we hebben een feest georganiseerd voor papa zn 50ste verjaardag twas echt super!! maar wel een heel week (en langer) stressen
het begon al van smorgens 8 uur, vanaf dan mochten we de zaal binnen alles gereed maken zoals het eten (wat gemaakt werd door Kristel, superkokkin) en de versiering en natuurlijk ook nog onze act die de drie zusjes gingen doen
de o zo geheimzinnige act was echt een succes we waren naar de carnavalwinkel gegaan om drie K3 achtige pakjes te huren het waren witte hemdjes met een gekleurde rand (2 roze en 1 blauwe) en dan een rok in het roze en in het blauw met witte stippen op met een onderrok we gingen dansen en zingen op het liedje van K3: papapa papa was echt ontroerd, ma ook nog andere familieleden hadden traantjes in de ogen twas echt super gelukt!!
ook heeft papa van 1 van zn zussen een ton met zand gekregen waar allemaal muntstukjes zaten die hebben we hier gezellig kunnen uitzoeken.
en het eten: echt heerlijk, we hadden wel nog veel over, ma toch het was echt heerlijk