Hoi allemaal, Ik heb heel lekker gegeten! Als voorgerecht kreeg ik een lekkere tomatensoep. Om alles pittig te maken heb ik daar veel peper in gedaan. Dan als hoofdgerecht: krieken in kersensaus en lekkere gefrituurde kroketten. En ik heb Ace Tea gedronken bij het hoofdgerecht ,mmmm lekker. En als dessert heb ik een lekkere kerststronk gegeten O ja ,ik heb een WIIU gekregen voor mijn Kerstmis! Ik hoop dat jij ook iets leuk gekregen hebt voor Kerstmis! Ook lekker gegeten hoop ik! O ja en dat ook nog! Ik wens je een super leuk mega cool huppel denk goed 2014 hebben!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Ik hoop ook dat jullie een mega coole super huppelgoed ongelofelijk zotte Kerstmis hadden!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Ik ben op bezoek geweest bij mijn oom en ben naar de Shaboo Shaboo geweest. Dat is een Japanner en ik heb Sushi gegeten. Ik heb van de wasabi geproefd en ik bestelde meteen een glas ice tea! Ik ben ook met Rune naar Laurenz geweest .We hebben reclamefilmpjes gemaakt. Laurenz is ook bij mij geweest en we hebben gespeeld met water! !!!! En ik heb naar de film Pick Panter gekeken. Ik ben ook gaan spelen bij de zoon van mijn kine .We hebben Lego Marvel op de playstation 3 gespeeld. Thuis heb ik ook op de WIIu gespeeld. Ik heb lego Marvel,Disney Infiniti en Skylanders op de wii.swap fors. Mijn playstation is BOOOM ontploft. En ik heb een popcake machine gekregen en een Psp Vita. Ik hoop alvast dat jullie een mega goed huppelfantastisch Zavo zizazot nieuwjaar hadden!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Ik ben in de kerstvakantie naar de zoo geweest. Daar heb ik een hamburger met frietjes gegeten. We hebben daar heel mooie dieren gezien zoals: apen,olifanten,een giraf en zo voort. De dag daarna zijn we alles gaan kopen voor nieuwjaar. Ik heb ook veel op de computer gespeeld. Rond 20:00 uur gingen we eten. We aten kip met patatjes. Op 1 januari heb ik mijn nieuwjaarsbrief voorgelezen. Dan aten we lekker frietjes met worstjes. De dag daarna heb ik veel met mijn zus Hannelore gespeeld. Ik heb ook veel op de playstation gespeeld.
Wij gaan even uitleggen wat je allemaal in de huppelklas kan doen.
Je kan er de volgende activiteiten doen:spelletjes spelen ,in stilte werken, vrije thema's bloggen en nog veel meer. Er zijn heel wat leuke spelletjes zoals tetriks, mecano, 3D puzzels ,blokkus en nog veel meer. 'SSSST, ik werk, daar kan je in stilte werken als je eens een off day hebt. Bij de vrije thema's kan je bijleren over w.o. 1 En bij bloggen kan je net zoals wij nu iets op de blog posten.
Wij kijken alvast uit naar de volgende huppeldag. Groetjes Luca en Arnaud.
Ik ben Amina en ik vind huppelzavo echt superleuk . Het is hier echt super en juf Rika is keileuk . Om de twee weken op woensdag doen we iets leuks . Huppelzavo is echt leuk . SUPER LEUK Soms is het een beetje moeilijk maar daar leer je van en fouten maken mag Ik vind het ook leuk dat we met verschillende klassen in huppelzavo zijn .Van Amina
Wij zijn Chehrazad en Flavio Huppelzavo is keitof Wij moeten hard werken en dat is leuk. Maar toch is er een werktaak . Wij houden veel van denkspelletjes zoals katamino,tantrix,... Er zijn veel spelregels. . Dit waren Flavio en Chehrazad
Hallo, Ik ben Ylana. Ik heb al twee keer met de dino's gewerkt Keitof natuurlijk ! Ik ben aan het bloggen. Ik heb al proeven gedaan. Dat was tof. Ylana
Hallo, ik ben Lotte . Ik vind het in de huppelklas heel leuk. Ik heb al 2 keer vrije thema's gedaan. En nog 1 dag en dan ben ik klaar. Ik heb ook nog 2 dagen proeven gedaan. En soms was dat vies. Van mijn klas zitten in de huppelklas nog 2 kinderen.Hun namen zij Ylana en Paolo en nog 1 kind van het derde leerjaar, Alice. Daag ,dit was LOTTE .
