AIRCRAFT-WW2
VLIEGTUIGEN UIT WERELD OORLOG 2
DIT IS EEN SITE GEMAAKT OVER VLIEGTUIGEN UIT WERELD OORLOG 2.De beelden worden gemaakt met de fl.Simulation "Il-2 Sturmovik 1946".De beelden of screenschots worden gemaakt tijdens het vliegen van "campaignes" of een losse "missie".Een "campaigne" is een reeks van "missie's" die gebundelt worden tot een "campaigne",en zo een verhaal vormen.Hierbij word een verhaal verteld vanaf een bepaalde periode tijdens W.O.2.Soms word bij een missie wat info bijgevoegd over de werkelijkheid. De campaignes die van het internet afkomstig zijn,werden niet door mij zelf gemaakt,maar werden enkel aangepast,zoals skins en sommige toestellen werden verwijdert of vervangen door een ander type,ook opdrachten zijn soms verandert.De bedoeling daarvan is om zo de mogelijkheid te hebben bepaalde vliegtuigen die je kunt volgen ook screenschots er van te kunnen maken.En dus als er te veel vliegtuigen op verschillende plaatsen vliegen word het een onbegonnen zaak om alles correct te kunnen volgen in een missie,en daar dan screenschots van te maken.Indien een Missie of campaigne volledig door mij zelf werd gemaakt dan zal dit vermeld worden in het begin van de campaigne of missie.Veel plezier bij het bekijken van de screenies. Hierbij spreken we onze dank en bewondering uit voor degenen die de campaigne's op het internet aanbieden en ons de mogelijkheid bieden om ze te douwnloaden.Zij hebben er veel tijd en energie in gestoken en verdienen hier dus zeker vermeld te worden. HET VERVOLG VAN DIT BLOG ZAL ZODRA DEZE HIER AAN HET MAXIMUM ZIT,WORDEN VERVOLGD OP "Il2_Sturmovik3". www.bloggen.be/Il2_sturmovik3 THE REMAINDER OF THIS CAMPAIGNES CAN BE FOUND ON www.bloggen.be/Il2_Sturmovik3
13-10-2010
Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Hawker Hurricane Mk II field mod. // Focke Wulf Fw-189 A-2 Uhu.
CAMPAIGNE : Russian Hurricanes.    Mission : 4.    Eigen vliegtuig = Hawker Hurricane Mk II field mod.    Russische Luchtmacht.

Russisch jachtvliegtuig // Duits verkeningsvliegtuig.
Het nog vroeg in de avond als we hier opnieuw opstijgen met 2 van onze Hurricane jachtvliegtuigen,voor een nachtelijke patroulje vlucht in de beurt van de stad.Na een tijd ontdekken we een eenzaam vliegtuig rechts van ons,op grotere hoogte.Waarop we meteen in de richting van dit toestel vliegen,en gaan stijgen om hoogte te winnen.Mijn collega is de eerste die het vijandelijke toestel,van het type Fw-189 bereikt,en de aanval inzet.Hierbij weet hij deze Duitser zwaar te beschadigen aan het hoogteroer,waarop het toestel langzaam hoogte verliest,en de bemaning het toestel verlaat.Wat later stort dit toestel dan ook neer.Na nog een tijd in de lucht te zijn geweest,zonder verder contact te maken met de vijand,word de thuisbasis terug opgezocht.













13-10-2010 om 08:33 geschreven door jaguar1  


12-10-2010
Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Hawker Hurricane Mk II field mod. // Junkers Ju-88 A-4.
CAMPAIGNE : Russian Hurricanes.    Mission : 3.    Eigen vliegtuig = Hawker Hurricane Mk II field mod.    Russische Luchtmacht.

Russisch jachtvliegtuig // Duitse bommenwerper.
Het bijna middernacht als we hier met 2 van onze Huricane's boven de stad onze patroulje vlucht uitvoeren op een hoogte van 3000 meter.Plots gaan de zoeklichten rond de stad aan,en begint het AA geschut te vuren op een formatie van 6 Duitse Ju-88 bommenwerpers.Nog voor we de aanval kunnen inzetten,weten de Duitsers allen hun bommen te lossen.Op hun terugvlucht weten we de aanval in te zetten,en weet mijn collega 1 Ju-88 neer te halen,waarna hij schade oploopt en de aanvallen staakt.Zelf weet ik ook 1 Ju-88 neer te halen,waarna mijn toestel ook word beschadigd door een boordschutter,en er niets anders opzit dan de thuisbasis terug op te zoeken.Hiermee is mijn score voor neergehaalde vijandelijke vliegtuigen gestegen tot 6 stuks.



















