Inhoud blog
  • Well, it's been a long time, long time now
  • de herfst komt
  • Algarve + deze week
  • 1 maand in Coimbra
  • Sporty spice
    Zoeken in blog

    Beoordeel dit blog
      Zeer goed
      Goed
      Voldoende
      Nog wat bijwerken
      Nog veel werk aan
     
    Hilke's Coimbra adventure

    15-10-2011
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Algarve + deze week

    Poging nummer 2. Ik heb deze week een uur aan mijn blog bezig gezeten en toen ik het wou posten viel mijn internet uit en was alles weg dus nu begin ik opnieuw en typ ik het eerst in word zodat ik het niet nog eens voorheb :p!

    Vorige week donderdag heb ik voor mijn vriendinnen gekookt, ik snap nog altijd niet hoe ik ze allemaal in mijn keuken heb gekregen :p, en ze vonden het allemaal lekker dus dikke duim voor mezelf (‘k had kip met pasta, pesto, feta en rucola gemaakt).

    Daarna ben ik nog met Emily, Nikki en Kyra naar Bigorna geweest (te vergelijken met de overpoort maar dan de mini versie en bijna iedereen staat op straat buiten). En om half 4 trokken we met onze valiezen richting Praça da Republica om op weekend te vertrekken naar de Algarve met 3 bussen vol erasmussers.

    Na ongeveer 7u rijden kwamen we toe in Lagos, we hadden geluk dat we één van de eersten waren die onze sleutel kregen en konden ons dus direct gaan installeren in ons appartement.

    We wouden nog wat van onze eerste dag maken dus trokken we naar het strand en nadat we onze buikjes hadden gevuld in een strandbar, gingen we ons een mooi plekje zoeken om te zonnen.

    Er was redelijk wat wind dus je handdoek neerleggen ging niet zo eenvoudig :p!

    Een paar uur later hadden we er genoeg van en wandelden terug naar ons appartement om aan het douchegevecht te beginnen (2 douches en 10 meisjes dus je moest bij de eersten zijn voor warm water). Nadat iedereen terug proper was en zich had klaargemaakt was het tijd om te gaan eten met de rest van de erasmusstudenten in een restaurant dichtbij de haven. Op het menu stond kip met frietjes en sla + kannen wijn en bier voor de liefhebbers. Na het eten inclusief zangstonde gingen we naar een Engelse bar genaamd Joe’s garage, tof café met goeie muziek waar we ons zeer goed geamuseerd hebben!

     

    De volgende dag was er een tripje gepland voor de liefhebbers (lees: diegenen die uit hun bed geraakten) naar o.a. the end of the world aka het meest zuidwestelijke punt van Europa (supermooi uitzicht op de rotsen en het water) en het fort van Sagres.

    In de namiddag gingen we de slaapkoppen oppikken zodat we allemaal tezamen naar een prachtig strand tussen de rotsen konden (check de foto’s op mijn facebook) om te genieten van de laatste zonnestralen en een duik in het water.

    Een paar Brazilianen waren een spel aan het spelen dat op het eerste zicht op viking kubb met bier leek maar blijkbaar flunkyball heet en uit Duitsland komt (voor de nieuwsgierigen hier een link met de uitleg van het spel: http://www.spielwiki.de/Flunkyball_Eng).

    Toen het strand volledig in de schaduw kwam te liggen, vonden we het tijd om terug naar het appartement te vertrekken en begonnen we, na een dutje, terug aan dezelfde routine as de dag ervoor. Deze keer kregen we een soort van stoofvlees maar dan zonder saus en terug frietjes met rijst (super raar). Daarna gingen we weer naar Joe’s garage en ik heb er een t-shirt gekregen (lees: minikleedje, tis een XL). Nadien zijn we nog naar een andere bar geweest met wel liefst 4 verdiepingen, wel iets zot!

     

    Zondagmorgen vertrokken we terug naar Coimbra na 2u wachten, blijkbaar hadden enkele varkentjes wat kapotgemaakt dus moest de organisatie nog vanalles regelen voordat we weg konden. Om 9u waren we weer aan Praça da Republica en ik trok direct naar mijn bed want ik was supermoe!

