Ik volg de man naar boven. We komen in een smalle gang waar een aantal deuren op uitmonden. Alles ligt er heel netjes bij. We moeten blijkbaar in de achterste kamer zijn. Het is een logeerkamer. De man heeft blijkbaar alles reeds voorbereid. De overgordijnen zijn dicht. In het midden van de kamer staat een tweepersoonsbed met bloemetjes sprei. Het enige licht in de kamer komt van een tafellampje met donkerrode lampenkap op het nachtkastje. Wat de kamer een wat cabardouche sfeer geeft. Voor het bed staat een lederen éénpersoons zetel.
De man sluit de deur en gaat in het zeteltje zitten. Ik sta naast het bed en weet niet goed wat te doen.
'Het is je eerste keer?'
'Ja'
'Zenuwachtig?'
'Toch wel een beetje'
'Is nergens voor nodig. Ik wil gewoon graag dat je doet wat je soms voor de cam doet. Er zal geen fysiek contact zijn.'
'OK'
'Kleed je maar uit'
Ik begin me langzaam uit te kleden, beetje onwennig. Eerste maal dat ik dit doe terwijl een man me fysiek aanwezig staat aan te kijken. Ik voel hoe hij elke beweging volgt. Eerst mijn trui...mijn hemd. Ik sta in bloot bovenlijf en voel zijn blik op mijn blote bovenlichaam. Even kijk ik hem aan en zie dat zijn rechterhand onder zijn badjas is geglipt. Hij lijkt zich al zachtjes te rukken.
Ik doe nu mijn schoenen uit, mijn kousen. Knoop mijn jeans los en laat ze naar beneden glijden.
De man kreunt goedkeurend.
Ik sta nu, op de rode kanten string na, naakt naast het bed.
'Mmmm die string staat je heel goed. Draai eens om.'
Ik draai langzaam rond.
'Stop'
Ik sta met mijn rug naar de man.
'Je hebt een mooi kontje, mooie rug. Ga maar op het bed zitten voor me, op je knieën. Benen lichtjes gespreid. Je bovenlichaam mooi recht. Kijk naar me.'
Ik ben nog steeds zenuwachtig, mijn hart klopt in mijn keel. Een versnelling hoger. Ik doe wat de man me vraagt. Mijn lul is door de zenuwen helemaal gekrompen en verbergt zich helemaal achter het kanten voorlapje.
'Mooi zo. Speel met je tepels.'
De man opent nu zijn badjas en zit naakt met gespreide benen voor me in het zeteltje. Zijn lul staat al lekker stijf. Zijn lichaam is helemaal glad...geen enkel borsthaartje...geen schaamhaar...alles netjes glad geschoren. Hij rukt zachtjes zijn lul en trekt daarbij de voorhuid steeds helemaal over zijn eikel.
Ik zit rechtop op mijn knieën voor de man op bed en begin met mijn tepels te spelen. Ik heb heel gevoelige tepels. Ik heb ze nog maar aangeraakt of ze worden lekker hard. Ik wrijf er met mijn vlakke hand over, masseer ze alsof ik borsten zou hebben. Ik kreun er zachtjes bij. De man zijn blik is gefocust op mijn borst maar ik zie hem ook regelmatig naar mijn kruis kijken.
Ik rol nu mijn tepels tussen duim en wijsvinger. Knijp er in. Trek er aan. Draai ze rond.
'Mmmm je doet dat goed' hoor ik de man zeggen.
Zijn lul staat nu al lekker stijf.
'Maak je tepels nat'
Ik breng wat speeksel op mijn vingers en wrijf het speeksel over mijn tepels. Ik knijp ze en kreun er geil bij. Het speeksel maakt ze nog gevoeliger.
Ik voel mij ontspannen, mijn geilheid wint het van mijn zenuwen.
Terwijl ik verder ga met het bewerken van mijn tepels, ik draai, trek, knijp er in, steeds feller. Voel ik mijn lul groeien. Nog even en de string zal weer te klein worden.
De man heeft het ook gemerkt en fixeert nu mijn string. Hij rukt aan een iets sneller tempo nu. Ik merk dat zijn lul zo stijf staat dat het hem niet altijd meer lukt om de voorhuid over zijn eikel te trekken. Zijn eikel glimt van het voorvocht.
Ook mijn geilheid neemt toe en daar springt mijn eikel te voorschijn boven de rand van de string.
'Mmmm je bent een geil man. Streel nu met één hand je tepel en met de andere hand je lul. Vergeet ook je ballen niet."
Mijn linkerhand streelt en knijpt mijn rechter tepel terwijl mijn rechterhand naar beneden glijdt.
Als mijn hand over mijn eikel wrijft kan ik een intense kreun niet onderdrukken.
Ik streel mijn lul, zak lager naar mijn balzak. Ik kneed mijn ballen. Dit voelt lekker geil, ze zo verpakt te voelen in een kanten netje.
Het kant schuurt tegen mijn balzak. Heerlijk.
Ik masseer nu mijn eikel, een druppel voorvocht druipt uit mijn pisgaatje. Ik smeer het voorvocht uit over mijn eikel en met mijn vlakke hand duw en streel ik mijn stijve lul tegen mijn behaarde onderbuik.