12-10-2010 om 18:52 geschreven door jaguar1  


Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Hawker Hurricane Mk II field mod. // Heinkel He-111 H-6.
CAMPAIGNE : Russian Hurricanes.    Mission : 2.    Eigen vliegtuig = Hawker Hurricane Mk II field mod.    Russische Luchtmacht.

Russisch jachtvliegtuig // Duitse bommenwerper.
Het begint al tegen de morgen aan te gaan,als we hier opstijgen met 2 van onze Hurricane jachtvliegtuigen,voor een nachtelijke patroulje vlucht boven de stad.Als we een tijd in de lucht zijn,ontdekken we een formatie van 8 Duitse He-111 bommenwerpers,die de stad naderen.Waarop we meteen in de aanval gaan op deze bommenwerpers.Hierbij weet mijn collega al meteen 1 He-111 neer te halen,maar word daarop in brand geschoten door een boordschutter,en stort dan ook meteen neer.Zelf weet ik 2 He-111 bommenwerpers neer te halen,waarna ik zelf word beschadigd door een boordschutter,en de aanval meteen staak,en het vliegveld opzoek.De overgebleven bommenwerpers weten hun bommen op de stad te droppen,waarna ze terug vliegen naar hun eigen thuisbasis.Hiermee is mijn score voor neergehaalde vijandelijke vliegtuigen gestegen tot 5 stuks,en mag ik nadien een medaille ontvangen,namelijk het "Order of the Red Banner".



























12-10-2010 om 14:33 geschreven door jaguar1  


Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Hawker Hurricane Mk II field mod. // Junkers Ju-88 A-4.
NIEUWE CAMPAIGNE

CAMPAIGNE : Russian Hurricanes.    Mission : 1.    Eigen vliegtuig = Hawker Hurricane Mk II field mod.    Russische Luchtmacht.

Russisch jachtvliegtuig // Duitse bommenwerper.
1942,Rusland.Als "Maior" zijn we hier ingedeeld bij een jachtsmaldeel,dat zich toespitst op nachtjacht,met de aangepaste Hurricane jachtvliegtuigen.Het is tegen de avond als we hier opstijgen met 2 van onze Hurricane's,om een nachtjacht uit te voeren boven een van de grote steden in de beurt.Hierbij vliegen we beiden een aparte route boven de stad,en daarbij maakt mijn collega als eerste contact met 4 Duitse Ju-88 bommenwerpers,waarop hij in de aanval gaat.Hierbij weet hij na verschillende aanvallen enkel schade toe te brengen,waarna hij de aanval moet staken,wegens schade toegebracht door de Duitse boordschutters.Hierop droppen de bommenwerpers hun bommen op de stad,waarna ze terugkeren richting hun eigen linie's.Hierbij ontdek ik deze formatie,waarop ik in de aanval ga,en na verschillende aanvallen weet ik uiteindelijk 3 Ju-88 bommenwerpers neer te halen.Daarna kom ik zonder munitie te zitten,en moet de vierde Ju-88 laten gaan.Na deze missie is ook mijn eerste score van neergehaalde vijandelijke vliegtuigen binnen,namelijk 3 stuks.

Ter info : De Russen ontvingen grote aantallen Hurricane jachtvliegtuigen van verschillende types.Deze werden na een tijd volledig gereviseerd en aangepast,vandaar de type aanduiding "field model".Onder de aanpassingen werd onder andere bepansering rond de piloot aangebracht,en andere types Russische bewapening aangebracht,waaronder het 20 mm kanon.Ook de motoren werden aangepast om extra vermogen te leveren.Verschillende Russische aas piloten hebben met dit type goede prestatie's kunnen neerzetten.Hij werd niet allen als jachtvliegtuig en nachtjager gebruikt,maar ook als grondaanvalstoestel.





























12-10-2010 om 11:17 geschreven door jaguar1  


11-10-2010
Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Savoia-Marchetti SM-79 Sparviero // Fiat CR-42 Falco // Polikarpov I-153 M-62.
LAATSTE MISSIE IN DEZE CAMPAIGNE

CAMPAIGNE : Baleari Hawks.    Mission : 10.    Eigen vliegtuig = Savoia-Marchetti SM-79 Sparviero.    Spaanse Nat. Luchtmacht.

