Nog een laatste up-date van deze reis. We zijn vanmorgen naar een stuk van de muur gegaan op het platteland van Beijing. Ik kan de muur niet beschrijven, je moet er op staan om te voelen wat een immense constructie dit is. Het was een stuk wandelen, een shuttle bus, weer een stuk bergop wandelen, dan een kabelbaan en dan nog een heel aantal trappen. De muur zelf staat op een berg, hierdoor is het ook zo hoog hier. Wanneer ik thuis ben zet ik zo snel mogelijk foto's bij de verslagen.
In de namiddag nog gestopt in een gezellige wijk van Beijing 798, hier hangt een alternatief, artistiek, gemoedelijk sfeertje.
Nu gaan we met de hele groep eten, dan gaan slapen, want morgen halen ze ons om 7u op om naar de luchthaven te gaan. Dus tot zover mijn verslag over de transmongolië expres. We hebben ongeveer 140u in de trein gezeten, 6 tijdzones doorgereden en 3 landen bezocht op iets meer dan 2 weken tijd. Ik ben ondanks 2 nachten bijslapen in Beijing moe, maar HEEL voldaan. Wat een reis! Dit ook vooral dankzij de fantastische groep waarmee ik dit avontuur heb mogen beleven!