van voorontwerp tot uitvoering

27-06-2009
Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.carla
Klik op de afbeelding om de link te volgen Je komt ze zo nu en dan tegen, de mensen die je inspireren met hun werk. De maquette van Carla, dat zou een prima abri kunnen zijn. Een plaats om te schuilen, tegen felle zon, regen en wind. Of om te wachten op de bus.

27-06-2009 om 00:00 geschreven door sonja  


Categorie:innovatie
Tags:carla, abri,bushalte
Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.wees altijd dronken
Klik op de afbeelding om de link te volgen
Wees altijd dronken! Dat is alles, het enige wat er toe doet. Om niet de helse last te voelen van de Tijd die je schouders breekt en je naar de aarde drukt, je moet je onophoudelijk bedrinken.
Maar waaraan? Aan wijn, aan poëzie of aan deugdzaamheid, net wat je wilt. Maar bedrink je.
En mocht je soms ontwaken op de trappen van een paleis, in het groene gras van een greppel, in de sombere eenzaamheid van je kamer, en merken dat de dronkenschap al verminderd of verdwenen is, vraag dan aan de wind, de golven, de sterren, de vogels en de klok, aan al wat vliegt, al wat zucht, al wat rolt, zingt of spreekt, vraag dan hoe laat het is; en de wind, de golven, de sterren, de vogels en de klok zullen antwoorden:" Het is tijd om dronken te worden! Bedrink je om geen gemartelde slaaf van de Tijd te zijn; bedrink je altijd maar weer! Aan wijn, poëzie of aan deugdzaamheid, net wat je wilt. "


Charles Baudelaire ( 1821-1867) vertaling Menno Wigman uitgeverij Voetnoot Amsterdam

27-06-2009 om 00:00 geschreven door sonja  


Tags:Beaudelaire,dronken
Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Bouwpakket van Daniel Libeskind
Klik op de afbeelding om de link te volgen De www bracht mij gisteren bij Daniel Libeskind, en vandaag kom ik hem weer tegen, architecteweb.nl  promoot de libeskind-villa, een  prefabwoning van 515 vierkante meter.  Het interieur bestaat uit grote in elkaar overlopende ruimtes. Er is keuze uit 2 interieurstijlen, het libeskind interieur met scherpe hoeken en een opvallende witte vloer, of het casual interieur met een zachtere uitstraling en een houten parketvloer.
Met energiebesparende toegepaste technieken kan er flink bespaart worden op de energie rekening. Voor een goeie 2 miljoen euro komt het bedrijf Proportion deze prefab overal ter wereld plaatsen.





27-06-2009 om 00:00 geschreven door sonja  


Categorie:architectuur
Tags:Libeskind, prefab,
26-06-2009
Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.vectorworks is the max
Klik op de afbeelding om de link te volgen Sinds ik kennis maakte met de mogelijkheden van vectorworks blijf ik mij verbazen over wat dat programma allemaal kan.
Mooi voorbeeld is het in beeld brengen van het ontwerp van Daniel Libeskind. Nog veel en vaak met vectorworks spelen, en ik zou dat ook moeten kunnen.

26-06-2009 om 00:00 geschreven door sonja  


Categorie:vectorworks
Tags:Vectorworks,Libeskind
Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.remade in Italy
Klik op de afbeelding om de link te volgen Lampara By Rodolfa Gracia Yus
De Milaan Design week is voorbij, en ik heb eindelijk de tijd om het net af te struinen naar wat er te zien was. Maar hier kan je een impressie krijgen, 132 foto's genomen tijdens de design week. Ik kan je dan ook meteen als tip meegeven: sla de site core 77 maar op bij uw favorieten.

26-06-2009 om 00:00 geschreven door sonja  


Categorie:designers
Tags:rodolfo gracia, core 77, milan design week,
25-06-2009
Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.More then just a catnap
Klik op de afbeelding om de link te volgen Deze blog is er om het wonen in het algemeen, maar het verbouwen  in het bijzonder, een duwtje in de creatieve richting te geven.
Nieuwe trends, technieken, materiaalkeuze etc komen o.a.  aan bod. Ook zal ik op tijd en wijlen voorstudies en uitvoeringen hier neerzetten van eigen ontwerpen .
Voel je vrij om commentaar te geven op dit blog.

De foto bij deze tekst  is een afbeelding  gemaakt met sketchup, een aantal jaren geleden inmiddels. Voor een wedstrijd van  designboom " The radical radiators of the future". Met 3241 uit 88 verschillende landen was de competitie iets te zwaar.










25-06-2009 om 00:00 geschreven door sonja  


Categorie:ontwerp
Tags:radiator, more then just a catnap, designboom


Archief per week
  • 29/06-05/07 2009
  • 22/06-28/06 2009

    E-mail mij

    Druk op onderstaande knop om mij te e-mailen.


    Zoeken in blog


    Categorieën
  • architectuur (2)
  • designers (2)
  • innovatie (2)
  • interieur (1)
  • materialen (1)
  • ontwerp (1)
  • vectorworks (1)
  • verbouwing (0)

  • Zoeken met Google



    Mijn favorieten
  • vernissage tv


  • Blog tegen de wet? Klik hier.
    Gratis blog op https://www.bloggen.be - Meer blogs