Spaanse Nat. bommenwerper // Spaans Nat. jachtvliegtuig // Spaans Rep. jachtvliegtuig.
Met 8 van onze SM-79 bommenwerpers zijn we hier onderweg om een bomaanval uit te voeren op een van de Spaanse steden,in het westen van het land.Als escorte vliegen boven onze formatie's nog eens 4 CR-42 jachtvliegtuigen.Eenmaal boven deze stad worden de bommen gedropt,waarbij ik 3 gronddoelen weet te vernietigen.Hierbij lopen een paar van onze bommenwerpers lichte schade op door het AA geschut.Als wij terugkeren naar de thuisbasis,duiken er 3 vijandelijke I-153 jachtvliegtuigen op,waarop onze jachtvliegtuigen in actie komen.Tijdens het langdurige luchtgevecht dat volgd weten onze jagers 1 I-153 neer te halen,maar verliezen zelf 3 van hun CR-42 jachtvliegtuigen.Na lange tijd komen de Republikijnen zonder munitie te zitten,waarop het luchtgevecht ook eindigd,en maar 1 van onze CR-42 jachtvliegtuigen terugkeerd van deze missie.Na deze missie is hiermee ook mijn score voor vernietigde gronddoelen gestegen tot 71 stuks.

EINDE VAN DEZE CAMPAIGNE.



























11-10-2010 om 19:44 geschreven door jaguar1  


Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Savoia-Marchetti SM-79 Sparviero // Polikarpov I-16 type 18.
CAMPAIGNE : Baleari Hawks.    Mission : 9.    Eigen vliegtuig = Savoia-Marchetti SM-79 Sparviero.    Spaanse Nat. Luchtmacht.

Spaanse Nat. bommenwerper // Spaans Rep. jachtvliegtuig.
In een van de kuststeden bevind zich een vesting,waar de vijand hardnekkig weerstand bied,en ons hoofdkwartier opdracht geeft deze vesting te bombarderen.Hiervoor zijn we hier reeds in de lucht met 3 van onze SM-79 bommenwerpers,om zo de kustlijn in het zuiden te volgen.Vanaf een bepaald punt word richting kust gevlogen,en gaan we op zeer lage hoogte richting doel.Hierbij komen mijn twee collega's in aanraking met het water,en gaan beiden toestellen verloren op zee.Zelf zet ik in men eentje even later de bomaanval in op de vesting,waarbij ik 18 gronddoelen weet te vernietigen.Hierna keer ik terug richting thuisbasis,maar word plots aangevallen door een eenzame I-16 jager.Hierbij weet deze na twee aanvallen heel wat schade toe te brengen,maar weet een van mijn boordschutters het toestel zodanig te raken,dat deze even later een buiklanding moet uitvoeren.Na deze missie is hiermee mijn score voor vernietigde gronddoelen gestegen tot 68 stuks,en van neergehaalde vijandelijke vliegtuigen tot 4 stuks.

























11-10-2010 om 15:59 geschreven door jaguar1  


Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Savoia-Marchetti SM-79 Sparviero // Heinkel He-111 H-2 // Fiat CR-42 Falco // Polikarpov I-153 M-62.
Klik op de afbeelding om de link te volgen CAMPAIGNE : Baleari Hawks.    Mission : 8.    Eigen vliegtuig = Savoia-Marchetti SM-79 Sparviero.    Spaanse Nat. Luchtmacht.

Spaanse Nat. bommenwerper // Spaanse Nat. bommenwerper // Spaans Nat. jachtvliegtuig // Spaans Rep. jachtvliegtuig.
Hier zijn we met 6 van onze SM-79 bommenwerpers,en 8 He-111 bommenwerpers van een ander smaldeel onderweg om een bomaanval uit te voeren op een haven.Als escorte vliegen ditmaal 4 CR-42 jachtvliegtuigen boven onze formatie's.Eenmaal ons doel in zicht zetten alle bommenwerpers de bomaanval in,waarbij ik 1 gronddoel weet te vernietigen.Intussen duiken er plots 3 vijandelijke I-153 jachtvliegtuigen op,waarop onze jachtvliegtuigen in actie komen,en een luchtgevecht onstaat tussen de jagers.Intussen vliegen wij richting thuisbasis,waarbij 4 He-111 bommenwerpers elkaar raken in de lucht,en deze 4 toestellen dan ook neerstorten.Intussen weten onze CR-42 jagers na een tijd de 3 I-153 jachtvliegtuigen neer te halen,zonder zelf een verlies te lijden.Na deze missie is hiermee mijn score voor vernietigde gronddoelen gestegen tot 50 stuks.







































11-10-2010 om 13:46 geschreven door jaguar1  


10-10-2010
Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Savoia-Marchetti SM-79 Sparviero // Polikarpov I-153 M-62.
CAMPAIGNE : Baleari Hawks.    Mission : 7.    Eigen vliegtuig = Savoia-Marchetti SM-79 Sparviero.    Spaanse Nat. Luchtmacht.

