hey iedereen.
in dit bericht wil ik sorry zeggen tegen iemand die zeer aardig en tof is
zoals jullie weten heb ik vandaag mijn rapport gaan halen en vertelde ik jullie dat ik me al voorbereid had op wat mijn titularis zou gaan zeggen.
ik had dus gelijk ze heeft me voorgesteld om sociaal technische vorming te gaan doen volgend jaar.
dus mijn titularis gaf me mijn rapport en ik vind het goed op het blad van het jaartotaal stond dat ik dit jaar met vrucht afgelegd had en daaronder stond het advies van de leerkrachten sociaal technische vorming ik geloofde mijn ogen niet ik had me er op voorbereid maar ik had gehoopt dat ik me maar druk maakte voor niets.
daarna kwam ze met een blad en vroeg wat ik ging doen volgend jaar ik zei economie 5 en ze zei dat het lastig ging zijn en ik moeite zou hebben dan nam ze mijn rapport ze zei dat dat advies er stond voor een reden en ze zei dat ik wel wist wat de reden was maar ja dat wat zo erg was ze bleef maar door drammen dat het moeilijk ging zijn (waarom bleef ze zo door drammen )
sommigen zullen denken dat ik het me te veel aantrek maar het is erg dat ik het al wist dat dat zou gebeuren (dat niemand in me gelooft dat ik iets kan )
en ook dat na het feestje een leerkracht kwam en zo vroeg aan me wat ik ging doen ik antwoorde economie 5 en ze keek raar naar me dan vroeg ze hetzelfde aan mijn vriendin mijn vriendin antwoorde hetzefde (maar daar gaat het niet over) dus die leerkracht zei tegen mijn vriendin dat gaat zeker lukken en tegen mij zei ze ik zal morgen eens naar je punten kijken (gewoon zeggen dat de ene het zeker kan en de andere denk je dat ze het helemaal niet gaat kunnen).
maar ja ik wou dus sorry zeggen tegen iemand dus ze gaat dit vast nooit zien maar sorry dat ik zo stom deed en boos was op u maar het is moeilijk om niets te zeggen of doen als iedereen denkt dat je niets kan (het doet zeer om weten dat ze dat denken ) ik zal vast nooit weten of u dit gelezen hebt maar toch ik vond u een geweldigge titularis en het was leuk om les te krijgen van u.
mevrouw ik zal u altijd de aardigste en beste leerkracht vinden.
hellokittylover out.
|