Het is al enige tijd stil langs mijn kant, dus hoog tijd om nog eens met een update te komen. Mijn vooropgestelde doelstelling om de auto klaar te hebben tegen de zomer van 2009 was dus (zoals te verwachten) een beetje te ambitieus! De zomer van 2010 werd het ook niet, dus gok ik op de zomer van 2011 zodat ik eindelijk kan gaan cruisen
Het feit dat de wagen nog niet klaar is wil echter niet zeggen dat er niets aan gedaan is! Dankzij de papa die al vele uren doorgebracht heeft in de garage begint er meer en meer vorm in te komen. Alle bedradingen liggen erin, alles past in mekaar en alles is (op de juiste manier ) met elkaar verbonden .
Ik ben momenteel zéér hard aan het sparen zodat de auto eindelijk een kleurtje kan krijgen. Na het spuitwerk, het in orde zetten van de motor, de afwerking van het interieur,... zou de auto toch eens moeten kunnen buitenkomen tegen het aanbreken van de zomer van 2011.
Nog veel werk, maar na de rally van vorige zondag ben ik weer helemaal SUPERenthousiast en kan ik niet wachten om zelf deel te nemen en niet langer co-piloot te zijn. (hoewel ik reeds als een professional de bolletjes-pijltjes lees!)
Volgens mij begon het de dag dat ik geboren werd, mijn vader wou eigenlijk stiekem een jongen om zijn passie van auto's op over te dragen. Toen mijn zus vier jaar later geboren werd, was het wel duidelijk dat er geen jongen zou komen dus moest er iemand toch de passie erven! Hoe oud ik juist was toen het wel duidelijk was dat ik de 'microbe' ook te pakken had weet ik niet juist, maar ook ik was gefascineerd door auto's, en dan specifiek in Porsche. Mijn vader had (en heeft) een enorme hoeveelheid autoboeken waar ik ook steeds meer en meer in ging lezen.
Naarmate ik ouder werd ging ik steeds meer mee naar beurzen en werd ik stilaan ook een echte autokenner. (weliswaar niet zo'n goede als mijn vader, maar mijn kennis van auto's was toch wel al vrij uitgebreid voor een meisje ) Het feit dat onze buurjongen bijna dagelijk bij ons over de vloer kwam om over auto's te praten met mijn vader heeft er ook voor gezorgd dat ik veel hoorde en ook een liefhebber werd.
Ik herinnering me nog zeer goed de dag dat mijn vader zijn eigen 914 kocht. Hij kocht een volledig te restaureren 914 en het werd een heus project! Uiteindelijk kocht hij nog een tweede wagen aan om onderdelen te gebruiken voor zijn eerste aankoop. De tweede bleek uiteindelijk in veel betere staat te zijn dan de eerste, en de restauratie werd ingezet. Iedereen verklaarde mijn vader voor gek omdat hij zich zo'n project op de hals gehaald had, maar het uiteindelijke resultaat mag er ongetwijfeld zijn.
Van zodra de auto klaar was ging ik ook vaak mee naar meetings en toerritten. Als copiloot tijdens de rally's werd ik ook steeds beter! De 914 is een waar plezier om mee te rijden en sinds vorig jaar speelde ik dan ook vaak met het idee om zelf eentje te kopen. Uiteindelijk werd mijn droom vandaag werkelijkheid!! De kerstman heeft dit jaar voor mij vroeger zijn intrede gedaan!
Vandaag, 29 maart 2008, heb ik mijn eigen 914 gekocht! De aankoop van deze wagen speelde al geruime tijd door mijn hoofd en eerder deze week werden mijn plannen definitief: ik zou een 914 aankopen! Dankzij een vriend van mijn vader ben ik op deze unieke kans gestoten. Het begon allemaal met de lenterally van de classic car club van Porsche België. Mijn vader, Ivo&Nicole en Luc&Martine gingen even een kijkje nemen naar de wagen die te koop stond. Nadien werd duidelijk dat het om een superkoopje ging en 's avonds tijdens het diner werden er al volop plannen gemaakt.
Vrijdagavond voelde ik mij toch wat zenuwachtig: wat als bleek dat de auto toch niet in zo'n goede staat was als gedacht, wat als de auto toch al verkocht was,... Kortom: het werd een slapeloze nacht! Zaterdagmorgen naar de bank, en daarna onmiddellijk vertrokken naar Glabbeek om de koop gaan af te sluiten! Samen met mijn vader en zus vertrokken we naar daar om de grootste stukken al mee te nemen- of zo dachten we toch!
Daar aangekomen bleek alles zoals verwacht: het ging echt om een prachtkans. De auto was klaar om volledig te monteren. Uiteraard gaat dit door mijn vader gebeuren, aangezien hij al zijn eigen 914 heeft gerestaureerd én een enorme Porsche-fanaat is.
Doordat de verkoper wou dat we de auto zo snel mogelijk meenamen, werden er vlug nog enkele telefoontjes gepleegd en waren de hulptroepen onderweg! (4OO kg krijg je immers niet zomaar verplaatst) Mijn zus haar vriend kwam met een vriend helpen om de 914 naar Merchtem te vervoeren. Zo gezegd, zo gedaan!
Het maken van een blog en het onderhouden is eenvoudig. Hier wordt uitgelegd hoe u dit dient te doen.
Als eerste dient u een blog aan te maken- dit kan sinds 2023 niet meer.
Op die pagina dient u enkele gegevens in te geven. Dit duurt nog geen minuut om dit in te geven. Druk vervolgens op "Volgende pagina".
Nu is uw blog bijna aangemaakt. Ga nu naar uw e-mail en wacht totdat u van Bloggen.be een e-mailtje heeft ontvangen. In dat e-mailtje dient u op het unieke internetadres te klikken.