Spaanse Nat. bommenwerper // Spaans Rep. jachtvliegtuig.
Hier zijn we met 2 van onze SM-79 bommenwerpers onderweg boven vijandelijk gebied,om een bomaanval uit te voeren op een vijandelijke commandopost.Als we ons doel naderen ontdekken we ook een voertuig collonne in de beurt van de commandopost,waarop ik me richt op deze collonne,en daarop worden de bommen gelost,hierbij weet ik 6 gronddoelen te vernietigen.Mijn collega word getroffen door licht AA geschut,tijdens het droppen van de bommen,waarop deze in brand vliegt,en meteen daarop explodeert in de lucht.Zelf word mijn eigen toestel ook niet gespaard en loop wat schade op.Op de terug vlucht word ik ontdekt door een vijandelijke formatie van 2 I-153 jachtvliegtuigen.Waarop deze in de aanval gaan,en ik zelf op zeer lage hoogte ga vliegen.Tijdens verschillende aanvallen weten de jagers extra schade toe te brengen,maar weet een van mijn boordschutters 1 I-153 neer te halen.Waarop de overige I-153 de aanval staakt en verdwijnt uit het gebied.Zelf weet ik met mijn beschadigde toestel de thuisbasis te halen,en is hiermee mijn score voor vernietigde gronddoelen gestegen tot 49 stuks,en van neergehaalde vijandelijke vliegtuigen tot 3 stuks.

























10-10-2010 om 19:42 geschreven door jaguar1  


Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Savoia-Marchetti SM-79 Sparviero // Fiat CR-42 Falco // Polikarpov U-2VS.
CAMPAIGNE : Baleari Hawks.    Mission : 6.    Eigen vliegtuig = Savoia-Marchetti SM-79 Sparviero.    Spaanse Nat. Luchtmacht.

Spaanse Nat. bommenwerper // Spaans Nat. jachtvliegtuig // Spaans Rep. jachtvliegtuig.
Met 3 van onze SM-79 bommenwerpers zijn we onderweg naar een dorp,waar op de rand van dit dorp een artillerie stelling is opgericht.Als escorte vliegen ditmaal 2 CR-42 jachtvliegtuigen mee op deze missie.Als we ons doel naderen ontdekken we een eenzame vijandelijke U-2VS,die blijkbaar richtlijnen geeft aan de artillerie.Waarop onze CR-42 jachtvliegtuigen in actie komen en deze U-2VS aanvallen.Intussen zetten wij met onze bommenwerpers de bomaanval in,waarbij ik 7 gronddoelen weet te vernietigen.Als wij terugkeren naar de thuisbasis,zijn de CR-42 jagers nog steeds aan het jagen op de U-2VS,die uiteindelijk ook nog 1 CR-42 weet in brand te schieten,waarop deze neerstort.De overgebleven CR-42 weet na een tijd dan toch de U-2VS neer te halen,waarna hij ook terug keert naar de thuisbasis.Hiermee is mijn score voor vernietigde gronddoelen gestegen tot 43 stuks.





















10-10-2010 om 15:55 geschreven door jaguar1  


Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Savoia-Marchetti SM-79 Sparviero // Fiat CR-42 Falco // Polikarpov I-153 M-62.
CAMPAIGNE : Baleari Hawks.    Mission : 5.    Eigen vliegtuig = Savoia-Marchetti SM-79 Sparviero.    Spaanse Nat. Luchtmacht.

Spaanse Nat. bommenwerper // Spaans Nat. jachtvliegtuig // Spaans Rep. jachtvliegtuig.
Hier zijn we reeds onderweg met 4 van onze SM-79 bommenwerpers,om een bomaanval uit te voeren op een station.Als escorte vliegen ditmaal 2 CR-42 jachtvliegtuigen boven onze formatie.Eenmaal ons doel bereikt zetten al onze bommenwerpers de bomaanval in,waarbij ik 4 gronddoelen weet te vernietigen.Op de terugvlucht duiken er plots 3 Republikijnse I-153 jachtvliegtuigen op,waarop onze CR-42 jagers in actie komen.Tijdens het luchtgevecht dat volgd weten onze jagers 1 I-153 neer te halen,maar worden uiteindelijk zelf beiden neergehaald door de vijand.Zelf kunnen we met onze 4 bommenwerpers wat later de landing inzetten op ons vliegveld.Hiermee is mijn score voor vernietigde gronddoelen gestegen tot 36 stuks.





























10-10-2010 om 10:41 geschreven door jaguar1  


09-10-2010
Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Savoia-Marchetti SM-79 Sparviero // Fiat CR-42 Falco // Polikarpov I-16 type 18.
CAMPAIGNE : Baleari Hawks.    Mission : 4.    Eigen vliegtuig : Savoia-Marchetti SM-79 Sparviero.    Spaanse Nat. Luchtmacht.

