Inhoud blog
  • Boerderijklassen - dag 3
  • Boerderijklassen - dag 2
  • Boerderijklassen - dag 1
  • Meester op de fiets
  • Soep maken
    Zoeken in blog

    Beoordeel dit blog
      Zeer goed
      Goed
      Voldoende
      Nog wat bijwerken
      Nog veel werk aan
     
    Hertog Karel Wilsele - Putkapel 2de leerjaar juf Silke

    18-10-2014
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Hoekenwerk: Het bos en de dieren in de herfst
    We zijn vorige week gestart met ons hoekenwerk. Dit doen we samen met de klas van juf An. 
    Iedereen heeft een bundeltje gekregen met daarin de opdrachten. Ook heeft iedereen een naamkaartje gekregen. Alle kinderen kregen de kans om zelf een hoek te kiezen met de vriendjes van de eigen of de andere klas. Het was de bedoeling dat ze hun naamkaartje op het bord hingen en dan in die hoek in de klas te werken. Zat de hoek vol, dan moesten ze een andere hoek kiezen. Elke hoek bestond uit maximum 4 kinderen en er waren 12 verschillende hoeken. 
    Als de kinderen klaar waren met hun hoek, dan moesten ze de oefeningen laten verbeteren. En dan konden ze weer een andere hoek opzoeken.










    18-10-2014 om 13:20 geschreven door juf Silke  


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Naar het bos
    Op dinsdag 7 oktober zijn we naar het bos gegaan. In de voormiddag zijn we in het bos gaan wandelen en hebben we verschillende bomen, bladeren, dieren en paddenstoelen ontdekt. We hebben een hele grote wandeling gemaakt in het bos. We zijn naar de bron gewandeld. Daar zijn we heel wat mensen tegengekomen die hun flessen water daar vulden. Ook zijn we ergens in het midden van het bos gaan zitten, zomaar, om te horen welke geluiden er te horen waren in het bos. We hebben toen vooral de wind gehoord want die dag was er heel veel wind.

    Na onze wandeling in het bos zijn we onze boterhammetjes gaan opeten in de speeltuin. Toen heeft het even gedruppeld, maar toen waren onze boterhammen al op.

    Heel de namiddag lang zijn we gaan spelen in de speeltuin.






















    18-10-2014 om 13:12 geschreven door juf Silke  




    Archief per week
  • 04/05-10/05 2015
  • 27/04-03/05 2015
  • 29/12-04/01 2015
  • 13/10-19/10 2014
  • 15/09-21/09 2014
  • 01/09-07/09 2014

    E-mail mij

    Druk op onderstaande knop om mij te e-mailen.


    Gastenboek

    Druk op onderstaande knop om een berichtje achter te laten in mijn gastenboek


    Blog als favoriet !


    Blog tegen de wet? Klik hier.
    Gratis blog op https://www.bloggen.be - Meer blogs