meer rust bij elkaar. Ik heb er hier eentje zitten naast me dat assisteert. Zijn mama kijkt zo wel eens af en toe op de blog of er iets opstaat.... Fijn, toch!
Ik schrijf volgende week weer werkverslagen en maak werkplannen ipv een heerlijke kampblog. Maar ook dat heeft zijn charmes. Maar nu nog lekker even niet.
Smakelijk eten!
Groetjes, Ann en jASSper
|