Spaanse Nat. bommenwerper // Spaans Nat. jachtvliegtuig // Spaans Rep. jachtvliegtuig.
Hier zijn we met 8 van onze SM-79 bommenwerpers onderweg om een bomaanval uit te voeren op een vijandelijke haven.Als escorte vliegen boven onze formatie's nog eens 4 CR-42 jachtvliegtuigen als escorte.Eenmaal het doel in zicht zetten al onze bommenwerpers de bomaanval in,waarbij ik 18 gronddoelen weet te vernietigen.Maar hierbij word 1 van onze SM-79 bommenwerpers getroffen door het AA geschut,en stort even later neer.Intussen zijn boven het gebied ook 3 vijandelijke I-16 jachtvliegtuigen verschenen,waarop onze CR-42 jachtvliegtuigen in actie komen,en een luchtgevecht onstaat.Hierbij komen 2 van onze CR-42 jachtvliegtuigen in botsing in de lucht,waardoor ze beiden verloren gaan.De I-16 jagers weten na een tijd ook de 2 overige CR-42 jachtvliegtuigen neer te halen.Intussen hebben we met onze bommenwerpers het gebied al lang verlaten,en kunnen even later de landing inzetten op ons vliegveld.Hiermee is mijn score voor vernietigde gronddoelen gestegen tot 32 stuks,en mag ik nadien nog een tweede medaille ontvangen.





































09-10-2010 om 21:36 geschreven door jaguar1  


Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Savoia-Marchettie SM-79 Sparviero // Polikarpov I-153 M-62.
CAMPAIGNE : Baleari Hawks.    Mission : 3.    Eigen vliegtuig = Savoia-Marchetti SM-79 Sparviero.    Spaanse Nationalistische Luchtmacht.

Spaans Nat. bommenwerper // Spaans Rep. Jachtvliegtuig.
Hier krijgen we de opdracht om een bomaanval uit te voeren op een artillerie stelling aan het front.Hiervoor stijgen we op met 4 van onze SM-79 bommenwerpers.Als we het doel naderen worden we plots door 2 I-153 jachtvliegtuigen aangevallen.Waarop deze 2 bommenwerpers weten neer te halen,en de derde zo zwaar beschadigen dat deze zich te pletter vliegt op de artillerie stelling.Intussen had ik reeds mijn bommen gedropt op de stelling,en wist zo 3 gronddoelen te vernietigen.Op de terugvlucht vallen de jagers mijn toestel aan,maar mijn boordschutters weten 1 I-153 neer te halen,waarna de overige de aanvallen staakt,en terug vliegt naar zijn thuisbasis.Met een beschadigd toestel zet ik even later de landing in.Hiermee is mijn score voor vernietigde gronddoelen gestegen tot 14 stuks,en van neergehaalde vijandelijke vliegtuigen tot 2 stuks.























09-10-2010 om 14:57 geschreven door jaguar1  


Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Savoia-Marchetti SM-79 Sparviero // Polikarpov I-153 M-62.
CAMPAIGNE : Baleari Hawks.    Mission : 2.    Eigen vliegtuig = Savoia-Marchetti SM-79 Sparviero.    Spaanse Luchtmacht (Nationalisten).

Spaanse Nationalistische Bommenwerper // Spaans Republikeins jachtvliegtuig.
Hier krijgen we de opdracht om een brug te bombarderen.Deze verbind een dorp dat bezet is door de Nationalisten,en door de brug te vernietigen,komen ze zonder versterkingen en voorraden te zitten.Met 2 van onze SM-79 bommenwerpers stijgen we op,en vliegen meteen richting westen om wat later de Spaanse kust te bereiken.Als we ons doel naderen worden we plots door 2 Nat. I-153 jachtvliegtuigen aangevallen.Waarop we net iets te vroeg onze bommen droppen op de brug,en de brug onbeschadigd blijft.Op de terugvlucht word ik nog steeds door de twee jagers bestookt,maar mijn boordschutters weten uiteindelijk 1 van de I-153 jagers te treffen,waarna deze naar beneden duikt en verdwijnt in een rivier.Na dit succes staakt de overgebleven I-153 zijn aanval en keert blijkbaar terug naar zijn thuisbasis.Zelf werd mijn toestel goed beschadigd door de vijandelijke jagers,maar haal de thuisbasis nog.Na deze missie is hiermee ook mijn eerste score binnen van neergehaalde vijandelijke vliegtuigen.





























