Eric en Inge Valencia Sevilla Compostela 2017
Inhoud blog
  • Dag 9 vrij 15/7: arroyo frio - jodar', 7u tot 13.30 u, snikheet 42 gr, 50 km, 4 u gefietst
  • Dag 8 13/7 orcera-arroyo friyo 6.45-13u 61 km 4 u gefietst nog heter
  • Dag 7 12/7 alcaraz - orcera 98 km 6.40-18.30u 8u33 gefietst snikheet 40°
  • Dag6 di 11/7 8-16u 100 km la roda - alcaraz 6u gefietst
  • Dag 5 maand 10/7 79 km 8u-15.30u 4u30 gefietst olmedilla -la roda
    Zoeken in blog

    Beoordeel dit blog
      Zeer goed
      Goed
      Voldoende
      Nog wat bijwerken
      Nog veel werk aan
     
    Van Valencia naar Sevilla en dan via de Zilverroute naar Compostela
    15-04-2017
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Zaterdag 15/4/17 , 8.15 tot 17 u, 92 km, 5u30 gefietst, blankemheim duren
    Om 7.30 ontbijt. De gastvrouw vertelt ons dat het buiten 3 C is. We doen nog een praatje met de gastheer die 86 is. Het is nog niet oud zegt hij want zijn vader is er 96 geworden. Volgens Eric een verstandig man want zijn vrouw is 10 jaar jonger. 
    Al na een half uur begint het te smossen. Eric zijn vingers zijn ijskoud maar dat zijn we van hem gewoon. 
    Om 10 uur houden we onze koffiestop in gemund. Een grote tas koffie met taart. Het duurt wel een tijdje vooraleer we opgewarmd raken. 
    Even later doet inge haar beenstukken aan, dat doet haar deugd. Eric blijft fietsen in korte broek. Het blijft smossen met af en toe een bui. We fietsen zeer langs de ruhrsee, dit is saai. We passeren vele campings waar het al behoorlijk druk is. 
    ' s middags stoppen we in eifelerhof in heimbach. We eten er warme duitse kost. Het heeft ons meer dan gesmaakt. In de namuddag klaart het even op.
    de onverharde wegen kronkelen en zigzaggen enorm, we raken er onze orientatie soms van kwijt. Eric gaat nog uit de bocht en maakt een landing op de asfalt. Hij is gelukkig snel terug recht. Hij ging onderuit in een scherpe, natte bocht. Gelukkig had hij zij fietshandschoenen aan, jas en trui zijn wel stuk. 
    Om 17 uur zijn we in duren, onze slaapplaats.  Inge gaat douchen en eric gaat naar de winkel. We eten een slaatje en maken nog een kleine wandeling.
    vandaag hebben we zeker 75% onverharde wegen onder de wielen gekregen.


    Geef hier uw reactie door
    Uw naam *
    Uw e-mail
    URL
    Titel *
    Reactie * Very Happy Smile Sad Surprised Shocked Confused Cool Laughing Mad Razz Embarassed Crying or Very sad Evil or Very Mad Twisted Evil Rolling Eyes Wink Exclamation Question Idea Arrow
      Persoonlijke gegevens onthouden?
    (* = verplicht!)
    Reacties op bericht (0)

    Archief per week
  • 10/07-16/07 2017
  • 03/07-09/07 2017
  • 26/06-02/07 2017
  • 19/06-25/06 2017
  • 12/06-18/06 2017
  • 10/04-16/04 2017

    E-mail mij

    Druk op onderstaande knop om mij te e-mailen.


    Gastenboek

    Druk op onderstaande knop om een berichtje achter te laten in mijn gastenboek


    Blog als favoriet !

    Klik hier
    om dit blog bij uw favorieten te plaatsen!


    Blog tegen de wet? Klik hier.
    Gratis blog op https://www.bloggen.be - Meer blogs