     

    Maandag was het weer een drukke lesdag, mijn tweede les rugby was redelijk vermoeiend, we moesten veel lopen en ik dacht even dat ik mijn quadriceps terug had gescheurd maar ik voel er nu niets meer van dus volgens mij moesten mijn spieren gewoon nog wat wennen. Daarna hadden we basketbal maar we hebben letterlijk een uur en 20min op ons gat gezeten omdat onze prof veel te graag naar zichzelf luistert.. Om half 12 hadden we nog tennis in de vlakke zon, dus zweten geblazen, en in de namiddag 2 theorievakken.

     

    Dinsdag hadden we in de voormiddag theorie van sportoptie zwemmen, vanaf maandag moeten we zwemles geven aan de eerste jaars dus onze maandagen worden nog drukker als anders (we gaan zelfs geen tijd meer hebben om te eten). In de namiddag hadden we inspanningsfysiologie en ’s avonds zijn we met Alex gaan lopen rond de rivier.

     

    Woensdag meer les dan we hadden verwacht, normaal hebben we in de namiddag geen les maar nu hadden we theorie roeien en rolschaatsen. ’s Avonds zijn we nog eens naar de cinema geweest, we zijn naar ‘The Help’ gaan kijken, zeker de moeite waard om te zien.  Daarna zijn we gaan supporteren voor o.a. onze Italiaanse vrienden die een voetbalmatch voor de Erasmus Champions League speelden, en die ze met 5-0 hebben gewonnen dankzij onze aanmoedigingen natuurlijk ;)!

     

    Donderdag was een rustige lesdag, we hadden enkel roeien en het begint al vlotter te gaan, we moeten vanaf nu ook onze benen gebruiken (voordien was het enkel met de armen en romp) en dat was wel even wennen, maar er is deze keer niemand in het water gevallen.

    ’s Avonds hadden we een klein afscheidsdiner in de tapasbar voor Emily die voor 9 dagen terug naar Engeland is. Daarna zijn we naar Toula gegaan en gingen we normaalgezien naar de erasmus white party maar het leek maar een flop te zijn dus trokken we naar de openingsfuif van de chemie buiten op de berg aan hun faculteit.

     

    Gisteren was leuk, we hadden eerst praktijk van DEPE en daarna onze eerste les rolschaatsen.

    Voor DEPE moesten we ervaren hoe het is om als blinde aan sport te doen en hoe het is om ze te begeleiden. We hebben Goalball gespeeld (met blinddoeken op) en dan naar een filmpje over goalball gekeken en in vergelijking met de mannen in het filmpje waren wij natuurlijk zeer slecht en veel te voorzichtig.

    Rolschaatsen was grappig en lastiger dan ik dacht. Ik kan niet stoppen dus heb vaak ‘desculpe’ moeten zeggen omdat ik tegen iedereen botste.

    In de namiddag heb ik wat voor school gedaan en daarna ben ik in de rivier gaan zwemmen met Toula en Alex want ik was aan het smelten!

    ’s Avonds heeft Alex super lekkere kip gemaakt, ze is echt een topkok, en ben ik eens op tijd in mijn bed gekropen.

     

    Vandaag gaan we nog wat voor school werken, Kyra en ik hebben een groepswerk voor roeien, en wat aan de rivier zitten. Vanavond gaan we waarschijnlijk gaan bowlen, wordt wel leuk denk ik!

     

    Wow, ik heb hier al 2 pagina’s gevuld dus jullie zullen wel moe zijn van al dat lezen!

    Volgende update zal wat korter zijn, hoop ik :p!

     

    Beijinhos

    Hilke Super Bock (het bier heet hier super bock dus ik heb een nieuwe bijnaam :p)

    15-10-2011 om 15:58 geschreven door Hilke  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)


    Archief per week
  • 21/11-27/11 2011
  • 17/10-23/10 2011
  • 10/10-16/10 2011
  • 03/10-09/10 2011
  • 26/09-02/10 2011
  • 19/09-25/09 2011
  • 12/09-18/09 2011
  • 05/09-11/09 2011
  • 29/08-04/09 2011

    E-mail mij

    Druk op onderstaande knop om mij te e-mailen.


    Gastenboek

    Druk op onderstaande knop om een berichtje achter te laten in mijn gastenboek


    Blog als favoriet !


    Blog tegen de wet? Klik hier.
    Gratis blog op https://www.bloggen.be - Meer blogs