09-10-2010 om 10:43 geschreven door jaguar1  


08-10-2010
Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Savoia-Marchetti SM-79 Sparviero // Polikarpov U-2VS.
NIEUWE CAMPAIGNE     (Zelf gemaakte campaigne)

CAMPAIGNE : Baleari Hawks.    Mission : 1.    Eigen vliegtuig = Savoia-Marchetti SM-79 Sparviero.    Spaanse luchtmacht (Nationalisten)

Spaanse Nationalistische bommenwerper // Spaanse Republikeinse verkenner.
1937,Spanje.Hier is de burgeroorlog in Spanje in volle gang.Zelf zijn we als Italianen met onze SM-79 bommenwerpers toegewezen aan de Nationalisten.Hierbij werden onze bommenwerpers van het 8° Stormo BT gestationeerd op een vliegveld van het eiland Majorca.Hoofddoel van ons smaldeel is bomaanvallen op steden en grondaanvallen op gronddoelen uitvoeren in het westen van Spanje.Zelf zijn we hier de smaldeel commadant met de graad van "Tenente Colonnello".Hier stijgen we op met 8 van onze SM-79 bommenwerpers,om een bomaanval uit te voeren op een dorp,dat bezet werd door de vijand.Eenmaal opgestegen word richting westen gevlogen,en na een tijd komen we boven het dorp terecht,waarop we onze bommen droppen.Hierbij weet ik 11 gronddoelen te vernietigen.In het zelfde gebied hield zich een Republikeinse verkenner op van het type U-2VS.Zelf keren we met al onze bommenwerpers terug naar onze thuisbasis waar we de landing inzetten.Hiermee is ook mijn eerste score binnen van vernietigde gronddoelen,en mag ik nadien ook een eerste medaille ontvangen.

Ter info : Net als de Duitsers steunden de Italianen de Nationalisten in Spanje tijdens de burgeroorlog.Rusland daar tegen steunde de tegenstander,de Republikeinen.Daarom dat de Spaanse partijen ook veel vliegtuigen en voertuigen in gebruik hadden van deze landen.Hier deden de Italiaanse bemaningen op de SM-79 bommenwerpers hun ervaring op,die ze nadien goed konden gebruiken tijdens WO2.























08-10-2010 om 18:42 geschreven door jaguar1  


Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Bereznyak-Isaiev BI-6 // Lusinov Li-2 // Yakovlev Yak-9U.
LAATSTE MISSIE IN DEZE CAMPAIGNE

CAMPAIGNE : New Dementions.    Mission : 8.    Eigen vliegtuig = Bereznyak-Isaiev BI-6.    Russische Luchtmacht.

Russisch jachtvliegtuig // Russisch transportvliegtuig // Russisch jachtvliegtuig.
Na de laatste aanval van de Duitsers op ons vliegveld,en het verlies van een BI-6 prototype,werd beslist om heel het testcentrum te verhuizen.Hiervoor zal het matriaal en alle testvliegtuigen verhuisd worden naar een vliegveld dat verder naar het oosten is gelegen,en dit ligt buiten het bereik van de Duitse vliegtuigen.Zelf stijg ik hier op,om met een tussenlanding op een ander vliegveld,zo naar de nieuwe thuisbasis te vliegen.Tegelijkertijd stijgen nog eens 3 Li-2 transport vliegtuigen op,om het matriaal over te vliegen.Op mijn vlucht ontmoet ik op een gegeven moment een formatie van 4 Yak-9 jachtvliegtuigen,die heel nieuwschierig naast mijn toestel komen vliegen.Nadat ik wat gas bij geef verlaat ik deze formatie,waarop de Yak piloten wel verbaasd zullen gereageerd hebben op de kracht en snelheid waarmee de BI-6 vertrok.Na een tijd bereik ik mijn nieuwe basis,en eindigd ook het actieve gedeelte van onze vliegtuigen.

EINDE VAN DEZE CAMPAIGNE.



















08-10-2010 om 13:31 geschreven door jaguar1  


Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Bereznyak-Isaiev BI-6 // Polikarpov I-185 M-82A // Focke Wulf Fw-190 F-8.
CAMPAIGNE : New Dimentions.    Mission : 7.    Eigen vliegtuig = Bereznyak-Isaiev BI-6.    Russische Luchtmacht.