Ik besef nu dat ik de laatste minuten geheel opging in mijn spel en eigenlijk geen aandacht meer had besteed aan de man tegenover me.
Zijn gekreun was luider geworden en bracht weer mijn aandacht bij hem.
Zijn eikel was ook donkerder geworden en stond lekker dik te glimmen. De man rukte trager, maar kneep harder in zijn lul. Ook als hij over zijn eikel wreef. Zijn eikel was heel gevoelig nu want zijn gekreun kwam van diep.
'Man, jij weet precies wat ik geil vind. Ga op zijn hondjes zitten nu, Je kont naar mij.'
Ik spreidde hierbij mijn benen zodat de man ook nog een goed zicht had op mijn balzak en lul. Ik had bij het veranderen van positie namelijk de bovenkant van mijn string naar onder mijn balzak gebracht en gaf zo mijn lul en ballen de nodige vrijheid.
Spontaan begon ik met mijn kontje te draaien waardoor ook mijn lul lekker stijf heen en weer schommelde.
'Man, jij maakt mij gek' hoorde ik de man mompelen tussen zijn gekreun door.
Ik hoorde dat hij steeds zwaarder ging ademen.
Plots zei hij ' ga op je rug liggen, snel'
Ik lag nog maar net op mijn rug of de man kwam met gespreide benen over mij staan op bed.
Zijn eikel was roodpaars gezwollen en het voorvocht drupte nu letterlijk uit zijn pisgaatje.
Zijn ademhaling was één gekreun geworden.
Plots stootte de man een luide kreun en een straal warm zaad spoot uit zijn keiharde lul op mijn keel en borst.
Man dit was geil. De man bleef rukken en een tweede en derde straal mengde zich tussen mijn borstharen.
Zijn ademhaling was nu heel zwaar en diep. Het gekreun bijna pijnlijk.
Hij kneep zijn lul tot de laatste druppel zaad op mijn buik belandde.
Zijn lul stond nog steeds keirecht. Een geil zicht hoe die man boven me uit torende met zijn nu lege balzak en lul in geef acht houding.
Ik voelde zijn zaad op mijn borst en keel naar de zijkant glijden.
'Man, dit was heavy. Lang geleden dat ik zo intens ben klaargekomen. Je bent een geil ventje.'
Met een voldane glimlach stapte de man van het bed.
'De badkamer is hiernaast.'
Ik wreef met mijn hand zijn zaad weer wat naar boven om te voorkomen dat het op de sprei zou terechtkomen, stond op en ging naar de badkamer.
In de badkamer hing een grote spiegel die me helemaal opnam. Daar stond ik, naakt, met een rode kanten damesstring aan, mijn balzak half uit de string en mijn lul half ontspannen met de bovenrand van de string onder mijn eikel gespannen. Mijn behaarde borst en buik plakten onder zijn zaad. Zo stond ik een hele tijd naar mezelf te kijken in de spiegel. Dit was best geil. Voelde mij zelf ook voldaan. Ik vond het nu eenmaal lekker om andere mannen te laten klaarkomen.
Ik ging met vingers nog even door mijn borstharen en smeerde wat van zijn plakkerige zaad over mijn tepels die nog steeds hard stonden. Mmmmm heerlijk gevoel. Mijn lul reageerde onmiddellijk en mijn eikel schoof een cm naar boven.
Ik trok de string uit en liep met stijve lul naar de douche.
Een paar minuten later stond ik weer in de kamer. Fris gewassen. Ik had mijn string terug aangetrokken gezien ik niets anders had. Mijn kleren lagen nog op de stoel naast het bed.
De man had zich ondertussen aangekleed.
'Doe maar rustig. Wil je een koffietje?'
Daar had ik wel zin in.
'Ik wacht beneden op je. De keuken is onderaan de trap rechts.'
Ik kleedde me weer aan. Mijn gedachten gingen altijd weer naar het beeld van die gezwollen kloppende roodpaarse eikel die zijn warme zaad over me uitspoot. Ook de string tussen mijn bilspleet en het kant rond mijn gespannen balzak hielden mijn geilheid in stand.
Toen ik in de keuken kwam zat de man aan het eiland. Er stonden twee lekker geurende kopjes koffie.
'Man, jij bent echt wel een geile vent....weet je dat?'
Ik ging bijna blozen. Ik vond mezelf, althans lichamelijk, maar een doodgewone man. Mijn kontje vond ik nu zelf ook wel lekker, maar mijn buikje had ik graag wat strakker gehad. En wat minder beharing had ook gemogen. Maar het afscheren was geen optie, zou dat nooit uitgelegd krijgen aan mijn vrouw.
De man vroeg hoe ik het ervaren had en of het was meegevallen. Ik kon niet ontkennen dat ik het best geil had gevonden.
Na onze koffie te hebben opgedronken namen we afscheid. De man vroeg nog of dit voor herhaling vatbaar was. Voor mij wel, was mijn antwoord.
'OK, prima. Ik mail je nog,'
En daar stond ik weer op de oprit. Ik wandelde naar mijn auto terwijl de string in mijn bilspleet en de kant rond mijn ballen mij een sletterig gevoel gaven.
|