HIER HET VERVOLG VAN HET BLOG "Il2_Sturmovik2".
Nadat het vorige blog op zijn maximum zit,wat foto's plaatsen betreft,werd hier het vervolg geopend voor deze reeks verhalen,met screenschots,gemaakt met de fl.sim "Il2 Sturmovik 1946".
Intussen werd een nieuwe flight sim. game geinstaleerd "Strike Fighters Project 1".Hiervan werd een nieuwe blog opgericht,en vind je hier op bloggen.be..Indien je geintreseerd bent in modernere vliegtuigen,vind je deze zeker terug op deze blog.(links hier op het scherm vind je een rechtstreekse link naar deze blog)
NIEUW : Skins voor de vliegtuigen van de flight sim. "Il2 Sturmovik 1946".
Deze door mij zelf gemaakte skins kun je het beste rechtstreeks plaatsen in de juiste map van elk vliegtuig,waarna deze word aanvaard door de game.
23-07-2011
Messerschmitt Bf-109 G-14 // Ilyushin Il-2 type 3 Sturmovik.
LOSSE MISSIE
MISSIE : An der Oder. Eigen vliegtuig = Messerschmitt Bf-109 G-14. Duitse Luftwaffe. JG4.
Duits Jachtvliegtuig // Russisch grondaanvals vliegtuig. 1945,Duitsland.Hier zijn we op de terug vlucht van een missie,en keren met 3 van onze Bf-109 jachtvliegtuigen terug naar de thuisbasis.Net als we onze thuisbasis naderen,ontdekken we een Russische formatie van 7 Il-2 toestellen.Waarop we in de aanval gaan,en na een tijd weten we 4 van deze Il-2's neer te halen.Hiervan wist ik zelf 2 stuks uit de lucht te halen.Uiteindelijk moeten we de overige 3 Il-2's laten gaan,wegens gebrek aan brandstof,en zoeken daarom de thuisbasis op.
MISSIE : VF-84 Corsairs. Eigen vliegtuig = Vought F4U-1D Corsair. US Navy. VF-84.
1945,Japan.Met 4 Corsair's,elk beladen met een zweefbom,zijn we hier onderweg richting Japanse kust.Om een bomaanval uit te voeren op een Japanse destroyer,die afgemeerd ligt in een van de havens aan de kust.Eenmaal dit doel in zicht zetten onze toestellen een voor een de bomaanval in,waarbij 2 bommen doel treffen,en de Japanse destroyer tot zinken brengen.Na dit succes keren we terug naar ons vliegdekschip.Tijdens deze missie merkten we niets op van vijandelijke vliegtuigen,toch waren er 2 Japanse Zero jachtvliegtuigen in de beurt,maar deze merkten onze aanval niet op.