Russisch jachtvliegtuig // Russisch jachtvliegtuig // Duitse jachtbommenwerper.
Plots gaat hier het luchtalarm af op ons vliegveld,en stijgen we onmiddelijk op met onze 2 BI-6 jachtvliegtuigen.Intussen zijn er al 2 I-185 jachtvliegtuigen in de lucht,en zij maken als eersten contact,met een laag vliegende formatie,van 8 Duitse Fw-190 jabo's.Zodra onze I-185 jagers in de aanval gaan,droppen 4 Fw-190 jabo's meteen hun bommen en gaan in de tegenaanval.De overige 4 Fw-190 jabo's weten ons vliegveld te bereiken,en hun bommen op het vliegveld te droppen.Intussen zijn we zelf ook in de aanval gegaan met onze BI-6 jagers,en hierbij verlies ik mijn collega.Door de lagere snelheid,reageren onze toestellen wispelturig,en stort mijn collega neer na het maken van een langzame maneuvre.Tijdens de luchttrijd die volgd weten de Duitsers nog 1 I-185 neer te halen.Uiteindelijk weten we met onze jagers 3 Fw-190 jabo's neer te halen,waarvan ik zelf 1 Fw-190 neerhaal,en een tweede weet te beschadigen.Na een tijd verdwijnen de Duitsers uit het gebied,en kunnen we de landing inzetten op ons vliegveld.Hiermee is mijn score voor neergehaalde vijandelijke vliegtuigen gestegen tot 5 stuks.







































08-10-2010 om 10:31 geschreven door jaguar1  


07-10-2010
Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Bereznyak-Isaiev BI-6 // Focke Wulf Fw-189 A-2 Uhu.
CAMPAIGNE : New Dementions.    Mission : 6.    Eigen vliegtuig = Bereznyak-Isaiev BI-6.    Russische Luchtmacht.

Russisch jachtvliegtuig // Duits verkeningsvliegtuig.
Het al avond als er een bericht binnen komt,dat een vijandelijk vliegtuig op grote hoogte ons vliegveld nadert.Waarop ik opstijg met een BI-6 jachtvliegtuig,en me laat lijden over de radio naar mijn doel.Na een korte vlucht,waarbij in hoofdzaak hoogte word gewonnen,ontdek ik een eenzame Duitse Fw-189 verkenner.Hierop word de aanval ingezet,en al bij de eerste aanval weet ik het Duitse toestel in brand te schieten,waarop deze al brandent naar onder gaat.Daarna word de thuisbasis terug opgezocht,en is mijn score voor neergehaalde vijandelijke vliegtuigen gestegen tot 4 stuks.

















07-10-2010 om 17:22 geschreven door jaguar1  


Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Bereznyak-Isaiev BI-6 // Bereznyak-Isaiev BI-1 // Polikarpov I-185 M-82A // Junkers Ju-88 A-4.
CAMPAIGNE : New Dimentions.    Mission : 5.    Eigen vliegtuig = Bereznyak-Isaiev BI-6.    Russische Luchtmacht.

Russisch jachtvliegtuig // Russisch jachtvliegtuig // Russisch jachtvliegtuig // Duitse bommenwerper.
Plots gaat het luchtalarm op ons vliegveld af,en word er melding gemaakt van een formatie vijandelijke bommenwerpers,die ons vliegveld naderen.Intussen zijn er 2 I-185 jachtvliegtuigen in de lucht,en zij worden onmiddleijk richting vijand gedirigeerd.Zelf stijgen we op met onze 2 BI-6 jagers,gevolgd door nog eens 2 BI-1 jachtvliegtuigen.Zelf zijn we als eersten die contact maken met een formatie van 12 Duitse Ju-88 bommenwerpers,waarop we de aanval inzetten,gevolgd door onze collega's met de BI-1 jachtvliegtuigen.En even later duiken ook de I-185 jagers op.Een groot deel van de Duitse bommenwerpers weet hun bommen te droppen op ons vliegveld,maar uiteindelijk worden er in totaal 7 Ju-88 bommenwerpers neergehaald.Hiervan wist ik zelf 1 Ju-88 neer te halen,en een tweede te beschadigen.Aan onze zijde lijden we geen verlies,maar 1 I-185 word beschadigd,en moet vroegtijdig met rokende motor het vliegveld terug opzoeken.Na deze missie is hiermee mijn score voor neergehaalde vijandelijke vliegtuigen gestegen tot 3 stuks.







































07-10-2010 om 15:06 geschreven door jaguar1  


06-10-2010
Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Bereznyak-Isaiev BI-6 // Junkers Ju-88 A-4 // Polikarpov I-185 M-82A.
CAMPAIGNE : New Dimetions.    Mission : 4.    Eigen vliegtuig = Bereznyak-Isaiev BI-6.    Russische Luchtmacht.

