Inhoud blog
  • She found the dress! (and he his suit)
  • 14.12.12: Deel 1, de burgerlijke trouw
  • Huwelijksbeurzen
  • Een aantal belangrijke dingen vastleggen: hoe begin je er aan?
  • De eerste voorbereidingen: Kiezen van datum en zaal.
    Ivo & Marijke trouwen
    Volg hier de voorbereidingen
    07-10-2012
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.De eerste voorbereidingen: Kiezen van datum en zaal.
    Klik op de afbeelding om de link te volgen

    De vraag is gesteld. Tijd om een paar belangrijke beslissingen te nemen. De eerste: WANNEER? Aangezien voor Ivo de zomer het drukst is en in de maand juni veel voorbereiding vergt, kwamen we vlug uit ergens eind september, begin oktober. Het heeft ook een beetje een emotionele betekenis, beide onze ouders zijn ook in die periode getrouwd. Met die gedachte contacteren we enkele zalen. Natuurlijk komt dan de vraag: hoeveel mensen zullen we uitnodigen? De zaal moet voldoende groot zijn en we moeten ook nog onze beentjes kunnen strekken op de dansvloer.  De eerste zaal  had een mooie locatie, was gekend om zijn lekker eten, maar jammer genoeg iets te klein voor ons en er was ook geen mogelijkheid tot dessertbuffet. (Toch één van de vereisten van ons beiden).  De volgende zaal is dichtbij, gekend om zijn lekker eten, maar ook heel populair. Dus vreesden we dat we  alle zaterdagen al volzet zouden zijn. Maar we hadden geluk, we konden zelf nog een datum kiezen.  Onze eerste date was op een 28e , vandaar dat we op 28 september 2013 zullen feestvieren in salons Saint Germain te Diksmuide.


    Groetjes

    Ivo & Marijke

    07-10-2012 om 13:09 geschreven door Ivo & Marijke  


    01-10-2012
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Het aanzoek
    Klik op de afbeelding om de link te volgen Laten we beginnen bij het begin : "Het aanzoek"

    Op een zomerse avond in augustus stelde Ivo voor om een strandwandeling te maken. Iets wat het koppel regelmatig doet, dus Marijke kreeg geen argwaan. Ze waren een eindje aan het kuieren langs de waterlijn, toen Ivo stopte en Marijke vastpakte. "Schatie, ik weet wel dat we gaan trouwen, maar ik moet het nog eens officieel vragen." Hij ging op zijn knie in de zee en vroeg: "Wil je met met trouwen?" "Tuurlijk zoetie" was het emotionele antwoord van Marijke. Dan moest hij nog eens rechtstaan om het doosje met de ring uit zijn broekzak te halen, en ging voor de tweede! keer op de knieën om het doosje te openen. Marijke was sprakeloos toen ze de ring zag. Ivo haalde de ring uit het doosje en deed hem om en hij paste precies.

    Vanaf nu kan het plannen beginnen.....

    Ivo & Marijke

    01-10-2012 om 14:34 geschreven door Ivo & Marijke  




    Archief per week
  • 22/04-28/04 2013
  • 24/12-30/12 2012
  • 26/11-02/12 2012
  • 29/10-04/11 2012
  • 01/10-07/10 2012


    E-mail mij

    Druk op onderstaande knop om mij te e-mailen.


    Gastenboek

    Druk op onderstaande knop om een berichtje achter te laten in mijn gastenboek


    Mailinglijst

    Geef je e-mail adres op en klik op onderstaande knop om je in te schrijven voor de mailinglist.




    Blog tegen de wet? Klik hier.
    Gratis blog op https://www.bloggen.be - Meer blogs