Tussen al die uren dat wij allemaal studeren, is er ook tijd nodig voor ontspannig.. Deze film is daar een goei ideetje voor..
Wie kent deze film niet.. Als je deze film toch nog niet gezien hebt -wat we eigenlijk een beetje schandalig mogen noemen- spoei u dan maar. Want binnekort komt de tweede uit!
Even herhalen waarover de vorige ging.. Johnny Depp, Orlando Bloom en Keira Knigthly, zet ze in één film en je krijgt een knaller.. Daarvan is "Pirates of the Caribbean, the Curse of the Black Pearl" een goed voorbeeld.. Kapitein Jack Sparrow is gedropt op een onbewoond eiland door de verrader Barbossa en zijn makkers, die Jacks schip the Black Pearl wegkapen voor zijn neus. Als Jack toch van het eiland afkomt is hij ervan overtuigd hen terug te pakken. Wat hij niet weet is dat zijn vijanden vervloekt zijn door een schat. Om de vloek op te heffen, denken die Elizabeth Swann nodig te hebben. Daarom ontvoeren ze haar uit Port Royal. Als later blijkt dat ze de verkeerde hebben, is Will Turner al op weg naar hen.. Niet om zichzelf op te offeren -want het is wel degelijk zijn bloed dat ze nodig hebben- maar wel om Elizabeth te redden. Jack Sparrow heeft zich bij Will aangesloten om zo the Black Pearl terug te kapen. Maar alles draait verkeerd uit als Will en Jack aankomen bij Barbossa en z'n crew.. Hoe loopt het af en wie wint er?
Je weet natuurlijk wel al dat er een tweede is, dus normaal moet ge al weten wie dat er wint..
De nieuwe filmcover zal er zo uitzien: Dat ziet er al lekker eng uit:) De normale datum dat "Pirates of the Caribbean, a Dead Men's Chest" uitkomt is 7 juli, dus dat is -spijtig genoeg- nog wel effie wachten.. Een samenvatting van deze film vinden is niet echt simpel.. Toch heb ik al gevonden dat het Jack Sparrow (Johnny Depp) is die zorgt voor het nieuwe avontuur. Hij komt erachter dat hij nog in het krijt staat bij Davey Jones, de eigenaar van het spookschip The Flying Dutchman. Hiervoor heeft hij hulp nodig van zijn vrienden Will Turner en Elizabeth Swann (die nog altijd gespeeld worden door Orlando Bloom en Keira Knigthly). Ook kom je wat meer te weten over Ragetti en Pintel. Je herinnert ze vast nog wel? Die ene met zijn oog en die andere die zo rap kwaad waren. Die daar het verhaal van Bootstrap Bill vertellen? Een ding is zkr: Deze film zal even spannend en stoer zijn! (want Johnny Depp en Orlando Bloom spelen weer mee ) Bedankt Anne voor de goede tip vanwaar dat de informatie kwam.. (www.wikipedia.com) De première van deze sperfilm vindt plaats op 7 juli 2006, dus dat is spijtig genoeg nog wel even wachten...
Ik hoop da gellie allemaal een beteke wilt helpen met deze site? Het ideeke voor deze site komt van de 3D1-site, dus als dank zal ik daar maar wa reclame voor maken, éh: http://ihhvm-3d1.com. Een heel toffe site!
Als ge ideekes of kritiek (niet te hard zijn, ik ben nog maar pas begonnen;)) hebt, dan mailt ge ze maar door, éh: unity_van_lise@hotmail.com.
't Was weer zover.. De examens.. Dat was weer plezant, alhoewel ik vond dat ze meevielen. (behalve Latijn, Wiskunde en Geschiedenis). Vonde gellie ni?
Bij Latijn ging den ongezienen tekst langs géén kanten.. Ma dan bedoel ik ook écht langs geen kanten éh!
Frans, da kan ek gwn ni..
Fysica viel mee, vooral omdat mevrouw Vingerhoeds een goeie is en alles nog is uitlegt voor 't examen.. :) Of tenminste zegt da we onze pijlpunten ni mogen vergeten.. Danku daarvoor! (da zijn weer enkele kostbare percenten meer..)
Geschiedenis vond ik vrij moeilijk. Omdat die Peeters daar op 't einde zo'n kaartje vroeg.. Mannemanne, denkt die dat wij dat zo weten? (srry voor diegene die daar wél alles van wisten..) Ma ik kon dat écht ni.. :) Dat zal wel aan mij liggen, zeker. Alhoewel dat onze Charles ook buiten kwam met een gezicht van "djezus, dat kaartje..":)
Engels, ik denk dat iedereen het daarover eens is dat dat niet zo moeilijk was? Ofni?
Wiskunde.. Wat was -in godsnaam- vraag nummer 9? Is er iemand die dat wél heeft kunnen oplossen? Ik had het gevoel dat iedereen buitenkwam en direct begon over die 'stomme oefening nummer 9'. En als iedereen dat vindt, dan ligt het aan de oefening en nièt (ik herhaal nièt) aan onze breinen..
En dan de Nederlands, raprap.. Dat was ook niet supermoeilijk, hé? Alleen wist ek niet wat dat een sermoen was of een renaissant ofzo.. Tjah, next time better..
Maar wat zit ik hier eigelijk te zagen over de examens? 't Is vakantie!!! De màx gwn.. ;)
Grandes Bizzzouxxx (dieje Frans zit er dus nog altijd in, éh)