We zijn de 19de week van 2025
Inhoud blog
  • drukpersen
  • Zoeken in blog

    Beoordeel dit blog
      Zeer goed
      Goed
      Voldoende
      Nog wat bijwerken
      Nog veel werk aan
     
    VISO in the pocket

    29-05-2008
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.













    Ryobi 520

    29-05-2008 om 01:52 geschreven door HeMaKe  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.







    Printmaster 52/2, 2005

    29-05-2008 om 01:44 geschreven door HeMaKe  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.





    Roland 20(1)

    29-05-2008 om 01:21 geschreven door HeMaKe  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.drukpersen


    dit is een speedmaster 74

    29-05-2008 om 01:17 geschreven door HeMaKe  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    28-05-2008
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.
    Düsseldorf is de rijkste stad van Duitsland en tevens de hoofdstad van de regio Nordrhein-Westfalen. De stad heeft meer dan 600.000 inwoners die iedere toerist gastvrij onthaalt. De stad wordt gescheiden door de rivier de Rijn maar vijf bruggen zorgen ervoor dat u eenvoudig van de rechteroever naar de linkeroever kunt. Het voor toeristen interessantste gedeelte is de rechteroever. Hier bevindt zich de Altstadt, het leuke toeristische centrum van de stad. In deze wijk vindt u leuke winkels, gezellige cafés en goede restaurants. Het is niet voor niets dat dit deel van de stad ook wel de langste bar van de wereld genoemd wordt. Er zijn meer dan 200 horecazaken, voornamelijk bierstuben, hier te bezoeken.

    Vakantie, Duitsland, DusseldorfIn Düsseldorf moet u zeker een bezoek brengen aan de Königsallee, de langste winkelstraat van de stad waar alle bekende modewinkels te vinden zijn. De 234 meter hoge Rheinturm is een andere bezienswaardigheid. Deze toren is toegankelijk voor het publiek en vanaf het panoramadek heeft u een schitterend uitzicht over de stad. Langs de Rijn ligt de Rheinuferpromenade. Deze kade is populair bij de inwoners en er wordt dan ook druk gewandeld. Maar mensen laten er ook de hond uit of zitten gewoon op een bankje te genieten van alles wat voorbij komt. De Rijnboulevard is bij de jeugd populair. Tijdens oud en nieuw worden hier leuke feesten gegeven waarbij het bier rijkelijk vloeit.

    Uit eten

    Vakantie, Duitsland, Dusseldorf, Uit EtenDüsseldorf is de perfecte stad voor culinaire liefhebbers. Vooral in de Altstadt, het historische stadscentrum zijn vele restaurants te vinden, van een eenvoudige Chinees tot leuke Duits restaurants waar alleen lokale specialiteiten op de kaart staan. In Düsseldorf wonen veel Japanners zodat u er redelijk veel Japanse restaurants tegen komt. In de tavernen in de Altstadt kunt u voor relatief weinig geld genieten van de streekspecialiteiten.

    Vakantie, Duitsland, Dusseldorf, Uit EtenLekker is Rheinischer Sauerbraten. Dit is in dunne plakjes gesneden rundvlees met een saus met druiven en amandelen. Reibekuchen zijn pannenkoekjes die zijn gemaakt van geraspte aardappelen. Bij deze maaltijden wordt natuurlijk bier gedronken. Gatzweiler en Schlosser pils wordt het meest gedronken, maar de specialiteit van de stad is het Düsseldorfer Alt. Maar natuurlijk is er ook wijn verkrijgbaar. Vaak zijn dit goedkopen wijnen, maar daardoor niet minder lekker, uit Kroatië en het zuiden van Duitsland.

    Adressen
    Im Schiffchen
    'Im Schiffchen' is een topadres met DRIE Michelinsterren! Dit restaurant wordt geleid door chefkok Jean-Claude Bourgueil. Oorspronkelijk komt hij uit het Loiredal. De sfeer in dit restaurant is elegant, maar zeker niet stijf. Een menu heb je hier vanaf € 100,-

    Suppenwerk
    In de binnenstad van Düsseldorf zit Suppenwerk, een trendy, betaalbaar restaurant waar je alleen maar maaltijdsoepen kunt eten. Toscaanse bonensoep voor € 4,-, een Thaise citroengrassoep of een Marokkaanse harrira, een soep met linzen, lam en rijst... Heb je hier niet genoeg aan dan bestel je gewoon een vegetarische couscous-salade erbij met tomaten en augurken. Een literflesje Pellegrino of een Urquell biertje maken het helemaal compleet!

    28-05-2008 om 20:48 geschreven door HeMaKe  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.plattegrond drupa
    zo heb je een idee hoe groot de beurs wel is

    Drupa 2008 gaat alle records breken. Met zo'n 170.000 vierkante meter netto tentoonstellingsruimte (ongeveer gelijk aan 40 voetbalvelden) en meer dan 1800 standhouders, zal de tentoonstelling, die gepland staat van 29 Mei tot 11 Juni, de grootste grafische beurs worden in haar meer dan 50-jarige geschiedenis.

    Plattegrond














    28-05-2008 om 20:45 geschreven door HeMaKe  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.drupa
    Klik op de afbeelding om de link te volgen

    een kleine foto colage over drupa

    28-05-2008 om 20:35 geschreven door HeMaKe  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)

    Archief per week
  • 26/05-01/06 2008
  • 19/05-25/05 2008
  • 12/05-18/05 2008
  • 26/09-02/10 2005

    Gastenboek

    Druk op onderstaande knop om een berichtje achter te laten in mijn gastenboek


    E-mail mij

    Druk op onderstaande knop om mij te e-mailen.


    Blog als favoriet !

    Rondvraag / Poll
    Hoe vindt je de lifestyle in VISO?
    Het interseert me niet.
    Ik zou er graag bij horen.
    Is het te marginaal.
    Is het te snobistisch.
    Ik hoop dat jullie gelukkig zijn.
    Bekijk resultaat


    Over mijzelf
    Ik ben Herman D.P., en gebruik soms ook wel de schuilnaam Herman.
    Ik ben een man en woon in Oost-vlaanderen (België) en mijn beroep is student.
    Ik ben geboren op 24/02/1989 en ben nu dus 36 jaar jong.
    Mijn hobby's zijn: scouts en zwemmen.
    Ja dat ben ik. Je kan mij in het weekend enkel op de scouts of in het Sparenhof vinden (werk dus). Ik heb zoals je ziet
    Over mijzelf
    Ik ben Mayerling S., en gebruik soms ook wel de schuilnaam Mayerling.
    Ik ben een vrouw en woon in Oost-vlaanderen (België) en mijn beroep is Studente.
    Ik ben geboren op 16/12/1988 en ben nu dus 36 jaar jong.
    Mijn hobby's zijn: voorlopig niks meer.
    ik ben een student uit viso en ik zit hier al 6 jaar spijtig genoeg
    Over mijzelf
    Ik ben Kevin V.D.B, en gebruik soms ook wel de schuilnaam Boss.
    Ik ben een man en woon in Oost-vlaanderen (België) en mijn beroep is Student.
    Ik ben geboren op 30/09/1987 en ben nu dus 37 jaar jong.
    Mijn hobby's zijn: Poolen, pokeren, karten, baseball,....


    Blog tegen de wet? Klik hier.
    Gratis blog op https://www.bloggen.be - Meer blogs