Na een hele drukke junimaand met proefjes en rapporten is het eindelijk vakantie geworden! Ik ben héééééééééééééél blij daarom!:-D:-D:-D Toch is het vaak moeilijk om te weten wat ik kan doen. Mijn juf heeft mij een boekje gegeven met allemaal picto's in van alles wat ik kan spelen: spelletjes alleen, spelletjes met twee of meer, binnen- en buitenspelletjes, avontuurlijke en rustige spelletjes, spelletjes met materiaal en spelletjes zonder, elektronische spelletjes, enz.... Dat helpt me, maar kiezen is moeilijk!
Voor het eerst ga ik ook op kamp dit jaar! Nu het dichterbij komt, kriebelt het wel een beetje in mijn buikje... :lol: Wat gebeurt er daar, wat moet er mee, hoe gaan we daar slapen, eten, spelen, enz...? :?:
Nu heb ik gelezen en gezien op de website dat het huis aan het water ligt en dat er vanalles te doen zal zijn! Avontuur voor wie het wil, rust voor wie die verkiest. Er wordt echt naar ons geluisterd! :-P
Hopelijk gaat ook de zon mee, want ik wil vooral veel buiten in die mooie groene streek! Niet tussen de vele mensen, maar lekker met onze groep op ons avontuur!
Tot dan, lieve vriendjes! Ik hoop dat jullie er bij zijn!!!!!