We hebben vandaag een klein beetje meer over de dino's geleerd. Nu weet ik ook wat meer over de dino's. De dino's vind je bij de vrije thema's. Ik heb nog niet iets bij de vrije thema's gedaan. Ik vind bloggen heel leuk. Ik vind de denkspelletjes ook heel leuk. Ik vind de 'sst ik werk' in stilte ook een hele leuke hoek. Deze keer kunnen we geen proeven doen. Ik vind de huppelklas ook heel leuk. Ik heb ook al zelf bij de denkspelletjes gespeeld. Dit is de tweede keer dat ik op de blog iets schrijf. We hebben een steen gezien maar niet een gewone steen. Maak ik weet niet meer zo veel over die steen. Je kan ook zelf iets meer weten over dino's. Kijk een keer naar tv dan weet je mischien ook iets meer over de dino's. Bloggen is echt heel leuk. En juf Rika is ook heel lief. De huppelklas is om de week. Dus één week wel en één week niet. Groetjes , Floor .
Welkom bij het huppelzavo. Het is super bij juf Rika en ze is heel leuk. Er zijn super leuke opdrachten. De opdrachten zijn niet te moeilijk en ook niet te gemakkelijk. Het huppelzavo is supertof. Dounia
In de huppelklas kunnen we wel af en toe eens spelen zoals : de 3D puzzel van 500 stukjes (alleen voor de huppelklas dus ! ), lego technic (niet zo speciaal maar wel moeilijk) , tom tec t (een spelletje waar je van plankjes iets moet maken zoals een stoel) , tantrix match (een soort doolhof met lijnen) , blokus (een soort tetrix spel) en als laatste lego dacta (dat is gewoon lego om in elkaar te zetten). We doen ook de volgende opdrachten : vrije thema's , proeven , bloggen , sst... ik werk en schrijven.
Ik ben Paolo en ik zit in de huppelklas. Ik moet vandaag geen rekenen doen en ook geen taal maar wel toets . Vandaag ga ik verhuizen van plaats, Ik moet heel veel nadenken. In de huppelklas heb ik al met stokjes een tafel en een stoel gemaakt. In de huppelklas is het leuk.
Ik ben Cato . In de huppelklas kun je lekker alleen werken. Er zijn ook andere dingen zoals denkspelletjes.Ze zijn moelijk maar leuk. Bij creatief schrijven kun je al je verhalen kwijt. Dit kan ook op de blog. Dus samengevat : de huppelklas is heeeeeeel leuk. Groetjes!!!
Ik ben Seppe . In de huppelklas kan je heel wat leren over dino's en je kan ook een reuzenrad in elkaar steken. Groetjes, Seppe Daaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaag
Dag lieve lezertjes. Ik ben Manon .In de huppelklas is het thema dinosaurussen. Er wordt om de twee weken heel veel ontdekt over de dinosaurussen . Bij denkspelletjes moeten sommige kinderen een reuzenrad maken van kleine gladde houten plankjes . Hier is het superleuk. We maakten een toren van flessen en potjes . Maar 'sst, ik werk' is toch een rustiger opdracht. Daaaaaaaaaaaaaaaaaaag
dag.
Manon
De afgelopen week was het geen huppelklas .Jammer genoeg maar dat maakt niet uit want we gaan er in met de nieuwe week. Deze maandag hadden we de jarigen van november gevierd! Het was een toffe dag en mijn petekindje was ook in die maand jarig. Dus dat was wel tof. We hebben ook de bollenbeker gekregen. Het 6de leerjaar heeft tot nu toe geen rode bollen gekregen! JEEJ! Maar er waren klassen die jammer genoeg wel rode bollen hebben gekregen .Zij kregen geen bollenbeker.Deze week is het ook de week van de zichtbaarheid. Daarom moesten wij van het 6de leerjaar een verkeerslied maken, op een instrumentale versie van K3- Alle kleuren. Dat was wel fijn om te doen. Maandag hebben we ook het 2de deel van het toneeltje van Slosse de schilpad verder bekeken. En vandaag woendag is het huppelklas.