Russisch jachtvliegtuig // Duitse bommenwerper // Russisch jachtvliegtuig.
Blijkbaar geven de Duitsers het niet op,en willen graag het geheim weten achter deze luchtmacht basis.Het is laat tegen de avond als opnieuw een melding binnen komt van een vijandelijk toestel op grote hoogte,dat ons vliegveld nadert.Waarop we meteen met onze 2 BI-2 toestellen opstijgen.Intussen was er een formatie van 2 I-185 jachtvliegtuigen in de lucht,en deze worden meteen richting vijand gedirigeerd.Maar onze 2 BI-2 vliegtuigen zijn zo snel in het stijgen,dat we als eersten een vijandelijke Ju-88 waarnemen,en de aanval kunnen inzetten.Hierbij weet ik bij de eerste aanval de Ju-88 te beschadigen,waarna mijn collega deze bommenwerper weet neer te halen.Na dit succes zoeken we de thuisbasis terug op,en heeft de BI-6 zijn kunnen intussen bewezen.



















06-10-2010 om 21:35 geschreven door jaguar1  


Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Bereznyak-Isaiev BI-6 // Focke Wulf Fw-189 A-2 Uhu // Polikarpov I-185 M-82A.
CAMPAIGNE : New Dimentions.    Mission : 3.    Eigen vliegtuig = Bereznyak-Isaiev BI-6.    Russische Luchtmacht.

Russisch jachtvliegtuig // Duits verkeningsvliegtuig // Russisch jachtvliegtuig.
Intussen is er een tweede BI-6 prototype klaar voor gebruik,en stijgen we hier op met beide toestellen voor een testvlucht.Maar nog tijdens het opstijgen,krijgen we over de radio te horen,dat een vijandelijk verkenner op grote hoogte ons vligveld nadert.Waarop we volle kracht gaan stijgen,en op zeer korte tijd op de juiste hoogte zitten.Intussen werden de 2 I-185 jagers die een patroulje vlucht vliegen ook verwittigd,en komen meteen onze richting uitgevlogen.Zelf ontdekken we als eersten de Duitse Fw-189 verkenner,en gaan meteen in de aanval.Hierbij weet ik na een tweede aanval de Fw-189 neer te halen.Na dit succes word onze testvlucht hervat,en keren we na een tijd terug naar onze thuisbasis.Hiermee is mijn score voor neergehaalde vijandelijke vliegtuigen gestegen tot 2 stuks.























06-10-2010 om 09:06 geschreven door jaguar1  





Archief per maand
  • 09-2014
  • 01-2011
  • 12-2010
  • 11-2010
  • 10-2010
  • 09-2010
  • 08-2010
  • 07-2010
  • 06-2010
  • 05-2010
  • 04-2010
  • 03-2010
  • 02-2010
  • 01-2010
  • 12-2009
  • 11-2009
  • 10-2009
  • 09-2009
  • 08-2009
  • 07-2009
  • 06-2009
  • 05-2009
  • 04-2009
  • 03-2009
  • 02-2009
  • 01-2009
  • 12-2008
  • 11-2008
  • 10-2008
  • 09-2008
  • 08-2008
  • 07-2008
  • 06-2008
  • 05-2008
  • 04-2008
  • 03-2008
  • 02-2008

    Inhoud blog
  • E-mail ...
  • Petlyakov Pe-2 (359 series) // Messerschmitt Bf-109 G-14.
  • Gribowski G-11 // Lisunov Li-2 // Messerschmitt Bf-110 G-2.
  • Yakovlev Yak-3P // Messerschmitt Me-262 A-1a.
  • VERVOLG VAN CAMPAIGNES
  • Yakovlev Yak-3P // Messerschmitt Bf-109 G-10.
  • Tupolev Tu-2S // Yakovlev Yak-3P // Messerschmitt Bf-109 Z.
  • Yakovlev Yak-3P // Messerschmitt Me-210 Ca-1.
  • Messerschmitt Bf-109 F-4 // Lockheed P-38J Lightning // IAR 81a.
  • IAR 81a // Consolidated B-24J-100CF Liberator.
  • IAR 81a // North American P-51B-NA Mustang.
  • Messerschmitt Bf-109 G-2 // IAR 81a // Consolidated B-24J-100CF Liberator.
  • IAR 81a // Consolidated B-24J-100CF Liberator.
  • IAR 81a // Lockheed P-38J Lightning.
  • IAR 81a // Consolidated B-24J-100CF Liberator.

    Zoeken in blog


    Blog als favoriet !

    Gastenboek

    Druk op onderstaande knop om een berichtje achter te laten in mijn gastenboek


    E-mail mij

    Druk op onderstaande knop om mij te e-mailen.


  • RECON
  • Mission4today
  • AIRCRAFT WW2 (vervolg)

  • Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto


    Blog tegen de wet? Klik hier.
    Gratis blog op https://www.bloggen.be - Meer blogs