Het was de laaste week heel spannend, maar eindelijk is Mats geboren. Het is een flink kereltje van 3kg 700 en lijkt toch wel wat op zijn grote broer Thibe.
Omdat opa in Congo zit en Geert en Ann nog genieten van hun vakantie in Kreta wil dat nog niet zeggen dat de achterblijvers er ondertussen niet van mogen genieten. Dirk vierde zijn 38ste verjaardag en hield daarom in Meeuwen een gezellige BBQ. Het weer was nog eens zomers dus we hebben er echt van genoten.
Guus heeft ondertussen zijn eerste doorslaapnachtjes achter de rug. Hopelijk blijft hij deze gewoonte aanhouden!!! Overdag is het andere koekenbak.... ik denk dat hij bang is dat hij door het slapen interessante gebeurtenissen gaat missen.... Maar zolang hij het 's nachts goed maakt, hoor je ons niet al te veel klagen.
Hallo, wat een weertje, ook Guus heeft er wat last van. We merken het aan zijn stoelgang en de kuurtjes tussen zijn papjes. Vorige week zijn we naar kind en gezin geweest. Sinds de geboorte is hij 1kg bijgekomen en 4 cm gegroeid: 4kg 190 en 55 cm Ook is het probleem met de onthaalmoeder opgelost. We hebben iemand anders gevonden, gelukkig ook in Overpelt
Vorige week hebben we via via te horen gekregen dat de onthaalmoeder, die we al van januari hadden vastliggen, ermee gaat stoppen wegens gezondheidsredenen! Dit is niet zo'n goed nieuws omdat we nu echt wel laat zijn om een nieuwe te zoeken. Maar we zijn onze zoektocht alweer gestart en deze week gaan we een seintje krijgen van een dame die pas gaat beginnen. Laat ons hopen dat ze nog een plaatsje heeft voor Guus. Of als iemand van jullie zich geroepen voelt om deze taak op zich te nemen, mag je ook altijd iets laten weten
Voor de rest doet Guus het heel goed, alleen heeft hij vaak vroeger dan het voorziene uur al honger! Donderdag moeten we nog eens naar kind&gezin, benieuwd of hij is gegroeid en bijgekomen?
Vanavond waren we uitgenodigd op de BBQ. We waren uitgenodigd door de neefjes Giel en Warre die samen met de opa een feestje wilden organiseren ter gelegenheid van de vakantie. Ze hadden stevig hun best gedaan, maar het was wel hard werken en geduld hebben tot de houtskool eindelijk warm genoeg was om te beginnen bakken. Het weer was wat minder dus we moesten binnen eten, maar het was toch supergezellig!
Gisteren hebben we met Guus een eerste uitstapje gemaakt met de auto. Bomma werd 65 jaar en we waren uitgenodigd om een stukje taart te komen eten. Dat konden we niet zomaar laten voorbij gaan. Guus is heel braaf geweest in de auto. Geslapen gelijk een rozeke! In Messelbroek zal hij zijn mannetje moeten staan tussen al de nichtjes. Hierbij een foto van de jarige bomma met de nichtjes Lara, Lina en Lotte en onze Guus natuurlijk.
Gisteren was het dan zover, na een vermoeiende en zware dag is onze zoon Guus geboren. Een fantastisch gevoel. Dag 1 van een nieuw leven! We kijken er echt naar uit om dat manneke te zien opgroeien, ondanks de twijfels of ons dat allemaal gaat lukken want Jessica en ik zijn natuurlijk nog groentjes wat baby'tjes betreft. Maar Guus en wij zullen gaandeweg onze draai wel vinden. Guus is in ieder geval tot nu toe al nen hele brave. Hij weegt 3,265 en meet ongeveer 50 cm, morgen zullen we proberen wat foto'tjes te posten.
Er is toch een vervroegd einde gekomen aan mijn laatste werkweek. Vanaf vandaag (woensdag) ben ik met mijn moederschapsverlof begonnen. Maandag waren we naar de gynaecoloog geweest en zij vond het misschien toch geen slecht idee om reeds te stoppen met het werken. De baby was al heel goed ingedaald! Is het voor zeer binnenkort..... of zouden we toch nog 2 weken moeten wachten of misschien langer????
Misschien maar goed dat we dit niet allemaal op voorhand weten!
Het wordt nog eens tijd voor een kleine update. Vandaag hadden we een afspraak bij de vroedvrouw. Een heel lieve vrouw. Ik heb een klein uurtje aan de monitor gehangen. De hartslag was ok en de baby bewoog heel goed. Ondertussen heeft de vroedvrouw wat uitleg gegeven over vanalles en nog wat. Ze heeft ons ook weer met beide voetjes op de grond gezet door te zeggen dat we ook pas binnen een maand kunnen bevallen ipv 'elk moment' zoals wij soms nu al eens durven denken. Volgende week gaat mijn laatste week in op het werk.