Ik ben De Wilde Andre, en gebruik soms ook wel de schuilnaam Patje.
Ik ben een man en woon in Wetteren (België) en mijn beroep is Gepensioneerd.
Ik ben geboren op 27/08/1942 en ben nu dus 82 jaar jong.
Mijn hobby's zijn: Fotografie - Reizen - Computer.
Bij ieder bericht of foto kun je rechts onder het bericht >>>>>> reageren. Je kan ook een waardering cijfer geven van 0 tot 5 (Stemmen)♥
Op de linker zijde kan je een waardering geven"Beoordeel mijn blog".
Eindelijk terug, reden; in de augustus geen foto's meer gemaakt omdat de interesse achterwege bleef weet zelf niet goed waarom. In september geplaagd met een zware bronchitis waar ik heel ziek van was, wat een mens allemaal kan overkomen. Nu toch redelijk op mijn positieven alhoewel mijn hart regelmatig tegensputtert, overslag en ritme stoornissen. Toch ben ik zinnens om wat herfstfoto's te gaan maken in het bos. Heb ook nog wat kleine werkjes op te knappen die ook allemaal zijn blijven liggen..Maar goed we zullen er maar het beste van maken. Ook heb ik een paar bewerkte foto's die ik ga plaatsen.
Onze 3 weken vakantie zitten er zaterdag op, het heeft niet slecht geweest, meestal mooie zonnige dagen, ook enkele dagen met regen en buien, van onweer zijn we gespaard gebleven , rondom was het soms wel eens aan het rommelen maar " Camping "Altschmiede " is er tussen uit gesprongen.
Veel beweging hebben we niet gehad, vrouwtje heeft gevallen en gekwetst aan de knie, dus ze kon moeilijk stappen maar we zijn dan ook uitgerust.
Foto's heb ik nagenoeg niet meer bijgemaakt, het is ook zo druk op de camping, volledig volzet, gewoon niet te schatten hoeveel volk er was, de zwembaden zaten dagelijks vol voor verkoeling want de temperatuur liep soms op tot 35 gr. Hier in het dal is het 't zomers zo een 5 gr warmer dan elders in de omgeving.Ook op de Sure( riviertje) waren er veel kano vaarders , afdaling van de Sure met luchtmatrassen vanaf Dillingen viel ook in de smaak.
Zo dit was het voor nu, morgen nog een dagje om op te ruimen, te kuisen en de auto deels beginnen te laden om zaterdag middag huiswaarts te keren.
Hallo iedereen, eindelijk nog eens terug, heb het al heel moeilijk gehad om wakker te blijven. Met het voorbije mooie weer kon ik geen activiteiten doen, dus maar in de stoel gaan liggen. Met de enkele dagen slecht weer moest ik binnen blijven, dus zijn we nu heel goed uitgerust. Toch heb ik tijdens deze dagen enkele foto(s gemaakt.
De camping zit nagenoeg vol, nog enkele plaatsen vrij. Er zit een pak campeerders op "Altschmiede". Toch is het vrij rustig, weinig verteer denk ik, ook in de winkels kan men dat merken. De zwembaden doen het goed maar voor de rest een kalm gedoe.
Hallo vrienden, van de namiddag eerste regen ontvangen te Bollendorf.het heeft zo een uurtje geregend, enkel donderslagen en het was voorbij. Het was heel droog en het water in de Sure was op een heel laag peil gekomen zodat de kano's moeilijkheden kregen en op sommige plaatsen niet mocht gevaren worden.Heb ook nog enkele bloemen gefotografeerd.
Eindelijk enkele foto's kunnen maken. heb mij zo een beetje geamuseerd in Bollendorf.
Met die sluiers in de wolken geeft zo een mooi effect.
Mooi met die sluiers.
Dat het mooi weer is in Bollendorf kan je merken aan de foto's, hebben dagen gehad van bij de 30' graden celsius, alhoewel er van tijd een strakke noordenwind staat.
Goede namiddag iedereen, ons eerste weekje vakantie is goed verlopen, op 2 juni verjaardag van een goede vriend. Uitgenodigd voor ne drink, lekker wijntje en versnaperingen. De volgende dagen goed verlopen maar wel veel inkopen gedaan. Vrijdag namiddag telefoon van de oudste dochter Ann of we geen goesting hadden voor een dagje langer te blijven. Het was Pinksteren maar ook vaderdag en dat wilden ze samen met ons vieren. Ann met gans haar gevolg, Walter, Nick,Kevin en Caroline waren er . 's Avonds eerst een lekker flesje Cava (3) gedronken, een stukje kaas en een sneetje salamie. Dan het vuur aangestoken van de BBQ en een uurtje later lekker gegeten, spare ribbetjes, kotelet, worsten, kipfilet, met stukjes koude patatjes met ajuin gesnippert , mayonnaise en peterselie. Ook patatten in de pel met kruidenboter. Sla, tomaten, komkommer en prinsesjes.
Ooooooo wat heeft dit toch gesmaakt en dit met een rood en wit wijntje of een biertje.Het was een heel geslaagde vaderdag. Oef vergeten onze Nick was ook jarig op die dag, dus dubbel feest.
Op zondag namiddag rond 16:00 u zijn we huiswaarts vertrokken en om 19:00 u waren we thuis.
Zaterdag 31 mei eindelijk naar Bollendorf ons buitenlands stekje. Vertrokken om 7:00 u en aangekomen om 10:10 u. Een stop gemaakt om een boterhammetje te eten en aan de grens een stop gemaakt om te tanken, Is in Luxemburg beter koop. Na de auto gelost te hebben, hebben we een rustperiode ingelast en om 18:00 hebben we de BBQ aangestoken en eens lekker gegeten, dit samen met onze kleinzoon Kevin en zijn vriendin. Natuurlijk hebben we eerst een paar flesjes Cava gekraakt en een lekker flesje rode en witte wijn bij het eten. Het heeft heerlijk gesmaakt..
Zondag heeft iedereen platte rust genomen, den maandag gaan winkelen in Echternach brug. Den dinsdag naar Diffulux te Breidweiler en een bakje bier meegebracht uit de Trankenhalle te Bollendorf.
Niets kan ons nu nog in de weg staan om verder de week rustig door te brengen. Den volgende zaterdag moeten we terug naar huis maar na dat ene weekje als alles normaal verloopt zijn we hier terug voor een 3 tal weken.
Eindelijk wat tijd kunnen vrijmaken om mijn blog bij te werken. Heb het de laatste tijd heel druk gehad maar toch nu en dan enkele foto's kunnen maken. Koolmeesjes, bloemen en BBQ. Ik hoop dat je kan genieten van de foto's.