Sportklassen 2018 Welkom op de blog, volg ons in ons zog!
18-04-2018
Dag 2: een vat vol actie
Beste blogger
Leuk jullie toffe reacties te lezen.
We beginnen met jullie mee te geven wie de winnaars waren van onze jaarlijkse quiz. Na een spannende strijd ging de overwinning naar de KBC (de Kortebroekenclub).
Dag 2 was aangebroken en dit begon, net zoals gisteren, met stralend weer en een stevig ontbijt. Genoeg vitamientjes opdoen voor de drukke dag die ons te wachten stond.
De sporten die ons werden aangeboden in de voormiddag, waren sportstapelen, scoops en airtrack. Hier konden onze atleten zich van een verschillende kant laten zien. Bij het sportstapelen was het nadenken geblazen. Een beetje concentratieverlies kon lijden tot miserie.
Op de airtrack daarentegen was het weinig denken, veel doen. Onze acrobaten lieten hun kunstjes zien en wat waren we onder de indruk.
Frietjes met stoofvlees als middagmaal. De reeds verbrandde calorieën er even bij smullen, om er vervolgens weer in te vliegen.
Met boogschieten, knots-hockey en team trophy werden ons weer 3 sporten voorgeschoteld die we zelden of nooit doen als we thuis zijn.
Niet enkel de boogschutters schoten raak. Alle sterrenbeelden vonden de roos meermaals. Chapeau.
Bij de team trophy moesten we samenwerken om een goed resultaat te bekomen. Het is echter nooit te laat om aan de klassfeer te werken.
Op dit moment spelen we, na alweer goed gegeten te hebben, het 'grote Avatar-spel' in het bos. Wie zal er dit keer winnen? Jullie lezen het morgen hier op de blog.
Eindelijk was het zover. Deze ochtend om 9u stapten we op de bus richting Tongerlo.
Het was al lang aangekondigd en de weergoden hadden eindelijk eens gelijk. Onder een reeds stralende zon kwamen we aan op het prachtige sportcomplex 'Sporta'. Nadat we ons hadden geïnstalleerd, voor de ene waren die hoeslakens over de matras krijgen al wat makkelijker dan voor de andere, konden we beginnen met een oriëntatieloop. Zo konden we het immense terrein verkennen en ons toch al wat opwarmen voor wat er deze middag nog komen zou....
Bij deze activiteit werd er een record gevestigd door het viertal Joen, Cezar, Mathis en Kasper. Zij wisten alle coördinatiepunten te vinden. Proficiat, boys.
Tijd voor onze eerste heerlijke maaltijd. Voor ieder wat wils en krachten opdoen voor deze namiddag.
In de namiddag stonden er 3 sporten op het programma. Kan-jam was voor ons allemaal nieuw, maar we gingen er hard in op. Bij de speleohut moesten we ons in bochten wringen om in de donkere hut de uitgang te vinden. Van de juffen en meesters waagde enkel juf Geerte zich aan deze heldhaftige tocht. Bij de laatste sport konden onze spierbundels zich laten zien. Bij krachtbal moesten we met een medicinbal bepaalde oefeningen doen. Dolle pret!
Lekkere pannenkoekjes/boterhammen als avondmaal.
Op dit moment zijn onze kanjers hun kennis aan het bovenhalen in de jaarlijkse quiz.
Morgen kunnen jullie hier lezen wie er gewonnen is...
Tot morgen, beste blogger! Wij zijn benieuwd naar jullie reacties.
Binnenkort is het zover! Het 5e leerjaar vertrekt
op sportklassen naar Tongerlo. Hieronder zie je de vrolijke gezichten van de
leerkrachten die dit jaar meegaan. Zij zullen er voor jullie kinderen een
onvergetelijke week van maken!