Op woensdag 13 januari 2010 gingen al onze internen naar één van hun favoriete bestemmingen: Océade te Brussel.
Yousra ( 11 j ): we zijn woensdag naar Océade gegaan. Het was daar superleuk want er waren veel glijbanen en golven.
Aurelien ( 14 j ): in Océade was het heel leuk met de glijbanen en de golven. Het bubbelbad was lekker warm en rustgevend. Spijtig dat het buitenzwembad was gesloten.
Melissa ( 12 j ): Océade was supertof. De vele trappen waren niet zo leuk want de dag daarna had ik stijve benen. De orkaan is wel een heel snelle glijbaan.
Silke ( 8 j ): Océade heeft leuke glijbanen en een groot zwembad met golven. Er is ook een bubbelbad.
Aadam ( 14 j ): Océade was heel leuk. Er was een bubbelbad en verschillende glijbanen. De leukste glijbaan was de paarse maar opgepast want die gaat heel snel. Niet goed voor mensen die een ziek hart hebben!
Taissa ( 13 j ): we zijn gaan zwemmen in Océade en het was weer super. Er was bijna geen volk dus moetsen we niet lang aanschuiven bij de glijbanen Ik heb mij zeer goed geamuseerd, buiten dat ik even dacht dat mijn kleine teen was gebroken nadat ik tegen een muurtje was gelopen. Haha. Ik was 's avonds goed moe. Na de studie lekker slapen
Op woensdag 6 januari 2010 wisselden onze internen en opvoeders geschenken uit tijdens een gezellig nieuwjaarsfeestje op het internaat.
Melissa ( 12 j ): het feestje en de stoelendans waren heel leuk. Ik heb een beertje gekregen. Sommigen maakten grappige opmerkingen over hun cadeautje.
Jasmine ( 16 j ): een maand geleden moesten we een naam loten om te weten voor wie we moesten kopen. Nu was de avond aangebroken waarop we onze cadeautjes mochten uitdelen. Natuurlijk op een speciale manier, met een stoelendans en door een pakje door te geven. Wie het pakje in handen had wanneer de muziek stopte, mocht zijn cadeautje afgeven. Ik kreeg een grote beker met een bel en een sleutelhanger. Kenzo kreeg van juf Annika een snoepstring ( zie foto ), echt grappig. In de kerstboom hadden we van de kerstman gloednieuwe diabolo's gekregen. Daarna hebben we nog wat gebabbeld en na dit alles "naar bed"!